Live3s Logo

Estonia Soccer Results & Scores

28/05 01:15
FT 
 Saue Jk Laagri
Pohja Sakala 
28/05 01:00
FT 
 Flora Tallinn U19
Jk Tallinna Kalev U19 
27/05 22:00
FT 
 Jk Nomme Kalju U19
Tartu Jk Tammeka U19 
25/05 00:00
FT 
 Nomme United
Maardu Fc Starbunker 
08/03 19:00
FT 
 Vandra Jk Vaprus
Kohtla Jarve Jk Jarve 
06/03 01:00
FT 
1 Elva
Parnu Linnameeskond 1
23/11 19:00
FT 
1 Rakvere Flora
Parnu Jk 
17/11 19:00
FT 
 Parnu Jk
Rakvere Flora 
03/11 19:00
FT 
 Elva
Tallinna Levadia 2 1
02/11 19:00
FT 
 Tallinna Jk Legion
Parnu Linnameeskond 
02/11 19:00
FT 
1 Rakvere Flora
Flora Tallinn 2 1
02/11 01:00
FT 
1 Tartu Jk Maag Tammeka B
Jk Tallinna Kalev Ii 
01/11 01:00
FT 
 Jk Welco Elekter
Kohtla Jarve Jk Jarve 
27/10 19:00
FT 
 Jk Tallinna Kalev Ii
Parnu Linnameeskond 
26/10 00:00
FT 
 Flora Tallinn 2
Tartu Jk Maag Tammeka B 1
25/10 00:00
FT 
 Tallinna Levadia 2
Rakvere Flora 
20/10 18:00
FT 
1 Kohtla Jarve Jk Jarve
Tallinna Levadia 2 
19/10 00:00
FT 
 Flora Tallinn 2
Jk Tallinna Kalev Ii 
18/10 00:00
FT 
1 Tartu Jk Maag Tammeka B
Elva 
15/10 00:00
FT 
 Jk Tallinna Kalev Ii
Rakvere Flora 
06/10 18:00
FT 
 Jk Tallinna Kalev Ii
Kohtla Jarve Jk Jarve 
05/10 18:00
FT 
 Tallinna Jk Legion
Tartu Jk Maag Tammeka B 
04/10 00:00
FT 
 Parnu Linnameeskond
Flora Tallinn 2 
28/09 00:00
FT 
 Tallinna Levadia 2
Tartu Jk Maag Tammeka B 
27/09 00:00
FT 
1 Jk Welco Elekter
Tallinna Jk Legion 1
24/05 20:00
FT 
 Viljandi Jk Tulevik
Levadia Tallinn 
24/05 18:00
FT 
 Tartu JK Tammeka
JK Tallinna Kalev 
24/05 18:00
FT 
 Trans Narva
Flora Tallinn 
23/05 21:00
FT 
1 Nomme JK Kalju
Tallinna Jk Legion 
23/05 18:00
FT 
 Paide Linnameeskond
Kuressaare 
21/05 00:30
FT 
 Flora Tallinn
Tartu JK Tammeka 
21/05 00:00
FT 
 JK Tallinna Kalev
Trans Narva 
20/05 00:30
FT 
 Paide Linnameeskond
Viljandi Jk Tulevik 
20/05 00:00
FT 
 Kuressaare
Nomme JK Kalju 
20/05 00:00
FT 
1 Tallinna Jk Legion
Levadia Tallinn 
08/03 21:00
FT 
 Tartu JK Tammeka
Viljandi Jk Tulevik 
07/03 22:00
FT 
 JK Tallinna Kalev
Paide Linnameeskond 
07/03 19:00
FT 
1 Levadia Tallinn
Kuressaare 1
07/03 19:00
FT 
 Trans Narva
Nomme JK Kalju 
07/03 01:00
FT 
 Flora Tallinn
Tallinna Jk Legion 
07/03 01:00
FT 
 Flora Tallinn
Tallinna Jk Legion 
16/11 19:00
FT 
 Parnu Linnameeskond
Kuressaare 
09/11 19:00
FT 
 Kuressaare
Trans Narva 
09/11 19:00
FT 
 JK Tallinna Kalev
Viljandi Jk Tulevik 
09/11 19:00
FT 
 Paide Linnameeskond
Levadia Tallinn 
04/11 01:00
FT 
 Tartu JK Tammeka
Paide Linnameeskond 
03/11 21:00
FT 
 Flora Tallinn
Kuressaare 
03/11 19:00
FT 
1 Viljandi Jk Tulevik
Maardu Fc Starbunker 1
02/11 19:00
FT 
 Trans Narva
JK Tallinna Kalev 
27/10 21:00
FT 
 Flora Tallinn
Paide Linnameeskond 1
27/10 19:00
FT 
 Kuressaare
Nomme JK Kalju 
26/10 18:00
FT 
 Viljandi Jk Tulevik
Trans Narva 
26/10 18:00
FT 
1 JK Tallinna Kalev
Tartu JK Tammeka 
24/10 01:30
FT 
 Levadia Tallinn
Nomme JK Kalju 
20/10 20:00
FT 
 Nomme JK Kalju
Flora Tallinn 1
20/10 18:00
FT 
 Tartu JK Tammeka
Viljandi Jk Tulevik 
19/10 18:00
FT 
 Paide Linnameeskond
JK Tallinna Kalev 
19/10 18:00
FT 
2 Levadia Tallinn
Kuressaare 
06/10 20:00
FT 
 Levadia Tallinn
Tartu JK Tammeka 
06/10 18:00
FT 
 Paide Linnameeskond
Nomme JK Kalju 1
05/10 18:00
FT 
2 Kuressaare
Viljandi Jk Tulevik 
02/10 00:00
FT 
 Maardu Fc Starbunker
Nomme JK Kalju 1
28/09 18:00
FT 
 JK Tallinna Kalev
Levadia Tallinn 
26/09 00:00
FT 
 Flora Tallinn
Viljandi Jk Tulevik 
12/03 01:00
FT 
 Tartu JK Tammeka
Flora Tallinn 
12/03 01:00
FT 
 Helios Kharkiv
JK Tallinna Kalev 
11/03 01:00
FT 
 Nomme JK Kalju
Trans Narva 
01/03 19:00
FT 
 Flora Tallinn
Trans Narva 1
07/11 01:00
FT 
 Elva
Tabasalu Charma 
31/10 01:00
FT 
 Viljandi Jk Tulevik
Tartu JK Tammeka 
31/10 01:00
FT 
 Paide Linnameeskond
Flora Tallinn 
30/10 01:00
FT 
1 Tabasalu Charma
Flora Tallinn 2 1
24/10 00:00
FT 
 JK Tallinna Kalev
Jk Volta 2 1
24/10 00:00
FT 
 Maardu Fc Starbunker
Flora Tallinn 
12/10 18:00
AET 
 Paide Linnameeskond C
Nomme JK Kalju 
90min [0-0], 120min [0-3], Nomme JK Kalju win
24/02 22:50
FT 
 Keila Jk
Laanemaa Haapsalu 
24/02 21:00
FT 
 Helios Kharkiv
Tabasalu Charma 
22/02 03:15
FT 
1 Fci Tallinn
Ajax Lasnamae 
15/02 19:10
FT 
 Paide Linnameeskond
Flora Tallinn 
09/02 22:50
FT 
 Keila Jk
Helios Kharkiv 
09/02 00:40
FT 
 JK Tallinna Kalev
Viljandi Jk Tulevik 
08/02 22:50
FT 
 Tartu JK Tammeka
Paide Linnameeskond 
08/02 19:10
FT 
1 Maardu Fc Starbunker
Kuressaare 
08/02 17:20
FT 
 Nomme United
Vandra Jk Vaprus 
08/02 01:35
FT 
 Tallinna Jk Legion
Parnu Linnameeskond 
02/02 21:00
FT 
 Jk Welco Elekter
Nomme United 
02/02 19:10
FT 
 Flora Tallinn
Trans Narva 1
02/02 15:30
FT 
 Viimsi Mrjk
Tabasalu Charma 
01/02 01:35
FT 
 Helios Kharkiv
Laanemaa Haapsalu 
31/01 23:45
FT 
 Levadia Tallinn
Paide Linnameeskond 
30/01 23:00
FT 
2 JK Tallinna Kalev
Kuressaare 
26/01 17:20
FT 
1 Tabasalu Charma
Keila Jk 
25/01 17:20
FT 
 Jk Welco Elekter
Vandra Jk Vaprus 
24/01 23:45
FT 
 Parnu Linnameeskond
JK Tallinna Kalev 
19/01 19:10
FT 
 Tallinna Jk Legion
Tartu JK Tammeka 
19/01 00:20
FT 
1 Trans Narva
JK Tallinna Kalev 
17/01 23:45
FT 
 Nomme JK Kalju
Levadia Tallinn 
11/01 22:50
FT 
 Viljandi Jk Tulevik
Parnu Linnameeskond 
11/01 21:00
FT 
1 Trans Narva
Nomme JK Kalju 
11/01 01:35
FT 
 Kuressaare
Tallinna Jk Legion