Live3s Logo

Football Ukraine Division 2 Results - Football Ukraine Division 2 Live Scores

12/07 00:30
FT 
 Chernomorets Odessa
Rukh Vynnyky 
12/07 00:00
FT 
1 Volyn
Inhulets Petrove 1
11/07 23:00
FT 
 Hirnyk Sport
Ahrobiznes Tsk Romny 
11/07 22:00
FT 
 Prykarpattya Ivano Frankivsk
Kremin Kremenchuk 1
11/07 22:00
FT 
 Mfk Vodnyk Mikolaiv
Obolon Kiev 
10/07 23:00
FT 
 Mynai
Metalist Kharkiv 
10/07 20:00
FT 
 Fk Avanhard Kramatorsk
Balkany Zorya 
07/07 22:00
FT 
 Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Tsk Romny 
07/07 00:00
FT 
 Obolon Kiev
Prykarpattya Ivano Frankivsk 
06/07 00:00
FT 
 Chernomorets Odessa
Mfk Vodnyk Mikolaiv 
05/07 00:25
FT 
 Metalist Kharkiv
Hirnyk Sport 1
05/07 00:00
FT 
 Kremin Kremenchuk
Volyn 
04/07 23:45
FT 
 Inhulets Petrove
Fk Avanhard Kramatorsk 
04/07 23:00
FT 
 Ahrobiznes Tsk Romny
Cherkashchyna Akademiya 
04/07 23:00
FT 
 Rukh Vynnyky
Metalurh Zaporizhya 
04/07 21:00
FT 
 Balkany Zorya
Mynai 
30/06 23:00
FT 
 Prykarpattya Ivano Frankivsk
Chernomorets Odessa 
29/06 23:15
FT 
 Mynai
Inhulets Petrove 1
29/06 23:00
FT 
 Metalurh Zaporizhya
Ahrobiznes Tsk Romny 
29/06 23:00
FT 
 Cherkashchyna Akademiya
Metalist Kharkiv 
29/06 23:00
FT 
1 Hirnyk Sport
Balkany Zorya 
29/06 22:00
FT 
 Fk Avanhard Kramatorsk
Kremin Kremenchuk 
29/06 21:00
FT 
 Mfk Vodnyk Mikolaiv
Rukh Vynnyky 
26/06 00:00
FT 
 Chernomorets Odessa
Volyn 1
25/06 22:00
FT 
1 Balkany Zorya
Cherkashchyna Akademiya 1
25/06 00:25
FT 
 Metalist Kharkiv
Metalurh Zaporizhya 
24/06 23:00
FT 
 Kremin Kremenchuk
Mynai 
24/06 21:00
FT 
 Mfk Vodnyk Mikolaiv
Prykarpattya Ivano Frankivsk 1
24/06 21:00
FT 
 Inhulets Petrove
Hirnyk Sport 
24/11 20:00
FT 
 Prykarpattya Ivano Frankivsk
Rukh Vynnyky 
24/11 19:00
FT 
 Hirnyk Sport
Kremin Kremenchuk 
24/11 01:00
FT 
 Volyn
Mfk Vodnyk Mikolaiv 
23/11 22:00
FT 
 Metalurh Zaporizhya
Balkany Zorya 
23/11 20:00
FT 
 Fk Avanhard Kramatorsk
Chernomorets Odessa 
23/11 19:00
FT 
 Ahrobiznes Tsk Romny
Metalist Kharkiv 
23/11 19:00
FT 
 Cherkashchyna Akademiya
Inhulets Petrove 
20/11 19:00
FT 
1 Hirnyk Sport
Rukh Vynnyky 
16/11 23:00
FT 
 Chernomorets Odessa
Mynai 
16/11 21:00
FT 
 Prykarpattya Ivano Frankivsk
Volyn 
16/11 21:00
FT 
 Inhulets Petrove
Metalurh Zaporizhya 
16/11 20:10
FT 
 Mfk Vodnyk Mikolaiv
Fk Avanhard Kramatorsk 
16/11 20:00
FT 
 Balkany Zorya
Ahrobiznes Tsk Romny 
16/11 19:00
FT 
 Kremin Kremenchuk
Cherkashchyna Akademiya 
15/11 20:30
FT 
 Rukh Vynnyky
Metalist Kharkiv 2
10/11 01:00
FT 
 Volyn
Rukh Vynnyky 
09/11 20:00
FT 
 Ahrobiznes Tsk Romny
Inhulets Petrove 
09/11 20:00
FT 
 Hirnyk Sport
Chernomorets Odessa 
09/11 20:00
FT 
 Mynai
Mfk Vodnyk Mikolaiv 
09/11 20:00
FT 
 Fk Avanhard Kramatorsk
Prykarpattya Ivano Frankivsk 
09/11 00:30
FT 
 Metalist Kharkiv
Balkany Zorya