Live3s Logo

Live Scores: Live Soccer Results & LiveScore

03/04 16:30
 
 Sydney
Western United 
04/04 07:00
 
 DC United
New York City 
04/04 09:00
 
 Nashville
Seattle Sounders 
04/04 01:00
 
 Partizani Tirana
Luftetari Gjirokaster 
04/04 01:00
 
 Skenderbeu Korca
KF Laci 
04/04 01:00
 
 Teuta Durres
KF Tirana 
04/04 01:00
 
 KS Perparimi Kukesi
Flamurtari 
04/04 01:00
 
 Partizani Tirana
Luftetari Gjirokaster 
04/04 01:00
 
 Skenderbeu Korca
KF Laci 
04/04 01:00
 
 Teuta Durres
KF Tirana 
04/04 01:00
 
 Vllaznia Shkoder
Ks Bylis 
04/04 04:00
 
 Defensores Unidos
Club Atletico Colegiales 
04/04 04:00
 
 Talleres Rem De Escalada
Argentino de Quilmes 
04/04 04:00
 
 UAI Urquiza
Acassuso 
04/04 04:00
 
 CA Fenix Pilar
Villa San Carlos 
04/04 04:00
 
 Almirante Brown
Comunicaciones BsAs 
04/04 04:00
 
 Sacachispas
Ca San Miguel 
04/04 04:00
 
 Tristan Suarez
Justo Jose De Urquiza 
04/04 04:00
 
 Deportivo Armenio
Los Andes 
04/04 04:00
 
 San Telmo
Flandria 
04/04 02:30
 
 Argentino De Merlo
Canuelas 
04/04 02:30
 
 Leandro N Alem
Deportivo Espanol 
04/04 02:30
 
 El Porvenir
Ituzaingo 
04/04 02:30
 
 General Lamadrid
Victoriano Arenas 
04/04 02:30
 
 Sportivo Dock Sud
Excursionistas 
04/04 02:30
 
 Ferrocarril Midland
Real Pilar 
04/04 02:30
 
 Berazategui
San Martin Burzaco 
04/04 02:30
 
 Central Cordoba De Rosario
Club Lujan 
04/04 02:30
 
 Deportivo Laferrere
Deportivo Merlo 
04/04 04:00
 
 Ca Atlas
Deportivo Muniz 
04/04 04:00
 
 Yupanqui
Argentino De Rosario 
04/04 04:00
 
 Puerto Nuevo
Ca Lugano 
04/04 04:00
 
 Deportivo Paraguayo
Central Ballester 
04/04 04:00
 
 Cdys Juventud Unida
Liniers 
04/04 04:00
 
 Centro Espanol
Sportivo Barracas 
04/04 04:00
 
 Defensores De Cambaceres
Claypole 
03/04 23:00
 
 Torpedo Yerevan
Van 
03/04 23:00
 
 Ani Yerevan
Lokomotiv Yerevan 
03/04 23:00
 
 Alashkert B Martuni
Aragats 
03/04 17:00
 
 Melbourne Knights
Altona Magic 
03/04 17:00
 
 South Melbourne
St Albans Saints 
03/04 17:00
 
 Port Melbourne Sharks
Avondale Heights 
03/04 17:00
 
 Bentleigh Greens
Oakleigh Cannons 
03/04 17:00
 
 Dandenong City Sc
Green Gully Cavaliers 
03/04 17:00
 
 Eastern Lions Sc
Heidelberg United 
03/04 17:00
 
 Dandenong Thunder
Hume City 
03/04 12:30
 
 North Eastern Metrostars
Para Hills Knights 
03/04 12:30
 
 Adelaide Comets
Adelaide Blue Eagles 
03/04 12:30
 
 Modbury Jets
Croydon Kings 
03/04 12:30
 
 Adelaide City
Adelaide United U21 
03/04 12:30
 
 Cumberland United
Campbelltown City SC 
03/04 12:30
 
 Adelaide Olympic
Adelaide Raiders SC 
03/04 15:00
 
 Bayswater City
ECU Joondalup 
03/04 15:00
 
 Armadale
Inglewood United 
03/04 15:00
 
 Cockburn City
Perth SC 
03/04 15:00
 
 Balcatta
Floreat Athena 
03/04 15:00
 
 Sorrento
Willip 
03/04 15:00
 
 Rocking Ham City
Perth Glory Am 
03/04 23:00
 
 Wacker Innsbruck
Blau Weiss Linz 
03/04 23:00
 
 SV Ried
Kapfenberg Superfund 
03/04 23:00
 
 Juniors OO
Grazer AK 
03/04 23:00
 
 SG Austria Klagenfurt
Lafnitz 
03/04 23:00
 
 FAC Team Fur Wien
Austria Lustenau 
03/04 23:00
 
 Austria Wien Youth
Liefering 
03/04 23:00
 
 SV Horn
SKU Amstetten 
03/04 23:00
 
 Dornbirn
SK Vorwarts Steyr 
04/04 02:00
 
 Sv Mattersburg Amateure
Team Wiener Linien 
04/04 02:00
 
 Sc Neusiedl 1919
SC Wiener Neustadt 
04/04 02:00
 
 Rapid Vienna Youth
Andelsbuch 
04/04 02:00
 
 Fcm Traiskirchen
Ask Ebreichsdorf 
04/04 02:00
 
 Sv Leobendorf
SC Mannsdorf 
04/04 02:00
 
 Sv Stripfing Weiden
Wiener Sportklub 
04/04 02:00
 
 Wiener Viktoria
Karabakh Vienna 
04/04 02:00
 
 Wels
Union Gurten 
04/04 02:00
 
 Wolfsberger Ac Amateur
SV Allerheiligen 
04/04 02:00
 
 Tus Bad Gleichenberg
Deutschlandsberger Sc 
04/04 02:00
 
 Sc Gleisdorf
ATSV Wolfsberg 
04/04 02:00
 
 SC Weiz
Atsv Stadl Paura 
04/04 02:00
 
 Sturm Graz Amateur
SC Kalsdorf 
04/04 02:00
 
 Vocklamarkt
Santa Ana 
03/04 22:00
FT 
 Belshina Babruisk
Gorodeya 
04/04 00:00
 
 Dinamo Minsk
Torpedo Zhodino 
03/04 19:35
 
 Shandong Luneng
ShenHua SVA FC 
03/04 19:35
 
 Guangzhou Evergrande
Jiangsu Sainty 
03/04 19:35
 
 Shanghai SIPG
Shijiazhuang Ever Bright 
03/04 19:35
 
 Beijing Guoan
Guangzhou R&F 
04/04 06:00
 
 Union Magdalena
Atletico Huila 
04/04 06:00
 
 Deportes Quindio
Leones 
04/04 06:00
 
 Real Cartagena
Real Santander 
04/04 06:00
 
 Orsomarso
Fortaleza 
04/04 06:00
 
 Valledupar
Atletico Clube Purtugal 
04/04 06:00
 
 Llaneros de Guanare
Cortulua 
04/04 06:00
 
 Tigres Zipaquira
Barranquilla 
04/04 06:00
 
 Universitario De Popayan
Bogota 
03/04 22:30
 
 Hrvatski Dragovoljac
Croatia Zmijavci 
03/04 22:30
 
 Radnik Sesvete
Kustosija 
03/04 22:30
 
 Medjimurje
Bijelo Brdo 
03/04 22:30
 
 Cibalia
Dinamo Zagreb 2 
03/04 22:30
 
 Orijent Rijeka
Dubrava Zagreb 
03/04 22:30
 
 Solin
HNK Sibenik 
03/04 22:30
 
 Rudes
Hajduk Split Ii 
04/04 00:00
 
 El Zamalek
Smouha SC 
04/04 00:00
 
 Al Ahly
El Terasanah 
03/04 20:00
 
 Barnsley U23
Queens Park Rangers U23 
03/04 23:00
 
 skala if
Ki Klaksvik 
03/04 23:00
 
 Tb Tuoroyri
IF Fuglafjordur 
03/04 23:00
 
 Ab Argir
EB Streymur 
03/04 23:00
 
 HB Torshavn
NSI Runavik 
04/04 02:00
 
 Avenir Sportif Beziers
Cholet So 
04/04 02:00
 
 Bourg Peronnas
Bastia CA 
04/04 02:00
 
 Dunkerque
Avranches 
04/04 02:00
 
 Ajaccio GFCO
Stade Lavallois MFC 
04/04 02:00
 
 Pau
Concarneau 
04/04 02:00
 
 Quevilly
Lyon la Duchere 
04/04 02:00
 
 Red Star 93
US Boulogne 
04/04 02:00
 
 Toulon
Le Puy Foot 43 Auvergne 
04/04 02:00
 
 Villefranche
Creteil 
04/04 02:00
 
 Keflavik Womens
Trottur Reykjavik Womens 
04/04 04:00
 
 Augnablik Womens
Ia Akranes (w) 
03/04 19:30
 
 AIFF XI
Churchill Brothers 
03/04 19:30
 
 Mohun Bagan
Real Kashmir 
03/04 19:30
 
 East Bengal
Neroca 
04/04 11:00
 
 Persewar Waropen
Martapura 
03/04 16:30
 
 Pss Sleman
PSIS Semarang 
03/04 16:30
 
 Persipura Jayapura
Bhayangkara Surabaya United 
03/04 19:30
 
 Arema Malang
Pusamania Borneo 
03/04 19:30
 
 Persija Jakarta
Persik Kediri 
03/04 22:00
 
 Saipa
Peykan 
03/04 22:00
 
 Zob Ahan
Mashin Sazi 
03/04 22:00
 
 Gol Gohar
Shahin Bushehr 
03/04 22:00
 
 Nassaji Mazandaran
Naft Masjed Soleyman 
04/04 02:45
 
 Drogheda United
Galway United 
04/04 02:45
 
 UC Dublin UCD
Athlone 
04/04 02:45
 
 Bray Wanderers
Shamrock Rovers ii 
04/04 02:45
 
 Waterford United
Finn Harps 
04/04 02:45
 
 Bohemians
St. Patrick's 
04/04 02:45
 
 Derry City
Cork City 
04/04 03:00
 
 Shamrock Rovers
Shelbourne 
03/04 23:00
 
 Hapoel Iksal
Hapoel Migdal Haemek 
03/04 23:00
 
 Maccabi Tamra
Rubi Shapira 
03/04 23:00
 
 Sc Daburiyya Osama
Maccabi Ironi Kiryat Ata 
03/04 23:00
 
 Hapoel Bnei Arrara Ara
Hapoel Kaukab 
03/04 23:00
 
 Hapoel Ironi Baka El Garbiya
Hapoel Bnei Zalfa 
03/04 23:00
 
 Ironi Tiberias
Moadon Sport Tira 
03/04 23:00
 
 Maccabi Tzur Shalom
Hapoel Herzliya 
03/04 23:00
 
 Hakoah Amidar Ramat Gan FC
Maccabi Kabilio Jaffa 
03/04 23:00
 
 Ironi Or Yehuda
As Ashdod 
03/04 23:00
 
 Maccabi Herzliya
AS Nordia Jerusalem 
03/04 23:00
 
 Hapoel Bikat Hayarden
Hapoel Marmorek Irony Rehovot 
03/04 23:00
 
 Hapoel Kfar Shalem
Hapoel Holon Yaniv 
03/04 23:00
 
 Sc Maccabi Ashdod
Maccabi Yavne 
03/04 23:00
 
 Maccabi Shaarayim
Hapoel Azor 
03/04 23:00
 
 Shimshon Kafr Qasim
Maccabi Kiryat Gat 
03/04 23:00
 
 Hapoel Asi Gilboa
Hapoel Kafr Kanna 
04/04 11:00
 
 Vegalta Sendai (w)
Ehime (w) 
04/04 11:00
 
 Nojima Stella womens
Albirex Niigata (w) 
03/04 22:00
 
 Shabab AlOrdon
Al Salt 
03/04 22:00
 
 Al Hussein Irbid
Al Ahly 
03/04 22:00
 
 Al-Jazeera (Jordan)
AL-Sareeh 
03/04 22:00
 
 Ramtha SC
Maan 
03/04 22:00
 
 Sahab Sc
Al-Faisaly 
03/04 22:00
 
 Al Aqaba Sc
Al Wihdat Amman 
03/04 23:00
 
 FK Zalgiris Vilnius
Banga Gargzdai 
03/04 23:00
 
 Kauno Zalgiris
Baltija Panevezys 
03/04 23:00
 
 Riteriai
Suduva 
03/04 21:00
 
 Terengganu
Sabah 
03/04 21:00
 
 Pahang
Johor 
04/04 02:00
 
 NAC Breda
Telstar 
04/04 02:00
 
 Den Bosch
Cambuur Leeuwarden 
04/04 02:00
 
 Eindhoven
Almere City FC 
04/04 02:00
 
 SBV Excelsior
Roda JC Kerkrade 
04/04 02:00
 
 Volendam
Oss 
04/04 02:00
 
 Go Ahead Eagles
Helmond Sport 
04/04 02:00
 
 Jong Ajax Amsterdam
De Graafschap 
04/04 02:00
 
 Jong PSV Eindhoven
Utrecht Am 
04/04 02:00
 
 MVV Maastricht
Dordrecht 90 
04/04 02:00
 
 NEC Nijmegen
Az Alkmaar 2 
03/04 23:50
 
 Bahla
Oman Club 
03/04 23:50
 
 Al Oruba Sur
AL-Nahda 
03/04 23:50
 
 Fnjaa SC
Alrstak 
03/04 23:50
 
 Mrbat
Al-Suwaiq Club 
03/04 23:50
 
 Saham
Dhufar 
03/04 23:50
 
 Muscat
Al Seeb 
03/04 23:50
 
 Al Nasr(OMA)
Sohar Club 
04/04 09:00
 
 Alianza Lima
Cienciano 
03/04 21:00
 
 Al-Shamal
Russell City 
03/04 22:15
 
 Al Bidda Sc
Al Markhiya 
03/04 22:15
 
 Al Mesaimeer Club
Al-Khuraitiat 
03/04 23:15
 
 Al Nasa Qat
Al Muaidar Club 
04/04 02:30
 
 Viitorul Constanta
Hermannstadt 
04/04 02:30
 
 Clinceni
Chindia Targoviste 
04/04 02:30
 
 Dinamo Bucuresti
Sepsi 
04/04 02:30
 
 Cs Voluntari
Politehnica Iasi 
04/04 02:30
 
 CFR Cluj
Universitatea Craiova 
04/04 02:30
 
 Gaz Metan Medias
Botosani 
04/04 02:30
 
 Astra Ploiesti
Steaua Bucuresti 
04/04 02:00
 
 Semendrija 1924
Trajal Krusevac 
04/04 02:00
 
 Zarkovo
Kolubara 
04/04 02:00
 
 Zlatibor
Buducnost Dobanovci 
04/04 02:00
 
 Sindjelic Belgrad
Graficar 
04/04 02:00
 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Novi Pazar 
04/04 02:00
 
 Radnicki 1923 Kragujevac
Zemun 
04/04 02:00
 
 Backa Backa Palanka
Radnicki Pirot 
04/04 02:00
 
 Dinamo Vranje
Kabel Novi Sad 
03/04 22:00
 
 Tidaholms
Vargarda Ik 
03/04 22:00
 
 Savedalens IF
Vanersborg 
03/04 22:00
 
 Ik Gauthiod
Ahlafors If 
03/04 22:00
 
 Vanersborg
Stenungsunds If 
03/04 22:00
 
 IK Oddevold
Nordvarmland Ff 
03/04 22:00
 
 Grebbestads If
Lidkopings 
03/04 22:00
 
 Carlstad United BK
Ifk Amal 
03/04 19:00
 
 Chiangrai United
Buriram United 
03/04 21:45
 
 Dabba Al-Fujairah
Dubba Al-Husun 
03/04 21:45
 
 Emirate
Al Bataeh 
03/04 21:45
 
 Al Thaid
Al Arabi Uae 
03/04 21:45
 
 Al Oruba Uae
Al Taawon 
03/04 21:45
 
 Al Hamriyah
Masafi 
03/04 20:00
 
 Kolos Kovalivka U21
Mariupol U21 
03/04 20:00
 
 Dynamo Kyiv U21
Pfc Oleksandria U21 
04/04 09:00
 
 North Carolina
Charlotte Independence 
03/04 19:00
 
 AGMK
Termez Surkhon 
03/04 19:00
 
 Kokand 1912
Qizilqum Zarafshon 
03/04 19:00
 
 Lokomotiv Tashkent
Sogdiana Jizak 
03/04 19:00
 
 Navbahor Namangan
Buxoro 
03/04 19:00
 
 Andijon
Metallurg Bekobod 
03/04 19:00
 
 Mashal Muborak
Nasaf Qarshi 
03/04 16:30
 
 Ba Ria Vung Tau
Sài Gòn FC 
03/04 16:30
 
 An Giang
Long An 
03/04 17:00
 
 Hue FC
Đà Nẵng FC 
03/04 18:00
 
 Pho Hien
Thanh Hóa FC 
03/04 18:00
 
 Sông Lam Nghệ An
Bình Định 
03/04 23:00
 
 Aris Limassol
Karmiotissa Pano Polemidion