Live3s Logo

World Soccer Results & Scores

10/07 02:00
FT 
 Sc Imst
Union Innsbruck 
10/07 00:30
FT 
 Asc St Pau
Sk Standra 
09/07 23:00
FT 
 Stade Reims
ES Troyes AC 
09/07 22:00
FT 
 Dinamo Briansk
Avangard 
09/07 01:00
FT 
 ASV Geel
Sint Truidense VV 1
09/07 00:30
FT 
 Slavonac
Cibalia 
09/07 00:25
FT 
 St Jakob/rosental
Dsg Ledenitzen 
09/07 00:00
FT 
 Slavia Kromeriz
Strani 
09/07 00:00
FT 
 Tatabanya
Csakvari Tk 
09/07 00:00
FT 
 Esmtk Budapest
Soroksar 
08/07 23:45
FT 
 KV Mechelen
Jeunesse Molenbeek 
08/07 23:00
FT 
 KFCO wilrijk
Club Brugge 
08/07 23:00
FT 
 Lokomotiv Sofia
Septemvri Simitli 
08/07 23:00
FT 
 Jarota Jarocin
Ks Polonia Sroda Wlkp 
08/07 23:00
FT 
 Lipany
Partizan Bardejov 
08/07 23:00
FT 
 Humenne
Slavoj Trebisov 
08/07 22:00
FT 
 Siofok
Szombathelyi Haladas 
08/07 19:00
FT 
 Iiikeruleti Tue
Szentlorinc Se 
08/07 17:00
FT 
 Lokomotiv Kazanka Moscow
Dolgiye Prudy 
08/07 14:45
FT 
 Nadi
Lautoka 
08/07 01:30
FT 
 Sk Treibach
Admira Villach 
08/07 01:00
FT 
 Union Gurten
Sv Friedburg Pondorf 
08/07 01:00
FT 
1 Spg Motz/silz
Sv Telfs 
08/07 01:00
FT 
 Sv Ried 2
Andorf 
08/07 01:00
FT 
 Sk Standra
Vst Volkermarkt 
08/07 01:00
FT 
 Bergheim/hof Womens
Union Henndorf 
08/07 01:00
FT 
 ATSV Wolfsberg
Sv Feldbach 
08/07 00:00
FT 
 Proleter Novi Sad
FK Rad Beograd 
08/07 00:00
FT 
 Zlatibor
Mladost Lucani 
07/07 23:00
FT 
 Sport Podbrezova
Artmedia Petrzalka 
07/07 22:00
FT 
 Zulte-Waregem
Sporting Charleroi 
07/07 22:00
FT 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Indjija 
07/07 22:00
FT 
 Baia Zugdidi
Merani Martvili 
07/07 01:00
FT 
 Bischofshofen
Ikarus Pfarrwerfen 
06/07 22:00
FT 
 Fm Ateitis
Nevezis 2 1
06/07 22:00
FT 
2 Shevardeni
Sioni Bolnisi 
06/07 00:00
FT 
 Zlatibor
Spartak Subotica 
05/07 21:30
FT 
 Asker
Kjelsas IL 
05/07 21:00
FT 
 Arendal
Eidsvold TF 
05/07 21:00
FT 
1 B36 Torshavn Womens
Ebs/skala Womens 
05/07 21:00
FT 
 Stabaek Womens
Amazon Grimstad Fk Womens 
05/07 03:00
FT 
1 Abaran
Mar Menor 2 
05/07 00:35
FT 
 Karadjordje Topola
Indjija 
05/07 00:30
FT 
 Lyon
Nice 
05/07 00:10
FT 
 Gradina Srebrenik
Sloboda Uzice Sevojno 
05/07 00:00
FT 
 Hallwang
Salzburger Ak 1914 
05/07 00:00
FT 
 Usv Nestelbach
Ak Liebherr Gak Youth 
04/07 23:55
FT 
 Buducnost Dobanovci
Radnicki Lukavac 
04/07 23:00
FT 
 Strumska Slava
Kariana Erden 
04/07 22:00
FT 
 Bryne
Vard Haugesund 
04/07 22:00
FT 
 Standard Liege
Kortrijk 
04/07 22:00
FT 
 Zulte-Waregem
Cercle Brugge 
04/07 22:00
FT 
 Khimki
Spartak Moscow II 
04/07 21:00
FT 
 Varsenare
Oostende 
04/07 21:00
FT 
 Fredrikstad
Fram Larvik 
04/07 21:00
FT 
 Brattvag
Levanger 1
04/07 20:00
FT 
2 Vidzgiris Alytus
Tera 
04/07 20:00
FT 
 Saint Etienne
Gfa Rumilly Vallieres 
04/07 19:30
FT 
 St Margareten/ros
ATUS Ferach 
04/07 19:00
FT 
 Guangzhou Evergrande
Guangzhou R&F 
04/07 19:00
FT 
 Kvik Halden
Baerum SK 
04/07 19:00
FT 
 Sport Podbrezova
Salgotarjan Btc 
04/07 18:00
FT 
 Fart Womens
Honefoss Womens 
04/07 17:30
FT 
 Budafoki Mte
Pecs 
04/07 17:10
FT 
 Ks Polonia Sroda Wlkp
Victoria Wrzesnia 
04/07 17:00
FT 
 Blansko
Vyskov 
04/07 17:00
FT 
 Slovan Rosice
Tj Sokol Lanzhot 
04/07 17:00
FT 
 Beskid Andrychow
Mrks Czechowice Dziedzice 
04/07 17:00
FT 
1 Atlantas Klaipeda
Babrungas 
04/07 17:00
FT 
 ETO Gyori FC
Lipot Pekseg 
04/07 17:00
FT 
 Mte Mosonmagyarovar
Papai Perutz 
04/07 16:30
FT 
 Mfk Vranov Nad Topou
Slavoj Trebisov 
04/07 16:30
FT 
 Tesla Stropkov
Mfk Snina 
04/07 16:30
FT 
 Partizan Bardejov
Sk Milenium 
04/07 16:30
FT 
 Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas
Dolny Kubin 
04/07 16:00
FT 
 Mks Kluczbork
Ruch Zdzieszowice 
04/07 16:00
FT 
 Septemvri Simitli
Septemvri Simitli 
04/07 16:00
FT 
 Lokomotiv Sofia
Sportist Svoge 
04/07 16:00
FT 
 Siofok
Kozarmisleny Se 
04/07 16:00
FT 
 Trzebinia Siersza
Jutrzenka Giebultow 
04/07 15:00
FT 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Takovo 
04/07 12:00
FT 
 Hobart Zebras
Glenorchy Knights 1
04/07 10:15
FT 
 Clarence Zebras Reserve
Glenorchy Knights Reserve 
04/07 08:00
FT 
 Selwyn United
Nelson Suburbs 
04/07 01:30
FT 
 Sv Hausmannstaetten
Sv Gossendorf Jaz 
04/07 01:00
FT 
 Sc Schwaz
Sv Fugen 
04/07 00:50
FT 
 St Anna Am Aigen
Sv Feldbach 
03/07 23:30
FT 
 Vsetin
Valasske Mezirici 
03/07 23:30
FT 
 Krasnodar II
Chayka K Sr 
03/07 23:05
FT 
 Gyirmot Se
Monori Se 
03/07 22:00
FT 
 Sioni Bolnisi
Gagra 
03/07 20:30
FT 
 Isfara
Panjshir 
03/07 20:30
FT 
1 Hulbuk
Ravshan Kulob 
03/07 20:00
FT 
 Strogino Moscow
Volga Tver 
03/07 19:00
FT 
 Hellenic Ac
University Azzurri 
02/07 21:30
FT 
 Irtysh 1946 Omsk
Rodina Moskva 
02/07 20:35
FT 
 Saroykamar
Barkchi 
02/07 20:30
FT 
 Xayr Vahdat
Khosilot Parkhar 
02/07 20:30
FT 
 Shohmansur
Eskhata 
02/07 18:00
FT 
 Volga Ulyanovsk
Kamaz