Live3s Logo

Slovakia Soccer Results & Scores

24/10 23:00
FT 
 Spartak Trnava
Trencin 
24/10 23:00
FT 
 Skf Sered
Zlate Moravce 
24/10 23:00
FT 
1 FK Pohronie
FK Senica 
24/10 23:00
FT 
 MFK Ruzomberok
MSK Zilina 
24/10 23:00
FT 
 Nitra
Zemplin Michalovce 
18/10 22:00
FT 
 MSK Zilina
Spartak Trnava 
17/10 23:00
FT 
 Slovan Bratislava
Skf Sered 
17/10 23:00
FT 
 Zemplin Michalovce
DAC Dunajska Streda 
17/10 23:00
FT 
 FK Senica
MFK Ruzomberok 
17/10 23:00
FT 
 Zlate Moravce
Nitra 
17/10 23:00
FT 
 Trencin
FK Pohronie 
05/10 01:00
FT 
 Trencin
FK Senica 
05/10 00:00
FT 
 FK Pohronie
Slovan Bratislava 
04/10 01:00
FT 
 Spartak Trnava
Nitra 
04/10 01:00
FT 
 MFK Ruzomberok
Zlate Moravce 1
03/10 23:00
FT 
 MSK Zilina
DAC Dunajska Streda 
01/10 00:00
FT 
 Slovan Bratislava
FK Senica 
28/09 00:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
Trencin 1
27/09 01:00
FT 
 Slovan Bratislava
MFK Ruzomberok 
27/09 01:00
FT 
 Nitra
Skf Sered 
27/09 01:00
FT 
 Zlate Moravce
MSK Zilina 
27/09 00:00
FT 
 FK Senica
Spartak Trnava 
23/09 01:00
FT 
 Skf Sered
Trencin 
21/09 01:00
FT 
1 FK Senica
DAC Dunajska Streda 
21/09 00:00
FT 
 MSK Zilina
Slovan Bratislava 
20/09 01:00
FT 
 Spartak Trnava
Zlate Moravce 
20/09 01:00
FT 
 Trencin
Nitra 
20/09 01:00
FT 
 FK Pohronie
Skf Sered 
13/09 01:00
FT 
 Skf Sered
MSK Zilina 
13/09 01:00
FT 
1 DAC Dunajska Streda
MFK Ruzomberok 1
13/09 01:00
FT 
 Nitra
FK Pohronie 
13/09 00:30
FT 
 Slovan Bratislava
Spartak Trnava 
12/09 01:00
FT 
 Zlate Moravce
FK Senica 
15/10 00:30
FT 
 FK Senica
Malacky 1
11/10 20:30
FT 
 Belusa
Povazska Bystrica 
11/10 20:30
FT 
1 Liptovska Stiavnica
Rimavska Sobota 
30/09 21:30
FT 
 Mfk Lokomotiva Zvolen
Rimavska Sobota 
20/09 21:00
FT 
 Tj Tatran Oravske Vesele
Msk Fomat Martin 
15/09 22:30
FT 
 Sk Bahon
Kalinkovo 
15/09 21:30
FT 
 Nove Mesto
Nove Zamky 
15/09 17:00
FT 
 1. Tatran Presov
1fk Svidnik 
13/09 16:30
FT 
 Raca Bratislava
Slovan Most Pri Bratislave 
13/09 16:30
FT 
 Slavia Tu Kosice
Spisska Nova Ves 
13/09 16:30
FT 
 Jednota Banova
Rakytovce 
06/09 22:30
FT 
1 Mfk Rusovce
Sfm Senec 
06/09 22:00
FT 
 Galanta
Tj Imel 
06/09 21:30
FT 
 Mfk Sobrance
Pokrok Sez Krompachy 
06/09 21:30
FT 
1 Mfk Lokomotiva Zvolen
Liptovska Stiavnica 
06/09 21:30
FT 
 Skm Liptovsky Hradok
Tj Banik Kalinovo 
06/09 16:30
FT 
 Slavia Tu Kosice
1. Tatran Presov 
05/09 16:30
FT 
 Slovan Most Pri Bratislave
Psc Pezinok 
02/09 23:00
FT 
 Psc Pezinok
Raca Bratislava 
11/10 17:00
FT 
 Mfk Zemplin Michalovce U19
Dac Dunajska Streda U19 
10/10 17:00
FT 
 Scp Ruzomberoku19
Zeleziarne Podbrezova U19 
10/10 17:00
FT 
 Spartak Trnava U19
Trencin U19 
07/10 22:00
FT 
 Mfk Zemplin Michalovce U19
Spartak Trnava U19 
30/09 21:00
FT 
 Poprad U19
Nitra U19 
22/09 22:00
FT 
 Msk Zilina U19
Dac Dunajska Streda U19 
09/09 22:00
FT 
 Nitra U19
Dac Dunajska Streda U19 
06/09 16:00
FT 
 Mfk Vranov Nad Toplou U19
Kosicka Nova Ves U19 
11/10 00:00
FT 
 Mfk Skalica
MFK Kosice 1
10/10 21:00
FT 
 Dukla Banska Bystrica
Partizan Bardejov 1
10/10 21:00
FT 
 Slavoj Trebisov
Artmedia Petrzalka 
07/10 21:30
FT 
 SKM Puchov
KFC Komarno 
23/09 21:30
FT 
 Partizan Bardejov
Artmedia Petrzalka 1
23/09 21:30
FT 
 Stk 1914 Samorin
KFC Komarno 
23/09 21:30
FT 
 SKM Puchov
Dukla Banska Bystrica 
20/09 16:25
FT 
 Artmedia Petrzalka
MFK Kosice 
20/09 01:00
FT 
 Mfk Skalica
Poprad 
19/09 21:30
FT 
 Dukla Banska Bystrica
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
19/09 21:30
FT 
 Slavoj Trebisov
Stk 1914 Samorin 
19/09 21:30
FT 
 KFC Komarno
Partizan Bardejov 
06/09 01:00
FT 
1 Mfk Skalica
Sport Podbrezova 
30/09 21:30
FT 
 Oravske Vesele
MSK Zilina 
30/09 21:30
FT 
1 Druzstevnik Radimov
Trencin 
30/09 21:00
FT 
 Kysucke Nove Mesto
Artmedia Petrzalka 
29/09 21:30
FT 
 1. Tatran Presov
MFK Ruzomberok 
29/09 21:30
FT 
 Mfk Vranov Nad Topou
Zemplin Michalovce 
29/09 21:30
FT 
 Tjd Pribelce
Nitra 
23/09 22:00
FT 
 Velke Lovce
Banik Lehota Pod Vtacnikom 
17/09 01:30
FT 
 TJ Spartak Myjava
Trencin 
16/09 22:00
FT 
 Namestovo
MSK Zilina 
16/09 22:00
FT 
 Mfk Lokomotiva Zvolen
Nitra 
16/09 22:00
FT 
 Rimavska Sobota
MFK Kosice 
16/09 22:00
FT 
 Javornik Makov
Skf Sered 
16/09 22:00
FT 
 Rohoznik
Malacky 
16/09 22:00
FT 
 Spisske Podhradie
Slavoj Trebisov 
16/09 22:00
FT 
 Besenova
SKM Puchov 
16/09 22:00
FT 
1 Slavoj Spiska Bela
Gerlachov 1
16/09 22:00
FT 
 Lachabadisilahua
FK Pohronie 1
16/09 22:00
FT 
1 Pavlovce Nad Uhom
Tesla Stropkov 
16/09 22:00
FT 
 Tj Druzstevnik Jacovce
Sport Podbrezova 
15/09 22:00
FT 
 Lipany
MFK Ruzomberok 
15/09 22:00
FT 
 Mladost Kalsa
Zemplin Michalovce 
15/09 22:00
FT 
 Tj Rovinka
FK Senica 
15/09 22:00
FT 
 Sk Nevidzany
Mfk Dubnica Nad Vahom 
15/09 22:00
FT 
 Slavia Staskov
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
15/09 20:30
FT 
 Sk Surany
Stk 1914 Samorin 
08/09 22:30
FT 
 Dunajska Luzna
FK Pohronie 
03/09 23:00
FT 
 Belusa
Slovan Bratislava