Live3s Logo

Macedonia Soccer Results & Scores

25/10 21:30
FT 
 Vardar Skopje
Renova Cepciste 
25/10 21:30
FT 
 Pelister Bitola
Struga Trim Lum 
25/10 21:30
FT 
 Belasica Strumica
Borec Veles 
25/10 21:30
FT 
 FK Shkendija 79
Rabotnicki Skopje 
25/10 21:25
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Academy Pandev 1
18/10 20:30
FT 
 Renova Cepciste
Pelister Bitola 
18/10 20:30
FT 
 Borec Veles
Makedonija Gjorce Petrov 
18/10 20:30
FT 
 Struga Trim Lum
Belasica Strumica 
27/09 21:00
FT 
 Vardar Skopje
Belasica Strumica 
27/09 21:00
FT 
 Renova Cepciste
Makedonija Gjorce Petrov 1
27/09 21:00
FT 
 Pelister Bitola
FK Shkendija 79 
27/09 21:00
FT 
 Academy Pandev
Sileks 
27/09 21:00
FT 
 Struga Trim Lum
Shkupi 
20/09 21:30
FT 
 FK Shkendija 79
Academy Pandev 
20/09 21:30
FT 
 Shkupi
Renova Cepciste 1
31/08 22:30
FT 
 FK Shkendija 79
Borec Veles 
31/08 22:30
FT 
 Sileks
Renova Cepciste 1
30/08 22:30
FT 
 Shkupi
Pelister Bitola 
23/08 23:00
FT 
 Pelister Bitola
Rabotnicki Skopje 
23/08 23:00
FT 
 Struga Trim Lum
Borec Veles 
22/08 23:00
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
FK Shkendija 79 
22/08 22:55
FT 
 Renova Cepciste
Academy Pandev 
21/08 23:00
FT 
 Belasica Strumica
Shkupi 
16/08 23:00
FT 
1 Academy Pandev
Vardar Skopje 1
16/08 23:00
FT 
1 Shkupi
Makedonija Gjorce Petrov 
16/08 23:00
FT 
 Borec Veles
Renova Cepciste 
15/08 23:00
FT 
 Rabotnicki Skopje
Belasica Strumica 
14/08 23:00
FT 
 Sileks
Pelister Bitola 
09/08 23:30
FT 
 Pelister Bitola
Academy Pandev 
09/08 23:30
FT 
 Renova Cepciste
Struga Trim Lum 
09/08 23:30
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Rabotnicki Skopje 
09/08 23:30
FT 
 Belasica Strumica
Sileks 
08/08 23:30
FT 
 Vardar Skopje
Borec Veles 
11/03 21:00
FT 
 Academy Pandev
Renova Cepciste 
11/03 21:00
FT 
 Shkupi
Sileks 
08/12 20:00
FT 
 Renova Cepciste
Rabotnicki Skopje 
08/12 20:00
FT 
 Shkupi
Makedonija Gjorce Petrov 
08/12 20:00
FT 
 Struga Trim Lum
Borec Veles 
08/12 20:00
FT 
 Vardar Skopje
FK Shkendija 79 
07/12 20:00
FT 
 Sileks
Academy Pandev 
27/11 20:00
FT 
 Rabotnicki Skopje
Borec Veles 
27/11 20:00
FT 
 Renova Cepciste
Makedonija Gjorce Petrov 
27/11 20:00
FT 
 Shkupi
Academy Pandev 
27/11 20:00
FT 
 Sileks
Vardar Skopje 1
27/11 20:00
FT 
 Struga Trim Lum
FK Shkendija 79 
24/11 20:00
FT 
 Academy Pandev
Struga Trim Lum 
24/11 20:00
FT 
 Borec Veles
Sileks 
24/11 20:00
FT 
1 FK Shkendija 79
Renova Cepciste 
24/11 20:00
FT 
 Vardar Skopje
Shkupi 
18/10 20:30
FT 
 FK Shkendija 79
Academy Pandev 
11/10 21:00
FT 
1 Pobeda Prilep
Tikves Kavadarci 
11/10 21:00
FT 
 Plackovica
Osogovo 
04/10 21:00
FT 
 Rabotnicki Skopje
Renova Cepciste 
22/09 21:30
FT 
 Vardar Skopje
Sileks 
18/09 21:30
FT 
1 Rabotnicki Skopje
Makedonija Gjorce Petrov 
18/09 21:30
FT 
 Renova Cepciste
FK Shkendija 79 
18/09 21:30
FT 
 Shkupi
Vardar Skopje 
18/09 21:30
FT 
 Sileks
Borec Veles 
18/09 21:30
FT 
1 Struga Trim Lum
Academy Pandev 1
13/09 21:00
FT 
 Academy Pandev
Renova Cepciste 
21/10 20:30
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Kamenica Sasa 
21/10 20:30
FT 
 Bregalnica Stip
Belasica Strumica 
21/10 20:30
AET 
1 Renova Cepciste
Pelister Bitola 
90min [2-2], Penalty [5-4],
21/10 20:30
FT 
 Shkupi
Pehchevo 
21/10 20:30
FT 
 Kozuv
Sileks 
21/10 20:30
AET 
 Struga Trim Lum
Rabotnicki Skopje 
90min [0-0], Penalty [4-3],
21/10 20:30
FT 
 Academy Pandev
Vardar Skopje 
21/10 20:30
FT 
 FK Shkendija 79
Fk Rinija Gostivar 
24/09 00:00
FT 
 Pehchevo
Olimpus Skopje Balashikha 
24/09 00:00
FT 
 Kit Go Pehcevo
Skopje 
23/09 21:30
AET 
 Pobeda Prilep
Makedonija Gjorce Petrov 
90min [0-0], Penalty [4-5],
23/09 21:30
FT 
 Ohrid 2004
Renova Cepciste 1
23/09 21:30
FT 
 Fk Rinija Gostivar
Tikves Kavadarci 
23/09 21:30
AET 
 Kamenica Sasa
Borec Veles 
90min [2-2], Penalty [3-1],
23/09 21:30
FT 
1 Kf Veleshta
Kozuv 1
23/09 21:30
FT 
 Pelister Bitola
Ljuboten 
23/09 21:30
FT 
 Sileks
FK Teteks Tetovo 
22/09 21:30
AET 
 Vardar Forino
Vardar Skopje 
90min [2-2], Penalty [6-7],
04/03 21:00
AET 
 Rabotnicki Skopje
FK Shkendija 79 
90min [2-2], Aggregate [3-3],
04/03 21:00
FT 
 Academy Pandev
Shkupi 1
04/03 21:00
FT 
 Renova Cepciste
Struga Trim Lum 
04/03 21:00
FT 
 Labunishta
Bregalnica Stip 
04/12 23:30
FT 
 Bregalnica Stip
Labunishta 
04/12 20:00
FT 
 FK Shkendija 79
Rabotnicki Skopje 1
04/12 20:00
FT 
 Shkupi
Academy Pandev 
04/12 20:00
FT 
 Struga Trim Lum
Renova Cepciste 
31/10 20:30
FT 
 Renova Cepciste
Tikves Kavadarci 
30/10 20:30
FT 
 Osogovo
Academy Pandev 
30/10 20:30
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Bregalnica Stip 
30/10 20:30
FT 
 Sileks
Shkupi 1
30/10 20:30
FT 
 Rabotnicki Skopje
Pelister Bitola 
30/10 20:30
FT 
 Ohrid 2004
Labunishta 
30/10 20:30
FT 
 Struga Trim Lum
Borec Veles 
30/10 20:30
FT 
 FK Shkendija 79
Vardar Skopje 
28/08 23:00
FT 
 Kamenica Sasa
Vardar Skopje 
21/08 23:00
FT 
 Fortuna Singelik
Sileks 
21/08 23:00
AET 
1 Ohrid 2004
Belasica Strumica 
90min [1-1], Penalty [5-4], Ohrid 2004 win
21/08 23:00
FT 
 Fk Rinija Gostivar
FK Shkendija 79 
21/08 23:00
FT 
 Osogovo
Pobeda Prilep 
21/08 23:00
FT 
 Vlazrimi Kicevo
Rabotnicki Skopje