Live3s Logo

Israel Soccer Results & Scores

11/03 21:30
FT 
 Beitar Ironi Kiryat Gat
Maccabi Lroni Kiryat Malakhi 
06/03 21:00
FT 
 Hapoel Sandala Gilboa
Ihud Bnei Kfar Kara 
06/03 20:30
FT 
 Hapoel Hod Hasharon
Otzma Holon 
06/03 19:55
FT 
 Ironi Beit Dagan
Hapoel Kfar Bara 
06/03 19:00
FT 
 Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva
Hapoel Ortodoxim Jaffa 
06/03 18:45
FT 
 Hapoel Kiryat Ono
Shimshon Bnei Tayibe 
06/03 18:30
FT 
 Maccabi Bnei Nahaf Qasem
Maccabi Maalot Tarshiha 3
06/03 18:30
FT 
 Sc Shicun Hamizrah
Maccabi Ironi Sderot 
06/03 18:30
FT 
1 Ms Hapoel Yeroham
Bnei Eilat 
06/03 17:00
FT 
 Hapoel Kfar Qasm Shuaa
Beitar Kfar Saba Shlomi 1
06/03 15:30
FT 
 Hapoel Qalansawe
Hapoel Mahane Yehuda 
28/02 20:00
FT 
 Beitar Kfar Saba Shlomi
Ironi Beit Dagan 1
28/02 19:00
FT 
 Otzma Holon
MS Tseirey Taybe 
28/02 18:30
FT 
 Beitar Ramat Gan
Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva 1
28/02 18:00
FT 
 Maccabi Ironi Netivot
Moadon Zeirey Rahat 
28/02 18:00
FT 
 Hapoel Mahane Yehuda
Hapoel Kfar Bara 
28/02 18:00
FT 
 Ironi Modiin
Sc Shicun Hamizrah 
28/02 17:30
FT 
 Hapoel Ironi Gedera
Maccabi Ironi Sderot 
28/02 17:00
FT 
 Hapoel Bnei Pardes
Ms Pardes Hana Karkur 
28/02 17:00
FT 
1 Hapoel Qalansawe
Hapoel Hod Hasharon 
10/03 01:00
FT 
 Maccabi Ahi Nazareth
Maccabi Petah Tikva FC 
10/03 01:00
FT 
 Hapoel Afula
Hapoel Bnei Sakhnin FC 
10/03 01:00
FT 
 Hapoel Bnei Lod
Hapoel Ramat Gan FC 
06/03 21:00
FT 
 Hapoel Umm Al Fahm
Hapoel Akko 
06/03 21:00
FT 
 Hapoel Ashkelon
Hapoel Natzrat Illit 
06/03 21:00
FT 
1 Ironi Ramat Hasharon
Hapoel Rishon Letzion 1
06/03 21:00
FT 
 Hapoel Petah Tikva
Beitar Tel Aviv Ramla 
28/02 21:00
FT 
 Beitar Tel Aviv Ramla
Maccabi Ahi Nazareth 
28/02 21:00
FT 
 Hapoel Ramat Gan FC
Hapoel Petah Tikva 
28/02 21:00
FT 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Hapoel Bnei Lod 1
28/02 21:00
FT 
 Hapoel Rishon Letzion
Hapoel Afula 
28/02 21:00
FT 
 Hapoel Natzrat Illit
Ironi Ramat Hasharon 
28/02 21:00
FT 
 Hapoel Akko
Hapoel Ashkelon 
28/02 21:00
FT 
 Kfar Kasem
Hapoel Umm Al Fahm 1
28/02 21:00
FT 
 Maccabi Petah Tikva FC
Hapoel Katamon Jerusalem 
25/02 01:00
FT 
 Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Katamon Jerusalem 
25/02 01:00
FT 
 Hapoel Umm Al Fahm
Maccabi Petah Tikva FC 
25/02 01:00
FT 
1 Hapoel Bnei Lod
Hapoel Rishon Letzion 
21/02 21:00
FT 
 Hapoel Ashkelon
Kfar Kasem 
21/02 21:00
FT 
 Ironi Ramat Hasharon
Hapoel Akko 
07/03 18:00
FT 
 Maccabi Haifa U19
Hapoel Beer Sheva U19 
07/03 18:00
FT 
 Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
Maccabi Tel Aviv U19 
29/02 18:00
FT 
 Hapoel Kiryat Shmona U19
Beitar Jerusalem Oren U19 
29/02 18:00
FT 
 Beitar Nes Tubruk U19
Maccabi Haifa Shmuel U19 
29/02 17:00
FT 
 Hakoah Amidar Ramat Gan U19
Ironi Ramat Hasharon U19 
29/02 17:00
FT 
 Hapoel Beer Sheva U19
Maccabi Petach Tikva U19 
29/02 17:00
FT 
 Maccabi Netanya U19
Bnei Sakhnin U19 
29/02 17:00
FT 
 Maccabi Tel Aviv U19
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 
29/02 16:40
FT 
 Hapoel Tel Aviv U19
Hapoel Raanana Roei U19 
26/02 21:00
FT 
1 Beitar Shimshon Tel Aviv U19
Hapoel Qiryat Ono U19 
25/02 23:00
FT 
 Hapoel Kiryat Shmona U19
Ms Pardes Hana Karkur U19 
22/02 18:00
FT 
 Maccabi Haifa Shmuel U19
Hapoel Tel Aviv U19 
22/02 17:00
FT 
1 Bnei Sakhnin U19
Hapoel Kiryat Shmona U19 
22/02 17:00
FT 
 Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
Hapoel Beer Sheva U19 
22/02 17:00
FT 
 Maccabi Petach Tikva U19
Beitar Nes Tubruk U19 
06/03 20:00
FT 
 Hapoel Ironi Baka El Garbiya
Hapoel Kaukab 
06/03 20:00
FT 
 Maccabi Tzur Shalom
Ironi Tiberias 
06/03 19:45
FT 
 Hapoel Holon Yaniv
AS Nordia Jerusalem 
06/03 19:30
FT 
 Hapoel Migdal Haemek
Maccabi Ironi Kiryat Ata 
06/03 19:30
FT 
 Hapoel Iksal
Hapoel Herzliya 
06/03 19:30
FT 
 Maccabi Herzliya
Hapoel Bikat Hayarden 
06/03 19:30
FT 
 Shimshon Kafr Qasim
Hakoah Amidar Ramat Gan FC 
06/03 19:30
FT 
1 Maccabi Shaarayim
Maccabi Yavne 
06/03 19:15
FT 
 Maccabi Tamra
Moadon Sport Tira 
06/03 19:00
FT 
1 Hapoel Bnei Zalfa
Rubi Shapira 
06/03 18:55
FT 
 Hapoel Azor
As Ashdod 
06/03 18:45
FT 
 Sc Maccabi Ashdod
Hapoel Marmorek Irony Rehovot 
05/03 21:00
FT 
 Hapoel Kfar Shalem
Maccabi Kiryat Gat 
28/02 20:15
FT 
 Maccabi Ironi Kiryat Ata
Hapoel Bnei Zalfa 
28/02 20:00
FT 
 Hapoel Bnei Arrara Ara
Maccabi Tzur Shalom 
28/02 19:45
FT 
 Moadon Sport Tira
Hapoel Ironi Baka El Garbiya 
28/02 19:45
FT 
 Hakoah Amidar Ramat Gan FC
Maccabi Herzliya 
28/02 19:45
FT 
 Maccabi Yavne
Hapoel Kfar Shalem 1
28/02 19:30
FT 
 Ironi Tiberias
Sc Daburiyya Osama 
28/02 19:30
FT 
 Maccabi Kabilio Jaffa
Maccabi Shaarayim 
28/02 19:30
FT 
1 AS Nordia Jerusalem
Hapoel Azor 
28/02 19:00
FT 
 Hapoel Herzliya
Hapoel Migdal Haemek 
28/02 19:00
FT 
 Maccabi Kiryat Gat
Hapoel Holon Yaniv 
28/02 18:45
FT 
1 Hapoel Kaukab
Hapoel Iksal 1
28/02 18:15
FT 
 Hapoel Bikat Hayarden
Ironi Or Yehuda 
28/02 18:00
FT 
 Hapoel Kafr Kanna
Rubi Shapira 1
06/03 02:15
AET 
 Beitar Jerusalem
Maccabi Petah Tikva FC 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-5],
05/03 01:30
AET 
 Hapoel Tel Aviv
Hapoel Raanana 
90min [1-1], 120min [2-1],
04/03 02:15
FT 
 Hapoel Haifa
Bnei Yehuda Tel Aviv 
02/03 02:15
FT 
 Maccabi Haifa
Hapoel Beer Sheva 
02/03 02:00
FT 
 Beitar Jerusalem
Ashdod MS 
02/03 01:00
FT 
 Sektzia Nes Tziona
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
01/03 01:50
FT 
 Hapoel Tel Aviv
Hapoel Hadera 
01/03 01:50
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Haifa 
29/02 23:15
FT 
 Maccabi Netanya
Maccabi Tel Aviv 
29/02 21:00
FT 
 Hapoel Kfar Saba
Hapoel Raanana 1
25/02 02:15
FT 
 Maccabi Tel Aviv
Hapoel Tel Aviv 1
24/02 02:15
FT 
 Hapoel Beer Sheva
Hapoel Kfar Saba 
24/02 01:00
FT 
 Hapoel Raanana
Bnei Yehuda Tel Aviv 
23/02 01:50
FT 
 Hapoel Hadera
Beitar Jerusalem 
23/02 00:30
FT 
 Hapoel Haifa
Sektzia Nes Tziona 
22/02 23:30
FT 
 Ashdod MS
Maccabi Haifa 
22/02 21:00
FT 
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Maccabi Netanya 1
25/02 02:40
FT 
 Bnot Netanya Womens
Maccabi Emekheifer Womens 
25/02 01:30
FT 
 Maccabi Holon Womens
Maccabi Kiryat Gat Womens