Live3s Logo

Japan Soccer Results & Scores

25/10 17:30
FT 
 Ryukyu
Kyoto Purple Sanga 1
25/10 15:00
FT 
 Ehime
Tochigi SC 
25/10 14:00
FT 
 Jubilo Iwata
Thespa Kusatsu Gunma 
25/10 14:00
FT 
 Giravanz Kitakyushu
Matsumoto Yamaga 
25/10 14:00
FT 
1 Renofa Yamaguchi
Mito Hollyhock 
25/10 13:00
FT 
 Omiya Ardija
V-Varen Nagasaki 
25/10 13:00
FT 
 Ventforet Kofu
Machida Zelvia 
25/10 13:00
FT 
 Tokushima Vortis
Albirex Niigata 
25/10 13:00
FT 
 Avispa Fukuoka
JEF United Ichihara 
24/10 13:30
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Okayama 
24/10 13:00
FT 
 Yamagata Montedio
Tokyo Verdy 
21/10 18:30
FT 
 Tochigi SC
Ryukyu 
21/10 18:00
FT 
 JEF United Ichihara
Zweigen Kanazawa FC 
21/10 18:00
FT 
 Albirex Niigata
Okayama 
21/10 18:00
FT 
 Tokyo Verdy
Jubilo Iwata 
21/10 18:00
FT 
 Mito Hollyhock
Yamagata Montedio 
21/10 18:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Tokushima Vortis 
21/10 18:00
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
Ventforet Kofu 
21/10 18:00
FT 
 Machida Zelvia
Avispa Fukuoka 
21/10 18:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Omiya Ardija 
21/10 18:00
FT 
 Ehime
V-Varen Nagasaki 
21/10 17:30
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Giravanz Kitakyushu 
18/10 13:00
FT 
 Mito Hollyhock
Albirex Niigata 
18/10 13:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Renofa Yamaguchi 
18/10 13:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Jubilo Iwata 
18/10 13:00
FT 
 Okayama
Omiya Ardija 
18/10 13:00
FT 
 Yamagata Montedio
Ehime 
18/10 13:00
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
Avispa Fukuoka 
17/10 17:30
FT 
 Ryukyu
Matsumoto Yamaga 
17/10 14:00
FT 
 JEF United Ichihara
Machida Zelvia 
17/10 14:00
FT 
 Giravanz Kitakyushu
V-Varen Nagasaki 
17/10 13:00
FT 
 Tokushima Vortis
Ventforet Kofu 1
17/10 13:00
FT 
 Tokyo Verdy
Tochigi SC 
14/10 18:30
FT 
 Jubilo Iwata
V-Varen Nagasaki 
14/10 18:00
FT 
 Okayama
Tokushima Vortis 
14/10 18:00
FT 
 Ryukyu
Thespa Kusatsu Gunma 
14/10 18:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Mito Hollyhock 
14/10 18:00
FT 
 Machida Zelvia
Kyoto Purple Sanga 
14/10 18:00
FT 
 Albirex Niigata
Avispa Fukuoka 
14/10 18:00
FT 
 Ventforet Kofu
Giravanz Kitakyushu 
14/10 18:00
FT 
1 Ehime
Tokyo Verdy 
14/10 18:00
FT 
 Omiya Ardija
JEF United Ichihara 
14/10 18:00
FT 
 Tochigi SC
Yamagata Montedio 
14/10 18:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Renofa Yamaguchi 
11/10 15:00
FT 
 Tokyo Verdy
Okayama 
25/10 14:00
FT 
 SC Sagamihara
Roasso Kumamoto 
25/10 13:00
FT 
 Cerezo Osaka U23
Gamba Osaka U23 
25/10 12:00
FT 
 Imabari FC
Kamatamare Sanuki 
25/10 12:00
FT 
 Fujieda Myfc
Gainare Tottori 
25/10 12:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Blaublitz Akita 
25/10 12:00
FT 
 Grulla Morioka
Gifu 
25/10 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Kagoshima United 
25/10 12:00
FT 
 Fukushima United FC
AC Nagano Parceiro 
24/10 13:00
FT 
 Kataller Toyama
Yokohama Scc 
21/10 18:00
FT 
 Kataller Toyama
Vanraure Hachinohe 
18/10 16:00
FT 
 Kataller Toyama
Grulla Morioka 
18/10 15:00
FT 
 Kagoshima United
Cerezo Osaka U23 
18/10 13:00
FT 
 Gifu
Fukushima United FC 
18/10 12:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
SC Sagamihara 
18/10 12:00
FT 
 Blaublitz Akita
Fujieda Myfc 1
18/10 12:00
FT 
 Imabari FC
Azul Claro Numazu 
18/10 12:00
FT 
 Gainare Tottori
Gamba Osaka U23 
18/10 12:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Vanraure Hachinohe 
17/10 12:00
FT 
 Yokohama Scc
Roasso Kumamoto 
14/10 18:00
FT 
 Gifu
Blaublitz Akita 
25/10 13:00
FT 
 Sagan Tosu
Shonan Bellmare 
24/10 16:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Cerezo Osaka 
24/10 15:00
FT 
 Gamba Osaka
Kashiwa Reysol 
24/10 14:00
FT 
1 Tokyo
Yokohama F Marinos 
24/10 13:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Vegalta Sendai 
24/10 13:00
FT 
 Consadole Sapporo
Yokohama 
24/10 13:00
FT 
 Kashima Antlers
Sanfrecce Hiroshima 
21/10 18:30
FT 
 Shonan Bellmare
Sagan Tosu 
21/10 18:30
FT 
 Yokohama F Marinos
Nagoya Grampus Eight 
21/10 17:00
FT 
 Vissel Kobe
Kashima Antlers 
18/10 18:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Nagoya Grampus Eight 
18/10 16:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Vissel Kobe 
18/10 15:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Vegalta Sendai 
18/10 14:00
FT 
 Shonan Bellmare
Kashiwa Reysol 
18/10 13:00
FT 
 Oita Trinita
Gamba Osaka 
18/10 13:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Sagan Tosu 
18/10 13:00
FT 
 Yokohama
Tokyo 
18/10 12:00
FT 
 Consadole Sapporo
Kashima Antlers 
17/10 14:00
FT 
 Cerezo Osaka
Yokohama F Marinos 
14/10 18:30
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Consadole Sapporo 
14/10 18:30
FT 
 Cerezo Osaka
Shonan Bellmare 
14/10 18:00
FT 
 Vegalta Sendai
Yokohama 
14/10 18:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Kawasaki Frontale 
14/10 18:00
FT 
 Tokyo
Shimizu S-Pulse 
14/10 18:00
FT 
 Gamba Osaka
Yokohama F Marinos 
14/10 18:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Urawa Red Diamonds 
14/10 18:00
FT 
 Vissel Kobe
Oita Trinita 
14/10 17:45
FT 
 Sagan Tosu
Kashima Antlers 
25/10 12:00
FT 
 Yokogawa Musashino
Ban Di Tesi Iwaki 
24/10 12:00
FT 
 Honda
Kochi United 
18/10 12:00
FT 
 Jef U Ichi.chiba (w)
Iga Kunoichi (w) 
18/10 12:00
FT 
 Inac Kobe (w)
Beleza (w) 
18/10 11:00
FT 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
Nojima Stella womens 
18/10 11:00
FT 
 Ehime (w)
Albirex Niigata (w) 
16/10 17:00
FT 
 Nippon Sport Science University (w)
B Kyoto (w)