Live3s Logo

Romania Soccer Results & Scores

25/10 02:45
FT 
 Sepsi
Dinamo Bucuresti 
25/10 00:30
FT 
1 Astra Ploiesti
Politehnica Iasi 1
24/10 19:00
FT 
 UTA Arad
Chindia Targoviste 
24/10 02:00
FT 
 Universitatea Craiova
Clinceni 
23/10 23:00
FT 
1 Gaz Metan Medias
Botosani 
20/10 02:00
FT 
 Clinceni
Steaua Bucuresti 
19/10 23:00
FT 
 Cs Voluntari
Viitorul Constanta 
19/10 02:30
FT 
 Dinamo Bucuresti
Universitatea Craiova 
18/10 23:45
FT 
 Hermannstadt
UTA Arad 
18/10 02:30
FT 
 CFR Cluj
Botosani 1
17/10 21:30
FT 
 Politehnica Iasi
Sepsi 
17/10 19:00
FT 
1 Chindia Targoviste
Gaz Metan Medias 
17/10 02:00
FT 
 Scm Argesul Pitesti
Astra Ploiesti 
06/10 02:00
FT 
 UTA Arad
Clinceni 
05/10 02:30
FT 
 Viitorul Constanta
CFR Cluj 
04/10 23:30
FT 
 Gaz Metan Medias
Hermannstadt 
04/10 18:30
FT 
1 Botosani
Chindia Targoviste 1
04/10 02:00
FT 
 Steaua Bucuresti
Dinamo Bucuresti 2
03/10 23:00
FT 
 Astra Ploiesti
Cs Voluntari 
03/10 20:30
FT 
 Sepsi
Scm Argesul Pitesti 
03/10 02:05
FT 
 Universitatea Craiova
Politehnica Iasi 1
29/09 02:00
FT 
 Dinamo Bucuresti
UTA Arad 
28/09 23:00
FT 
 Hermannstadt
Botosani 
28/09 02:45
FT 
 Politehnica Iasi
Steaua Bucuresti 1
28/09 00:00
FT 
 CFR Cluj
Chindia Targoviste 
27/09 02:30
FT 
 Viitorul Constanta
Astra Ploiesti 
26/09 19:45
FT 
 Clinceni
Gaz Metan Medias 
26/09 02:00
FT 
 Scm Argesul Pitesti
Universitatea Craiova 
25/09 23:00
FT 
 Cs Voluntari
Sepsi 
22/09 02:00
FT 
 Gaz Metan Medias
Dinamo Bucuresti 
21/09 02:30
FT 
 Steaua Bucuresti
Scm Argesul Pitesti 
20/09 23:45
FT 
 UTA Arad
Politehnica Iasi 
20/09 21:30
FT 
 Botosani
Clinceni 
24/10 16:10
FT 
 Politehnica Timisoara
Css Slatina 
24/10 16:00
FT 
 Unirea 2004 Slobozia
Dunarea Calarasi 
24/10 16:00
FT 
 Cs Aerostar Bacau
Comuna Recea 
24/10 16:00
FT 
 Voin Tate Numa Glenn
Scolar Resita 1
24/10 15:55
FT 
 Metaloglobus
Csikszereda 
18/10 19:30
FT 
1 Comuna Recea
Petrolul Ploiesti 1
17/10 17:00
FT 
1 Farul Constanta
Voin Tate Numa Glenn 1
17/10 16:00
FT 
 Dunarea Calarasi
Gloria Buzau 
17/10 16:00
FT 
 Csikszereda
Unirea 2004 Slobozia 
17/10 16:00
FT 
 Css Slatina
Cs Aerostar Bacau 1
14/10 20:00
FT 
 Unirea 2004 Slobozia
Farul Constanta 
11/10 01:45
FT 
 Universitatea Craiova
Rapid Bucuresti 
10/10 16:00
FT 
 Unirea 2004 Slobozia
Ripensia Timisoara 
03/10 18:00
FT 
 Comuna Recea
Universitatea Craiova 
30/09 00:00
FT 
 Universitatea Craiova
Css Slatina 
23/09 00:00
FT 
 Universitaea Cluj
Unirea 2004 Slobozia 
21/09 23:00
FT 
1 Csikszereda
Petrolul Ploiesti 1
23/10 20:00
FT 
 Balotesti
Steaua Bucuresti 2 
23/10 20:00
FT 
 Avantul Reghin
Unirea Ungheni 
17/10 20:00
FT 
 Husana Husi
Stiinta Miroslava 1
17/10 20:00
FT 
1 Unirea Alba Iulia
Avantul Reghin 
16/10 20:00
FT 
 Dinamo 1948 Bucuresti Ii
Rapid Bucuresti 2 
16/10 20:00
FT 
 Unirea Ungheni
Cs Ocna Mures 
16/10 20:00
FT 
1 Soimii Lipova
Ghiroda Si Giarmata Vii 
16/10 20:00
FT 
 ASC Corona Brasov
Odorheiu Secuiesc 
14/10 20:00
FT 
 Unirea Alba Iulia
Unirea Dej 1
13/10 20:00
FT 
 Bucovina Radauti
Pascani 
11/10 20:00
FT 
 Rapid Bucuresti 2
Afc Progresul Spartac Bucuresti 
11/10 20:00
FT 
 Acso Filiasi
Acs Vedita Colonesti Ms 
09/10 20:00
FT 
 Acs Dumbravita
Soimii Lipova 1
09/10 20:00
FT 
1 Odorheiu Secuiesc
Cs Blejoi 
02/10 20:00
FT 
 Balotesti
Tunari 
02/10 20:00
FT 
 Unirea Bascov
Acso Filiasi 
02/10 19:55
FT 
1 Steaua Bucuresti 2
Rapid Bucuresti 2 
02/10 19:55
FT 
1 Acs Vedita Colonesti Ms
Csm Flacara Moreni 
25/09 22:00
FT 
 Unirea Ungheni
Cs Sanatatea Servicii Publice Cluj 
25/09 22:00
FT 
 Odorheiu Secuiesc
Sr Brasov 
25/09 22:00
FT 
 Rapid Bucuresti 2
Balotesti 
25/09 22:00
FT 
 Avantul Reghin
Corvinul Hunedoara 1
21/10 19:30
FT 
 Dacia Unirea Braila
Gloria Buzau 
21/10 19:30
FT 
1 Concordia Chiajna
CS Mioveni 
21/10 19:30
AET 
1 Metaloglobus
Petrolul Ploiesti 
90min [1-1], 120min [1-2],
21/10 19:30
FT 
 Sanmartin
Comuna Recea 
21/10 19:30
AET 
 Csa Axiopolis
Farul Constanta 
90min [0-0], 120min [1-1], Penalty [3-5],
21/10 19:30
AET 
 Sr Brasov
Csikszereda 
90min [0-0], 120min [0-1],
21/10 19:30
AET 
 Ghiroda Si Giarmata Vii
ACS Poli Timisoara 1
90min [3-3], 120min [3-4],
21/10 19:30
FT 
 Acs Somuz Falticeni
Ceahlaul Piatra Neamt 
21/10 19:30
FT 
1 Husana Husi
Csm Focsani 
21/10 19:30
FT 
1 Mostistea Ulmu
Dunarea Calarasi 
20/10 19:30
FT 
 Soimii Lipova
Ripensia Timisoara 
20/10 19:30
AET 
 Afc Progresul Spartac Bucuresti
Rapid Bucuresti 
90min [2-2], 120min [3-2],
20/10 19:30
FT 
 Filiasi
Universitatea Craiova 
20/10 19:30
AET 
 Css Slatina
Voin Tate Numa Glenn 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [8-9],
08/10 22:30
FT 
 Unirea Dej
Universitaea Cluj 
08/10 19:30
FT 
 Filiasi
Pandurii 1
07/10 19:30
AET 
 Universitatea Craiova
Scolar Resita 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-3],
07/10 19:30
FT 
1 Csa Axiopolis
Agricolas Borcea 
22/09 21:30
AET 
 Sanmartin
Luceafarul Oradea 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [6-5],
22/09 21:30
FT 
 Ghiroda Si Giarmata Vii
Corvinul Hunedoara 
22/09 21:30
FT 
 Otelul Galati
Csm Focsani 
22/09 21:30
FT 
 Unirea Dej
Acs Unu Fotbal Club Gloria 
22/09 21:30
FT 
 SC Bacau
Ceahlaul Piatra Neamt 
22/09 21:30
FT 
 Crisul Chisineu Cris
Soimii Lipova 
07/10 20:00
FT 
 Fairplay Bucuresti Womens
Uni Alexandria Womens 
07/10 16:30
FT 
 Olimpia Cluj Womens
Vasas Odorhei Womens 1
07/10 16:00
FT 
 Independenta Baia Mare Womens
Heniu Prundu Bargaului Womens 
07/10 16:00
FT 
 Selena Sn Constanta Womens
Banat Girls Womens