Live3s Logo

Russia Soccer Results & Scores

20/09 22:00
FT 
 Druzhba Maykop
Mashuk-KMV 
13/09 22:00
FT 
 Spartak Nalchik
FK Biolog 
07/09 23:00
FT 
 Krasnodar 3
Dynamo Stavropol 
20/09 21:30
FT 
 Rubin Kazan
Spartak Moscow 1
20/09 19:00
FT 
 Ufa
CSKA Moscow 
20/09 19:00
FT 
 Arsenal Tula
PFC Sochi 
19/09 21:30
FT 
 Ural Sr
Zenit St Petersburg 
19/09 01:00
FT 
 Krasnodar
Khimki 
15/09 01:30
FT 
 FK Rostov
Lokomotiv Moscow 
14/09 23:30
FT 
 Zenit St Petersburg
Arsenal Tula 
14/09 00:00
FT 
 CSKA Moscow
Spartak Moscow 
13/09 21:30
FT 
2 Dinamo Moscow
Rubin Kazan 1
13/09 00:00
FT 
 Akhmat Grozny
PFC Sochi 
12/09 21:30
FT 
 Ural Sr
Khimki 
12/09 18:45
FT 
 Spartak Tambov
Ufa 
31/08 01:00
FT 
 Krasnodar
FK Rostov 
31/08 01:00
FT 
 PFC Sochi
Ural Sr 
30/08 23:00
FT 
 Akhmat Grozny
CSKA Moscow 
30/08 23:00
FT 
 Rubin Kazan
Spartak Tambov 
20/09 20:00
FT 
 Zvezda Sint Petersburg
Dolgiye Prudy 
20/09 18:00
FT 
1 Zenit-2 St.Petersburg
Volga Tver 1
20/09 18:00
FT 
 Znamya Truda
Luki Energiya 
12/09 18:00
FT 
1 Leningradets
Dolgiye Prudy 
11/09 18:00
FT 
 Rodina Moskva
Znamya Truda 
09/09 22:00
FT 
 Luki Energiya
FK Chita 
09/09 21:00
FT 
 Dnepr Smolensk
Zvezda Irkutsk 
06/09 22:00
FT 
 Dinamo Moscow 2
Dolgiye Prudy 
06/09 21:00
FT 
 Volga Tver
Leningradets 
06/09 20:00
FT 
 Rodina Moskva
FK Kolomna 
06/09 18:00
FT 
 Zenit-2 St.Petersburg
Kazanka Moscow 1
20/09 20:00
FT 
 Zvezda Perm
Ural 2 1
10/09 20:00
FT 
 Chelyabinsk
Dinamo Barnaul 
10/09 17:00
FT 
 Ural 2
Sibir M Novosibirsk 
07/09 20:00
FT 
 Chelyabinsk
Sibir M Novosibirsk 
07/09 17:00
FT 
 Ural 2
Dinamo Barnaul 
06/09 19:00
FT 
 Orenburg 2
Zenit-Izhevsk 
06/09 19:00
FT 
 Lada Togliatti
Volga Ulyanovsk 
20/09 19:00
FT 
 FK Khimik Novomoskovsk
Strogino Moscow 1
20/09 19:00
FT 
 Sokol
Avangard 
12/09 20:00
FT 
1 Strogino Moscow
FK Zvezda Ryazan 2
12/09 19:00
FT 
 FK Kaluga
Sakhalin 
06/09 22:00
FT 
 Avangard
Sakhalin 
06/09 22:00
FT 
 Metallurg Lipetsk
Saturn 
06/09 22:00
FT 
 FK Zvezda Ryazan
Salyut-Energia Belgorod 
06/09 19:00
FT 
 FK Khimik Novomoskovsk
Znamya Noginsk 1
06/09 19:00
FT 
 Krasny Smolensk
Strogino Moscow 
19/09 23:00
FT 
1 Neftekhimik Nizhnekamsk
Alania 
19/09 23:00
FT 
 Chayka K Sr
Krasnodar II 
19/09 22:30
FT 
 Irtysh 1946 Omsk
Krylya Sovetov Samara 
19/09 22:00
FT 
 Dinamo Briansk
Tekstilshchik Ivanovo 
19/09 21:00
FT 
 Volga Olimpiets
Shinnik Yaroslavl 
19/09 20:00
FT 
 Spartak Moscow II
Veles 
19/09 20:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Fakel Voronezh 
19/09 18:00
FT 
1 Tom Tomsk
Volgar-Astrakhan 
19/09 13:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Baltika 
14/09 01:00
FT 
1 Baltika
Veles 
13/09 23:00
FT 
 Torpedo Moscow
Gazovik Orenburg 
13/09 23:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Spartak Moscow II 
13/09 22:00
FT 
 Tekstilshchik Ivanovo
Irtysh 1946 Omsk 
13/09 22:00
FT 
1 Volgar-Astrakhan
Chertanovo Moscow 
13/09 21:00
FT 
 Krasnodar II
Ska Khabarovsk 
13/09 20:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Tom Tomsk 
10/09 00:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Krylya Sovetov Samara 
10/09 00:00
FT 
 Volga Olimpiets
Volgar-Astrakhan 
10/09 00:00
FT 
 Veles
Krasnodar II 1
10/09 00:00
FT 
 Fakel Voronezh
Yenisey Krasnoyarsk 
09/09 23:00
FT 
 Chayka K Sr
Torpedo Moscow 
09/09 22:00
FT 
 Gazovik Orenburg
Shinnik Yaroslavl 
09/09 21:00
FT 
 Spartak Moscow II
Baltika 
09/09 19:30
FT 
 Tom Tomsk
Tekstilshchik Ivanovo 
09/09 17:30
FT 
 Irtysh 1946 Omsk
Alania 
05/09 23:00
FT 
 Krasnodar II
Baltika 
05/09 23:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Irtysh 1946 Omsk 
05/09 22:30
FT 
1 Volgar-Astrakhan
Yenisey Krasnoyarsk 
05/09 22:00
FT 
 Fakel Voronezh
Gazovik Orenburg 
05/09 21:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Volga Olimpiets 
05/09 20:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Tekstilshchik Ivanovo 
05/09 19:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Chayka K Sr 1
05/09 18:00
FT 
 Tom Tomsk
Alania 
05/09 13:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Torpedo Moscow 
31/08 23:00
FT 
1 Chayka K Sr
Fakel Voronezh 
30/08 22:00
FT 
 Dinamo Briansk
Irtysh 1946 Omsk 
30/08 22:00
FT 
 Volga Olimpiets
Tekstilshchik Ivanovo 
17/09 20:00
FT 
 Znamya Noginsk
Akhmat Grozny 
17/09 00:00
FT 
 Chernomorets Novorossiysk
Rubin Kazan 
17/09 00:00
FT 
 Rodina Moskva
Spartak Moscow 
16/09 22:00
FT 
 Volga Ulyanovsk
Ural Sr 
16/09 22:00
FT 
 Zvezda Perm
PFC Sochi 
16/09 21:00
FT 
 Mashuk-KMV
Spartak Tambov 
16/09 18:00
FT 
 Leningradets
Ufa 
15/09 18:00
FT 
 Zvezda Irkutsk
Khimki 
02/09 22:00
FT 
1 Volga Ulyanovsk
Kamaz 
02/09 22:00
FT 
 FK Kolomna
Rodina Moskva 
02/09 21:00
AET 
 Znamya Noginsk
Sokol 
90min [0-0], Penalty [6-5],
02/09 21:00
FT 
 Zvezda Perm
Chelyabinsk 
02/09 21:00
FT 
 Mashuk-KMV
Legion Dynamo 
02/09 18:00
FT 
 Leningradets
Dolgiye Prudy 
02/09 17:30
AET 
2 Zvezda Irkutsk
Sibir M Novosibirsk 
90min [1-1], Penalty [4-3],
11/09 21:00
FT 
 Tambov Youth
Pfc Sochi Youth 
11/09 19:00
FT 
 Cska Moscow Youth
Rubin Kazan Youth