Live3s Logo

Uzbekistan Soccer Results & Scores

29/10 18:00
FT 
 Buxoro
Sogdiana Jizak 
29/10 17:00
FT 
 Oktepa
Istiklol Fergana 
28/10 17:00
FT 
 Neftchi Fargona
Turon Nukus 
27/10 20:00
FT 
 Navbahor Namangan
Kuruvchi Bunyodkor 
27/10 18:00
FT 
 Andijon
Qizilqum Zarafshon 
26/10 20:00
FT 
 Metallurg Bekobod
Nasaf Qarshi 
26/10 18:00
FT 
 Kokand 1912
AGMK 
25/10 18:00
FT 
 Istiklol Fergana
Xorazm Urganch 
24/10 20:30
FT 
 Sogdiana Jizak
Navbahor Namangan 
23/10 21:00
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Lokomotiv Tashkent 
23/10 19:00
FT 
 Metallurg Bekobod
Buxoro 
22/10 21:00
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Andijon 
22/10 19:00
FT 
 Mashal Muborak
Kokand 1912 
21/10 21:00
FT 
 Nasaf Qarshi
AGMK 
21/10 19:00
FT 
 Pakhtakor Tashkent
Sogdiana Jizak 
21/10 18:00
FT 
 Istiklol Fergana
Dinamo Samarkand 
19/10 21:00
FT 
 Lokomotiv Tashkent
Kuruvchi Bunyodkor 
19/10 21:00
FT 
 Navbahor Namangan
Metallurg Bekobod 
19/10 19:00
FT 
 Xorazm Urganch
Shurtan Guzor 
19/10 18:00
FT 
 Turon Nukus
Zaamin 
18/10 20:30
FT 
 Pakhtakor Tashkent
Qizilqum Zarafshon 
18/10 19:00
FT 
 Buxoro
Nasaf Qarshi 
18/10 18:30
FT 
1 Andijon
Sogdiana Jizak 
17/10 18:30
FT 
 Dinamo Samarkand
Oktepa 
14/10 18:00
FT 
 Istiklol Fergana
Turon Nukus 
13/10 18:00
FT 
 Neftchi Fargona
Shurtan Guzor 
12/10 18:00
FT 
 Xorazm Urganch
Oktepa 
09/10 18:30
FT 
 Istiklol Fergana
Shurtan Guzor 
07/10 18:30
FT 
 Neftchi Fargona
Oktepa 
05/10 18:45
FT 
 Zaamin
Istiklol Fergana 
02/10 22:00
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Kokand 1912 
02/10 21:00
FT 
 Nasaf Qarshi
Mashal Muborak 
02/10 20:00
FT 
 Sogdiana Jizak
Lokomotiv Tashkent 
02/10 19:00
FT 
 Oktepa
Turon Nukus 
01/10 20:00
FT 
 Buxoro
Navbahor Namangan 
01/10 19:30
FT 
 Termez Surkhon
AGMK 
30/09 20:00
FT 
 Metallurg Bekobod
Andijon 
30/09 19:15
FT 
 Shurtan Guzor
Zaamin 
27/09 20:00
FT 
 Mashal Muborak
Termez Surkhon 
27/09 19:00
FT 
 Kokand 1912
Kuruvchi Bunyodkor 
26/09 21:00
FT 
 Navbahor Namangan
Nasaf Qarshi 
26/09 21:00
FT 
 AGMK
Qizilqum Zarafshon 1
25/09 20:00
FT 
 Andijon
Buxoro 1
24/09 19:00
FT 
 Zaamin
Oktepa 
22/09 22:00
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Mashal Muborak 
22/09 21:00
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
AGMK 
21/09 21:00
FT 
 Nasaf Qarshi
Termez Surkhon 
21/09 20:00
FT 
 Sogdiana Jizak
Kokand 1912 1
21/09 19:15
FT 
 Turon Nukus
Neftchi Fargona 
18/09 20:00
FT 
 Shurtan Guzor
Dinamo Samarkand 
17/09 22:00
FT 
1 AGMK
Sogdiana Jizak 
17/09 20:00
FT 
 Termez Surkhon
Qizilqum Zarafshon 1
16/09 20:30
FT 
1 Mashal Muborak
Kuruvchi Bunyodkor 
16/09 20:00
FT 
 Kokand 1912
Metallurg Bekobod 
15/09 21:30
FT 
 Lokomotiv Tashkent
Navbahor Namangan 
15/09 20:15
FT 
 Xorazm Urganch
Istiklol Fergana 
15/09 19:30
FT 
 Andijon
Nasaf Qarshi 
15/09 19:15
FT 
 Neftchi Fargona
Zaamin 
14/09 20:00
FT 
 Dinamo Samarkand
Turon Nukus 
11/09 21:00
FT 
1 Buxoro
Kokand 1912 
11/09 20:00
FT 
 Sogdiana Jizak
Mashal Muborak 
10/09 23:00
FT 
 Nasaf Qarshi
Qizilqum Zarafshon 
10/09 19:45
FT 
 Andijon
Lokomotiv Tashkent 1
09/09 19:30
FT 
 Istiklol Fergana
Neftchi Fargona 
08/09 22:00
FT 
 Metallurg Bekobod
Pakhtakor Tashkent 
07/09 20:00
FT 
 Oktepa
Dinamo Samarkand 1
07/09 19:15
FT 
1 Zaamin
Turon Nukus 
03/09 20:00
FT 
 Dinamo Samarkand
Zaamin 
03/09 19:45
FT 
 Turon Nukus
Istiklol Fergana 
02/09 20:15
FT 
 Oktepa
Xorazm Urganch 
02/09 20:00
FT 
 Shurtan Guzor
Neftchi Fargona 
01/09 22:00
FT 
 Navbahor Namangan
Pakhtakor Tashkent 
29/08 22:00
FT 
 Buxoro
AGMK 
28/08 22:00
FT 
 Sogdiana Jizak
Termez Surkhon 
28/08 21:30
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Qizilqum Zarafshon 
28/08 21:30
FT 
 Navbahor Namangan
Kokand 1912 
27/08 22:00
FT 
 Andijon
Pakhtakor Tashkent 
27/08 21:30
FT 
 Lokomotiv Tashkent
Nasaf Qarshi 
26/08 21:30
FT 
 Mashal Muborak
Buxoro 
25/08 22:00
FT 
 Termez Surkhon
Metallurg Bekobod 
25/08 22:00
FT 
 AGMK
Navbahor Namangan 
25/08 20:00
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Sogdiana Jizak 1
24/08 22:00
FT 
 Nasaf Qarshi
Kuruvchi Bunyodkor 
24/08 21:30
FT 
 Pakhtakor Tashkent
Lokomotiv Tashkent 
24/08 21:30
FT 
 Kokand 1912
Andijon 
21/08 22:00
FT 
 Pakhtakor Tashkent
Nasaf Qarshi 
21/08 21:30
FT 
 Lokomotiv Tashkent
Kokand 1912 
29/10 18:00
FT 
 Aral Nukus
Zirabuloq 
20/10 19:00
FT 
 Bunyodkor 2
Zirabuloq 
20/10 19:00
FT 
 Chigatoy
Sogdiana Jizak 1
20/10 18:00
FT 
 Andijan 2
Lokomotiv Bfk 
20/10 18:00
FT 
 Aral Nukus
Fk Gijduvon 
14/10 19:00
FT 
 Sogdiana Jizak
Bunyodkor 2 
14/10 18:00
FT 
 Rubin Uzb
Andijan 2 
09/10 19:00
FT 
 Sogdiana Jizak
Zirabuloq 
09/10 18:30
FT 
 Yangiyer
Chigatoy 1
09/10 18:00
FT 
 Lokomotiv Bfk
Yashnobod 
29/09 19:10
FT 
 Yangiyer
Zirabuloq 
29/09 19:00
FT 
 Fk Gijduvon
Sogdiana Jizak 
29/09 18:30
FT 
1 Rubin Uzb
Lokomotiv Bfk