Live3s Logo

Georgia Soccer Results & Scores

12/07 01:00
FT 
 Dila Gori
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
10/07 22:00
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Telavi 
10/07 01:00
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
Dinamo Batumi 
09/07 22:00
FT 
 Samtredia
Chikhura Sachkhere 
06/07 01:00
FT 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Torpedo Kutaisi 
05/07 01:00
FT 
 Telavi
Samtredia 
04/07 22:00
FT 
 Chikhura Sachkhere
Dila Gori 
04/07 01:00
FT 
 Dinamo Tbilisi
Lokomotiv Tbilisi 1
03/07 01:00
FT 
 Dinamo Batumi
Saburtalo Tbilisi 1
29/06 01:00
FT 
 Torpedo Kutaisi
Chikhura Sachkhere 
28/06 01:00
FT 
 Dila Gori
Samtredia 
26/06 01:00
FT 
 Dinamo Batumi
Telavi 
25/06 22:00
FT 
1 Saburtalo Tbilisi
Dinamo Tbilisi 
08/03 22:00
FT 
 Dinamo Tbilisi
Dinamo Batumi 
08/03 22:00
FT 
 Dinamo Tbilisi
Dinamo Batumi 
08/03 19:00
FT 
 Telavi
Dila Gori 1
08/03 19:00
FT 
 Telavi
Dila Gori 
08/03 00:00
FT 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Saburtalo Tbilisi 
08/03 00:00
FT 
 Merani Martvili
Saburtalo Tbilisi 
07/03 20:00
FT 
 Samtredia
Torpedo Kutaisi 
07/03 20:00
FT 
 Samtredia
Torpedo Kutaisi 
07/03 18:00
FT 
 Chikhura Sachkhere
Lokomotiv Tbilisi 
07/03 18:00
FT 
 Chikhura Sachkhere
Lokomotiv Tbilisi 
02/03 00:00
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
Samtredia 
01/03 22:00
FT 
 Torpedo Kutaisi
Dila Gori 
01/03 19:00
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Chikhura Sachkhere 
01/03 19:00
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Chikhura Sachkhere 
01/03 00:00
FT 
 Dinamo Batumi
Merani Martvili 
29/02 22:00
FT 
1 Dinamo Tbilisi
Telavi 
29/02 22:00
FT 
 Dinamo Tbilisi
Telavi 
11/12 17:30
FT 
 Metalurgi Rustavi
Telavi 1
11/12 17:30
FT 
 Samtredia
Sioni Bolnisi 
05/12 18:00
FT 
 Telavi
Metalurgi Rustavi 
05/12 18:00
FT 
 Sioni Bolnisi
Samtredia 
01/12 20:00
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
Dinamo Batumi 
01/12 18:00
FT 
 Torpedo Kutaisi
Chikhura Sachkhere 
30/11 18:00
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Sioni Bolnisi 
30/11 18:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
Dila Gori 
24/11 18:00
FT 
 Dinamo Batumi
Metalurgi Rustavi 1
24/11 18:00
FT 
 Dila Gori
Dinamo Tbilisi 
24/11 18:00
FT 
 Chikhura Sachkhere
Saburtalo Tbilisi 
24/11 18:00
FT 
 WIT Georgia Tbilisi
Torpedo Kutaisi 
24/11 18:00
FT 
 Sioni Bolnisi
Lokomotiv Tbilisi 
09/11 22:00
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
Chikhura Sachkhere 
09/11 18:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
Dinamo Tbilisi 
08/11 23:00
FT 
 Dinamo Batumi
Sioni Bolnisi 1
03/11 23:00
FT 
 Dinamo Tbilisi
Torpedo Kutaisi 
03/11 20:00
FT 
 Dila Gori
Saburtalo Tbilisi 
02/11 22:00
FT 
 WIT Georgia Tbilisi
Lokomotiv Tbilisi 
02/11 18:10
FT 
 Sioni Bolnisi
Metalurgi Rustavi 
01/11 18:00
FT 
 Chikhura Sachkhere
Dinamo Batumi 
27/10 22:00
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
Dila Gori 
27/10 19:00
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Dinamo Tbilisi 
27/10 18:00
FT 
1 Metalurgi Rustavi
Torpedo Kutaisi 
26/10 19:00
FT 
 Sioni Bolnisi
Chikhura Sachkhere 
25/10 23:00
FT 
 Dinamo Batumi
WIT Georgia Tbilisi 
10/03 19:00
FT 
 Aragvi Dusheti
Gagra 
10/03 19:00
FT 
 Baia Zugdidi
Merani Martvili 
09/03 21:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
Sioni Bolnisi 
09/03 19:00
FT 
 Shevardeni
WIT Georgia Tbilisi 
09/03 19:00
FT 
 Samgurali Tskh
Shukura Kobuleti 
03/03 19:00
FT 
 Sioni Bolnisi
Shevardeni 
03/03 19:00
FT 
 WIT Georgia Tbilisi
Aragvi Dusheti 
02/03 19:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
Samgurali Tskh 
02/03 19:00
FT 
 Gagra
Baia Zugdidi 
02/03 19:00
FT 
 Merani Martvili
Shukura Kobuleti 
10/12 17:30
FT 
 Samgurali Tskh
Kolkheti Poti 1
10/12 17:30
AET 
 Guria Lanchkhuti
Aragvi Dusheti 
90min [0-1], Aggregate [1-1], 120min [0-2],
04/12 18:00
FT 
 Aragvi Dusheti
Guria Lanchkhuti 
30/11 18:00
FT 
 Samtredia
Shukura Kobuleti 
30/11 18:00
FT 
 Telavi
Baia Zugdidi 
29/11 18:00
FT 
 Kolkheti Poti
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
29/11 18:00
FT 
 Shevardeni
Guria Lanchkhuti 
29/11 18:00
FT 
1 Spartaki Tskhinvali
Gagra 
23/11 18:00
FT 
 Baia Zugdidi
Shevardeni 
23/11 18:00
FT 
 Gagra
Kolkheti Poti 
23/11 18:00
FT 
 Shukura Kobuleti
Telavi 
23/11 18:00
FT 
 Guria Lanchkhuti
Spartaki Tskhinvali 
22/11 18:00
FT 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Samtredia 
10/11 18:00
FT 
 Samtredia
Gagra 
10/11 18:00
FT 
 Telavi
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
08/11 18:00
FT 
 Guria Lanchkhuti
Baia Zugdidi 
04/11 18:00
FT 
 Kolkheti Poti
Samtredia 
04/11 18:00
FT 
 Gagra
Telavi 
03/11 18:00
FT 
 Baia Zugdidi
Spartaki Tskhinvali 
03/11 18:00
FT 
 Shukura Kobuleti
Guria Lanchkhuti 
02/11 18:00
FT 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Shevardeni 
29/10 19:00
FT 
 Baia Zugdidi
Shukura Kobuleti 1
29/10 19:00
FT 
 Telavi
Kolkheti Poti 
28/10 19:00
FT 
 Shevardeni
Gagra 
28/10 19:00
FT 
 Spartaki Tskhinvali
Samtredia 
28/10 19:00
FT 
 Guria Lanchkhuti
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
24/10 19:00
FT 
 Samtredia
Telavi 
24/10 19:00
FT 
 Shukura Kobuleti
Spartaki Tskhinvali 
24/10 19:00
FT 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Baia Zugdidi 
23/10 19:00
FT 
 Gagra
Guria Lanchkhuti 
23/10 19:00
FT 
1 Kolkheti Poti
Shevardeni 
08/12 19:30
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Lokomotiv Tbilisi 
23/10 18:30
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Torpedo Kutaisi 
23/10 18:00
FT 
 Gareji Sagarejo
Lokomotiv Tbilisi