Live3s Logo

Turkey Soccer Results & Scores

25/10 19:00
FT 
 Catalca Spor
Cizrespor 
11/10 20:30
FT 
 Karsiyaka
Elazig Belediyespor 
11/10 19:30
FT 
 Arhavispor
Catalca Spor 
25/10 18:30
FT 
 Yeni Malatyaspor
Genclerbirligi 
25/10 00:00
FT 
 Istanbul Basaksehir
Antalyaspor 1
25/10 00:00
FT 
 Erzurum BB
Galatasaray 1
24/10 21:00
FT 
 Gazisehir Gaziantep
Konyaspor 
24/10 01:00
FT 
 Kasimpasa
Goztepe 
20/10 01:00
FT 
 Genclerbirligi
Denizlispor 
20/10 01:00
FT 
1 Galatasaray
Alanyaspor 
19/10 00:00
FT 
 Goztepe
Fenerbahce 
18/10 21:00
FT 
1 Karagumruk
Kasimpasa 
18/10 21:00
FT 
2 Antalyaspor
Gazisehir Gaziantep 2
18/10 00:00
FT 
 Trabzonspor
Istanbul Basaksehir 
17/10 21:00
FT 
1 Kayserispor
Sivasspor 
17/10 21:00
FT 
 Konyaspor
Yeni Malatyaspor 
17/10 18:30
FT 
 Rizespor
Ankaragucu 1
25/10 18:30
FT 
 Osmanlispor
Balikesirspor 
25/10 18:30
FT 
 Bandirmaspor
Adana Demirspor 
25/10 00:00
FT 
 Samsunspor
Keciorengucu 
24/10 18:30
FT 
 Umraniyespor
Altinordu 
23/10 00:00
FT 
 Menemen Belediye Spor
Bursaspor 
22/10 21:00
FT 
 Istanbulspor
Akhisar Bld.Geng 
22/10 18:30
FT 
 Tuzlaspor Kulubu
Osmanlispor 
22/10 00:00
FT 
 Balikesirspor
Boluspor 
22/10 00:00
FT 
 Altinordu
Altay Spor Kulubu 
21/10 21:00
FT 
 Adana Demirspor
Umraniyespor 
21/10 18:30
FT 
 Giresunspor
Adanaspor 
21/10 00:00
FT 
 Eskisehirspor
Samsunspor 
20/10 18:30
FT 
 Keciorengucu
Bandirmaspor 
20/10 00:00
FT 
 Akhisar Bld.Geng
Menemen Belediye Spor 1
19/10 00:00
FT 
 Bursaspor
Balikesirspor 
18/10 21:00
FT 
 Boluspor
Tuzlaspor Kulubu 
18/10 18:30
FT 
1 Osmanlispor
Giresunspor 
18/10 00:00
FT 
 Altay Spor Kulubu
Adana Demirspor 
17/10 21:00
FT 
 Adanaspor
Altinordu 
17/10 18:30
FT 
 Samsunspor
Istanbulspor 
17/10 18:30
FT 
 Umraniyespor
Keciorengucu 
17/10 18:30
FT 
 Bandirmaspor
Eskisehirspor 
22/10 20:00
FT 
 Dai Lin Jissbon
Cankaya 
22/10 18:30
FT 
 Karaman Belediyesi Spor
Osmaniyespor 
22/10 18:00
FT 
 Erbaaspor S
Yimpas Yozgatspor 
22/10 18:00
FT 
 Agri 1970 Spor
Yeni Orduspor 
22/10 00:00
FT 
 Fethiyespor
Nazillispor 1
21/10 20:00
FT 
 Tekirdagspor
Silivrispor 2
21/10 18:30
AET 
 Muglaspor
Kizilcabolukspor 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-1],
21/10 18:30
FT 
 Kelkit Belediye Hurriyet
Artvin Hopaspor 
21/10 18:30
FT 
 Cizrespor
Siirt Il Ozle Idaresi Spor 
21/10 18:30
FT 
 Ofspor
Yomraspor 
21/10 18:30
FT 
 Nevsehirspor Genclik
Kozan Bldspor 
21/10 18:30
AET 
 Catalca Spor
Sile Yildizspor 
90min [0-0], 120min [0-1],
21/10 18:30
FT 
 Sultanbeyli
Yalovaspor 
21/10 18:30
AET 
 Turk Metal Kirikkale
Duzcespor 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-5],
21/10 18:00
FT 
 Elazig Belediyespor
Diyarbakirspor 
21/10 01:00
FT 
 Karsiyaka
Bergama Belediyespor 
20/10 19:30
FT 
1 Kutahyaspor
Darica Genclerbirligi 
15/10 19:30
FT 
 Tokatspor
Erbaaspor S 1
15/10 18:00
FT 
 Yeni Orduspor
Arhavispor 
14/10 20:00
FT 
 Kutahyaspor
Yldrm Belediyesispor 
14/10 20:00
AET 
 Tekirdagspor
Bayrampasa 
90min [1-1], 120min [2-1],
14/10 18:30
AET 
 Yalovaspor
Halide Edip Adivarspor 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-3],
14/10 18:30
FT 
 Turk Metal Kirikkale
Golcukspor 
14/10 18:30
FT 
 Fatsa Belediyespor
Yomraspor 
14/10 18:30
FT 
 Elazig Belediyespor
Batman Petrolspor 
14/10 18:30
FT 
 Sile Yildizspor
Modafenspor 
14/10 18:30
FT 
 Kozan Bldspor
Kahta 02 Spor 
14/10 18:00
FT 
 Mardin Bb
Siirt Il Ozle Idaresi Spor 
13/10 20:30
FT 
 Bergama Belediyespor
Vestel Manisaspor 
13/10 19:30
FT 
 Yeni Altindag Bs
Cankaya 
13/10 18:00
FT 
 Carsambaspor
Yimpas Yozgatspor 
22/10 00:00
FT 
 Korfez Bld
Inegolspor 
21/10 19:00
FT 
 Surfaspor
Hekimoglu Trabzon 
21/10 19:00
FT 
 Corum Belediyespor
Nigde Belediyespor 
21/10 19:00
FT 
 Hacettepe Spor
Kahramanmaras 
21/10 19:00
FT 
 Usakspor
Erzincanspor 
21/10 19:00
FT 
 Zonguldak
Amedspor 
21/10 19:00
FT 
 Manisa Bb Spor
Ergene Velimese 
15/10 00:00
FT 
 Afjet Afyonspor
Korfez Bld 
14/10 22:00
FT 
1 Amedspor
Hacettepe Spor 1
14/10 22:00
FT 
 Kahramanmaras
Usakspor 
14/10 20:30
FT 
 Ergene Velimese
Sariyer 
14/10 20:30
FT 
 Sancaktepe Belediye Spor
Zonguldak 
14/10 20:00
FT 
 Ankara Demirspor
Gumushanespor 
14/10 20:00
FT 
 Nigde Belediyespor
Manisa Bb Spor 
14/10 19:30
FT 
 Erzincanspor
Surfaspor 
21/10 19:00
FT 
1 Bugsasspor
Eyupspor 
21/10 19:00
FT 
 Serik Belediyespor
Turgutluspor 
21/10 19:00
FT 
 Bodrumspor
Kirklarelispor 
21/10 19:00
FT 
 Bursa Niluferspor AS
Belediye Vanspor 
21/10 19:00
FT 
 Sakaryaspor
Pazarspor 
20/10 19:00
FT 
 Bayburt Ozel Idare
Etimesgut Belediye Spor 
20/10 19:00
FT 
 Kirsehir Koyhizmetleri
Tarsus Idman Yurdu 
14/10 20:30
FT 
 Turgutluspor
Bayburt Ozel Idare 
14/10 20:25
FT 
 Kirklarelispor
Bursa Niluferspor AS 
14/10 20:00
FT 
 Anadolu Selcukluspor
Bugsasspor 
14/10 20:00
FT 
 Karabukspor
Serik Belediyespor 
14/10 20:00
FT 
 Kastamonuspor
Pendikspor 
14/10 20:00
FT 
 Tarsus Idman Yurdu
Bodrumspor 
14/10 19:30
FT 
 Pazarspor
Sivas Dort Eylul Belediyespor 
10/10 20:30
FT 
 Bursa Niluferspor AS
Tarsus Idman Yurdu