Live3s Logo

Cyprus Soccer Results & Scores

27/10 00:00
FT 
 Doxa Katokopias
AEL Limassol 
26/10 01:00
FT 
 Ethnikos Achnas
Olympiakos Nicosia 
26/10 00:00
FT 
 Omonia Nicosia
E.N.Paralimni 
25/10 22:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
APOEL Nicosia 
24/10 23:30
FT 
 Ermis Aradippou
AEK Larnaca 
24/10 21:00
FT 
 Apollon Limassol FC
Nea Salamis 
23/10 23:00
FT 
 AEP Paphos
Karmiotissa Pano Polemidion 
21/10 22:00
FT 
 Doxa Katokopias
Nea Salamis 
20/10 01:00
FT 
 AEL Limassol
E.N.Paralimni 
19/10 23:00
FT 
 Olympiakos Nicosia
Apollon Limassol FC 
18/10 23:30
FT 
 APOEL Nicosia
AEP Paphos 1
18/10 21:00
FT 
 Ethnikos Achnas
Omonia Nicosia 1
18/10 01:00
FT 
 Karmiotissa Pano Polemidion
Ermis Aradippou 
17/10 23:00
FT 
 Nea Salamis
Anorthosis Famagusta FC 1
17/10 21:00
FT 
 AEK Larnaca
Doxa Katokopias 
05/10 01:30
FT 
 Ermis Aradippou
APOEL Nicosia 
04/10 23:30
FT 
 Omonia Nicosia
AEL Limassol 
03/10 23:30
FT 
 Apollon Limassol FC
Ethnikos Achnas 
03/10 23:30
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
Olympiakos Nicosia 
03/10 01:00
FT 
 Doxa Katokopias
Karmiotissa Pano Polemidion 
02/10 23:00
FT 
 E.N.Paralimni
AEK Larnaca 
27/09 01:30
FT 
 AEK Larnaca
AEL Limassol 
26/09 00:00
FT 
 Karmiotissa Pano Polemidion
E.N.Paralimni 
21/09 01:30
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
Apollon Limassol FC 
21/09 00:30
FT 
 E.N.Paralimni
APOEL Nicosia 
20/09 23:30
FT 
 Omonia Nicosia
AEK Larnaca 
20/09 01:30
FT 
 AEL Limassol
Karmiotissa Pano Polemidion 
19/09 00:00
FT 
 Ermis Aradippou
Olympiakos Nicosia 
15/09 00:00
FT 
 Ethnikos Achnas
Ermis Aradippou 
14/09 01:30
FT 
 Olympiakos Nicosia
Doxa Katokopias 1
14/09 00:30
FT 
 Karmiotissa Pano Polemidion
AEK Larnaca 
13/09 23:30
FT 
 Nea Salamis
E.N.Paralimni 
13/09 01:30
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
Omonia Nicosia 
12/09 23:30
FT 
 APOEL Nicosia
AEL Limassol 
31/08 01:30
FT 
 AEK Larnaca
APOEL Nicosia 
31/08 00:30
FT 
 Ermis Aradippou
Apollon Limassol FC 
30/08 23:30
FT 
 Omonia Nicosia
Karmiotissa Pano Polemidion 
30/08 01:30
FT 
 E.N.Paralimni
Olympiakos Nicosia 
29/08 23:30
FT 
 Doxa Katokopias
Ethnikos Achnas 
29/08 01:30
FT 
 AEL Limassol
Nea Salamis 
28/08 23:30
FT 
 Pafos
Anorthosis Famagusta FC 
27/08 00:00
FT 
 Ethnikos Achnas
E.N.Paralimni 
25/08 00:00
FT 
1 Nea Salamis
AEK Larnaca 
24/08 00:30
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
Ermis Aradippou 
23/08 23:00
FT 
 Olympiakos Nicosia
AEL Limassol 
23/08 01:30
FT 
 Apollon Limassol FC
Doxa Katokopias 
22/08 23:30
FT 
 Pafos
Omonia Nicosia 
22/08 00:30
FT 
 APOEL Nicosia
Karmiotissa Pano Polemidion 
22/03 22:00
FT 
 AEK Larnaca
APOEL Nicosia 
21/03 23:00
FT 
 Doxa Katokopias
E.N.Paralimni 
21/03 23:00
FT 
 Ethnikos Achnas
Olympiakos Nicosia 
10/03 01:00
FT 
 Doxa Katokopias
Pafos 
09/03 00:00
FT 
 Apollon Limassol FC
APOEL Nicosia 
08/03 22:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
AEK Larnaca 
08/03 01:00
FT 
 E.N.Paralimni
Olympiakos Nicosia 
08/03 00:00
FT 
 AEL Limassol
Omonia Nicosia 
07/03 23:00
FT 
 Nea Salamis
Ethnikos Achnas 
03/03 01:00
FT 
 APOEL Nicosia
Omonia Nicosia 
02/03 00:00
FT 
 E.N.Paralimni
Olympiakos Nicosia 
02/03 00:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
AEK Larnaca 
29/02 23:00
FT 
 AEL Limassol
Ethnikos Achnas 
29/02 23:00
FT 
 Nea Salamis
Apollon Limassol FC 
29/02 23:00
FT 
 Doxa Katokopias
Pafos 
24/02 00:00
FT 
 Olympiakos Nicosia
AEL Limassol 
24/02 00:00
FT 
 AEK Larnaca
Nea Salamis 
23/02 22:00
FT 
 Ethnikos Achnas
Anorthosis Famagusta FC 
23/02 22:00
FT 
 Pafos
APOEL Nicosia 
22/02 23:00
FT 
 Apollon Limassol FC
Doxa Katokopias 1
22/02 22:00
FT 
 Omonia Nicosia
E.N.Paralimni 
23/10 23:00
FT 
1 Digenis Morphou
Agia Napa 
18/10 20:30
FT 
 Asil Lysi
Omonia Psevda 
14/10 21:55
FT 
 Alki Oroklini
Onisilos Sotiras 
14/10 20:50
FT 
 Digenis Morphou
Asil Lysi 1
14/10 20:30
FT 
 Thoi Lakatamias
Anagenisis Dherina 
14/10 20:30
FT 
 Omonia Aradippou
Akritas Chloraka 
14/10 20:30
FT 
 Othellos Athienou
Aris Limassol 
14/10 20:30
FT 
 AE Zakakiou
PAEEK Keryneias 
30/09 21:00
FT 
 Thoi Lakatamias
Akritas Chloraka 
30/09 21:00
FT 
 Ahironas Liopetriou
Onisilos Sotiras 
30/09 21:00
FT 
 Omonia Aradippou
PAEEK Keryneias 
26/09 21:30
FT 
 Agia Napa
Thoi Lakatamias 
26/09 21:30
FT 
 Akritas Chloraka
Ahironas Liopetriou 
26/09 21:30
FT 
1 AE Zakakiou
Omonia Psevda 
26/09 00:00
FT 
 PAEEK Keryneias
Alki Oroklini 
19/09 21:30
FT 
2 Thoi Lakatamias
PAEEK Keryneias 
19/09 21:30
FT 
 Ahironas Liopetriou
Agia Napa 
19/09 21:30
FT 
 Othellos Athienou
Akritas Chloraka 
07/03 00:00
FT 
 Aris Limassol
Ermis Aradippou 
01/03 21:00
FT 
 Digenis Morphou
Alki Oroklini 
21/10 20:30
FT 
 Aris Limassol
Ethnikos Achnas 
08/10 20:00
FT 
 Digenis Morphou
Onisilos Sotiras 
24/09 00:00
FT 
 Olympiakos Nicosia
Xylotympou 
24/09 00:00
FT 
 Ermis Aradippou
Akritas Chloraka 
17/09 00:00
FT 
 AEL Limassol
Omonia Psevda 
17/09 00:00
FT 
 Nea Salamis
Ahironas Liopetriou 
17/09 00:00
FT 
 PAEEK Keryneias
Doxa Katokopias 
17/09 00:00
FT 
 Karmiotissa Pano Polemidion
Thoi Lakatamias 
27/02 01:00
AET 
 Ethnikos Achnas
Apollon Limassol FC 
90min [2-0], Aggregate [2-2], 120min [2-1],
26/02 23:00
FT 
 Nea Salamis
Anorthosis Famagusta FC 
20/02 01:00
FT 
1 Doxa Katokopias
Omonia Nicosia