Live3s Logo

Czech Soccer Results & Scores

19/01 20:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
Mfk Skalica 
18/01 20:00
FT 
 Dukla Praha
Baumit Jablonec 
18/01 20:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
Brno 
18/01 20:00
FT 
 Banik Ostrava
FK Pohronie 
18/01 17:30
FT 
 Bohemians 1905
Marila Pribram 
18/01 17:30
FT 
 Mlada Boleslav
Sk Slovan Varnsdorf 
18/01 17:30
FT 
 Prostejov
Mfk Karvina 
15/01 20:00
FT 
 Baumit Jablonec
Bohemians Praha 
15/01 20:00
FT 
 Nitra
Mfk Skalica 
15/01 20:00
FT 
 Mlada Boleslav
Hradec Kralove 
14/01 17:30
FT 
 Mfk Karvina
Banik Ostrava 
12/01 20:00
FT 
 Mlada Boleslav
Sparta Praha 
11/01 20:00
FT 
 Marila Pribram
Baumit Jablonec 
11/01 17:35
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Hradec Kralove 
11/01 17:30
FT 
 Bohemians Praha
Dukla Praha 
10/01 20:50
FT 
 Mfk Karvina
FK Pohronie 
08/01 17:30
FT 
 Sparta Praha
Sk Slovan Varnsdorf 
16/12 00:00
FT 
 Slavia Praha
Budejovice 
15/12 21:30
FT 
 Viktoria Plzen
Teplice 
15/12 00:00
FT 
 Banik Ostrava
Sparta Praha 
14/12 21:30
FT 
 Slovan Liberec
Mfk Karvina 
14/12 21:30
FT 
 Marila Pribram
Synot Slovacko 
14/12 21:30
FT 
 SK Sigma Olomouc
Bohemians 1905 
14/12 21:30
FT 
 Zlin
Opava 
14/12 01:00
FT 
 Mlada Boleslav
Baumit Jablonec 
09/12 00:00
FT 
 Sparta Praha
Mlada Boleslav 1
08/12 21:30
FT 
 Budejovice
Marila Pribram 
08/12 21:30
FT 
 Mfk Karvina
SK Sigma Olomouc 
08/12 00:00
FT 
 Synot Slovacko
Viktoria Plzen 
07/12 21:30
FT 
 Opava
Baumit Jablonec 
07/12 21:30
FT 
 Teplice
Zlin 
07/12 02:30
FT 
 Slovan Liberec
Slavia Praha 
07/12 00:30
FT 
 Bohemians 1905
Banik Ostrava 
02/12 00:00
FT 
 Slavia Praha
Mfk Karvina 
01/12 21:30
FT 
 Baumit Jablonec
Budejovice 
01/12 21:30
FT 
 Mlada Boleslav
Teplice 
01/12 21:30
FT 
 Viktoria Plzen
Bohemians 1905 
01/12 00:00
FT 
 Marila Pribram
Sparta Praha 
30/11 21:30
FT 
 SK Sigma Olomouc
Slovan Liberec 
30/11 21:30
FT 
 Zlin
Synot Slovacko 
30/11 01:00
FT 
1 Banik Ostrava
Opava 
26/11 01:00
FT 
 Synot Slovacko
Baumit Jablonec 
25/11 00:00
FT 
 Mfk Karvina
Viktoria Plzen 
24/11 21:30
FT 
 Teplice
Banik Ostrava 
24/11 00:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Slavia Praha 1
23/11 21:30
FT 
 Bohemians 1905
Marila Pribram 
23/11 21:30
FT 
 Slovan Liberec
Zlin 1
23/11 21:30
FT 
 Opava
Mlada Boleslav 
23/11 01:00
FT 
 Sparta Praha
Budejovice 
11/11 00:00
FT 
 Slavia Praha
Teplice 
10/11 21:30
FT 
 Budejovice
Synot Slovacko 
10/11 21:30
FT 
 Viktoria Plzen
Slovan Liberec 1
24/11 20:30
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Prostejov 
23/11 17:15
FT 
1 Fk Banik Sokolov
Viktoria Zizkov 
23/11 17:15
FT 
 Dukla Praha
Hradec Kralove 
23/11 17:15
FT 
 Pardubice
Brno 
23/11 17:15
FT 
 Fotbal Trinec
Sk Slovan Varnsdorf 
23/11 01:00
FT 
 Usti nad Labem
Slavoj Vysehrad 
23/11 00:00
FT 
 Vitkovice
Vysocina Jihlava 
16/11 20:30
FT 
 Lisen
Chrudim 1
10/11 22:00
FT 
 Hradec Kralove
Vitkovice 
10/11 21:00
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Dukla Praha 
10/11 17:15
FT 
 Viktoria Zizkov
Usti nad Labem 
23/11 17:30
FT 
 Banik Ostrava u19
Opava U19 
16/11 18:45
FT 
 Brno U19
Meteor Praha U19 
16/11 17:30
AET 
 Ceske Budejovice u19
Opava U19 
90min [1-1], Penalty [2-3], Opava U19 win
16/11 17:30
FT 
 Viktoria Plzen U19
Pribram U19 
17/11 17:30
FT 
 Karlovy Vary Dvory
Plzen B 
17/11 17:20
FT 
 Dukla Praha B
Zivanice 
17/11 17:15
AET 
 Slovan Liberec Ii
Jiskra Usti Nad Orlici 
90min [3-3], Penalty [3-5], Jiskra Usti Nad Orlici win
17/11 17:15
FT 
 Sparta Praha B
Fk Loko Vltavin 
16/11 20:35
AET 
 Fk Mas Taborsko
Kraluv Dvur 
90min [2-2], Penalty [5-3], Fk Mas Taborsko win
16/11 20:30
FT 
 Slovan Velvary
Zbuzany 1953 
16/11 17:30
FT 
 Prepere
Sokol Zapy 
16/11 17:15
FT 
 Mlada Boleslav B
Sokol Brozany 
16/11 17:15
AET 
 Sk Motorlet Praha
Benesov 
90min [2-2], Penalty [2-3], Benesov win
16/11 17:15
AET 
 Pisek
Admira Praha 
90min [1-1], Penalty [4-2], Pisek win
16/11 17:15
FT 
 Stechovice
Domazlice 
16/11 17:05
FT 
 Pribram B
Sokol Hostoun 
10/11 21:00
FT 
 Sokol Brozany
Jablonec B 
10/11 17:30
FT 
 Plzen B
Slavia Prague B 
10/11 17:15
FT 
1 Pardubice B
Mlada Boleslav B 
10/11 17:15
FT 
 Admira Praha
Sparta Praha B 
17/11 17:15
FT 
 Zenit Caslav
Velke Hamry 
17/11 17:05
FT 
 Meteor Praha
Cesky Brod 
16/11 17:30
FT 
 Jindrichuv Hradec
Rokycany 
16/11 17:15
FT 
 Aritma Praha
Brandys Nad Labem 
16/11 17:15
FT 
 Sk Mondi Steti
Kladno 
10/11 17:00
FT 
 Sk Rudolfov
Jiskra Trebon 
16/11 20:30
FT 
 Hlucin
Sigma Olomouc B 
16/11 20:30
FT 
1 Odra Petrkovice
Slavia Kromeriz 
16/11 20:30
FT 
 Uhersky Brod
Banik Ostrava B 
16/11 20:30
FT 
 Vrchovina
Blansko 
16/11 20:30
FT 
 SC Znojmo
Zlin B 
16/11 17:15
FT 
 Frydek-mistek
Velke Mezirici 
16/11 17:15
FT 
 Viktoria Otrokovice
Slovan Rosice 
16/11 17:15
FT 
1 Slovacko Ii
Dolni Benesov 1
10/11 17:30
FT 
 Zlin B
Slovacko Ii 
10/11 17:15
FT 
 Sigma Olomouc B
Slovan Rosice 
10/11 17:15
FT 
 Velke Mezirici
Odra Petrkovice