Live3s Logo

Croatia Soccer Results & Scores

24/10 18:00
FT 
 Sesvete U19
Hajduk Split U19 
18/10 16:00
FT 
 Dugopolje U19
Zagreb Locomotive U19 
21/09 23:00
FT 
 Inter Zapresic U19
HNK Rijeka U19 1
13/08 16:00
FT 
 Inter Zapresic U19
Zagreb Locomotive U19 
24/10 00:00
FT 
1 Varteks Varazdin
Slaven Belupo Koprivnica 
18/10 21:00
FT 
 Hajduk Split
HNK Sibenik 
17/10 23:05
FT 
 NK Rijeka
Varteks Varazdin 
17/10 21:00
FT 
 Dinamo Zagreb
Hnk Gorica 
17/10 00:00
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
Istra 1961 
05/10 01:05
FT 
 NK Rijeka
Slaven Belupo Koprivnica 
04/10 23:00
FT 
 Varteks Varazdin
Dinamo Zagreb 
04/10 01:05
FT 
 Hnk Gorica
Hajduk Split 1
03/10 23:00
FT 
 HNK Sibenik
ZNK Osijek 
03/10 00:00
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Istra 1961 
28/09 01:05
FT 
 Hajduk Split
Varteks Varazdin 1
27/09 01:05
FT 
 ZNK Osijek
Hnk Gorica 1
26/09 23:00
FT 
 Istra 1961
HNK Sibenik 
21/09 01:05
FT 
 Varteks Varazdin
ZNK Osijek 
20/09 01:05
FT 
 Dinamo Zagreb
Slaven Belupo Koprivnica 1
19/09 23:00
FT 
1 Hnk Gorica
Istra 1961 
19/09 00:00
FT 
 HNK Sibenik
NK Lokomotiva Zagreb 
14/09 01:05
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Hnk Gorica 
13/09 23:00
FT 
 Istra 1961
Varteks Varazdin 
13/09 01:05
FT 
 Hajduk Split
Dinamo Zagreb 
12/09 23:00
FT 
 ZNK Osijek
NK Rijeka 1
12/09 02:00
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
HNK Sibenik 
31/08 02:05
FT 
 Dinamo Zagreb
ZNK Osijek 
30/08 23:55
FT 
 Varteks Varazdin
NK Lokomotiva Zagreb 
30/08 02:05
FT 
1 Hajduk Split
Slaven Belupo Koprivnica 
29/08 23:55
FT 
 NK Rijeka
Istra 1961 
29/08 02:00
FT 
 Hnk Gorica
HNK Sibenik 
23/08 23:55
FT 
 ZNK Osijek
Hajduk Split 
23/08 02:05
FT 
1 HNK Sibenik
Varteks Varazdin 
22/08 23:55
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
Hnk Gorica 
22/08 02:05
FT 
 Istra 1961
Dinamo Zagreb 1
21/08 23:55
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
NK Rijeka 
17/08 02:05
FT 
 Dinamo Zagreb
NK Lokomotiva Zagreb 
16/08 23:55
FT 
 Hajduk Split
Istra 1961 
16/08 02:05
FT 
1 ZNK Osijek
Slaven Belupo Koprivnica 
15/08 23:55
FT 
 NK Rijeka
HNK Sibenik 
15/08 02:00
FT 
 Varteks Varazdin
Hnk Gorica 
06/08 02:00
FT 
 Istra 1961
Orijent Rijeka 
23/10 21:00
FT 
 Radnik Sesvete
Orijent Rijeka 
18/10 21:00
FT 
 Orijent Rijeka
Hajduk Split Ii 1
18/10 21:00
FT 
 Croatia Zmijavci
Rudes 
17/10 02:00
FT 
1 Medjimurje
Zapresic 
16/10 21:00
FT 
 Hrvatski Dragovoljac
Bijelo Brdo 2
16/10 21:00
FT 
 Dubrava Zagreb
Radnik Sesvete 1
14/10 21:00
FT 
 Solin
Hajduk Split Ii 
11/10 21:00
FT 
 Dugopolje
Croatia Zmijavci 1
11/10 21:00
FT 
 Hajduk Split Ii
Radnik Sesvete 
30/09 21:30
FT 
 Hrvatski Dragovoljac
Opatija 
30/09 21:30
FT 
 Orijent Rijeka
Dinamo Zagreb 2 
30/09 21:30
FT 
 Rudes
Radnik Sesvete 
30/09 21:30
FT 
 Dugopolje
Medjimurje 
30/09 21:30
FT 
 Dubrava Zagreb
Bijelo Brdo 1
30/09 21:30
FT 
 NK Junak
Zapresic 
27/09 23:00
FT 
 Opatija
Orijent Rijeka 
27/09 22:00
FT 
 Bijelo Brdo
Cibalia 
27/09 22:00
FT 
 Dinamo Zagreb 2
Dubrava Zagreb 
23/09 22:30
FT 
 Orijent Rijeka
NK Junak 
23/09 22:30
FT 
 Opatija
Solin 1
20/09 22:30
FT 
 Orijent Rijeka
Kustosija 
20/09 22:30
FT 
 Croatia Zmijavci
Radnik Sesvete 
17/09 01:00
FT 
 Medjimurje
Hrvatski Dragovoljac 
17/09 01:00
FT 
 Zapresic
Orijent Rijeka 1
16/09 22:30
FT 
 Bijelo Brdo
Solin 
16/09 22:30
FT 
 Kustosija
Dubrava Zagreb 
16/09 22:30
FT 
1 Dinamo Zagreb 2
Rudes 
16/09 22:30
FT 
 NK Junak
Croatia Zmijavci 
15/09 22:30
FT 
 Opatija
Cibalia 
11/09 22:30
FT 
 Dubrava Zagreb
Zapresic 
09/09 22:30
FT 
 NK Junak
Hrvatski Dragovoljac 
29/08 02:00
FT 
 Medjimurje
Dubrava Zagreb 
29/08 02:00
FT 
 Zapresic
Cibalia 
23/08 23:30
FT 
 Croatia Zmijavci
Bijelo Brdo 
23/08 23:00
FT 
1 Hajduk Split Ii
Dinamo Zagreb 2 
22/08 23:30
FT 
 Radnik Sesvete
Opatija 
22/08 23:30
FT 
 Solin
Kustosija 
21/08 23:30
FT 
 Dubrava Zagreb
Dugopolje 
16/08 23:30
FT 
 NK Junak
Dubrava Zagreb 
15/08 02:00
FT 
 Zapresic
Solin 
15/08 00:00
FT 
 Opatija
Hajduk Split Ii 
14/08 23:30
FT 
 Kustosija
Radnik Sesvete 
13/08 23:30
FT 
 Dinamo Zagreb 2
Bijelo Brdo 
07/10 21:00
FT 
 NK Croatia Sesvete
Hnk Gorica 
07/10 21:00
FT 
 Oriolik
NK Split 1
07/10 21:00
AET 
 Graficar
NK Lokomotiva Zagreb 
90min [2-2], 120min [2-3],
07/10 21:00
FT 
 Novigrad
Rudes 
07/10 21:00
AET 
 Mladost Zdralovi
NK Zagreb 
90min [0-0], 120min [0-1],
07/10 21:00
AET 
 Croatia Zmijavci
HNK Sibenik 
90min [0-0], 120min [0-2],
30/09 21:30
FT 
 Udarnik Kurilovec
Vinogradar 
10/09 00:00
FT 
 Hnk Gorica
Belisce 
09/09 23:00
AET 
 Rudar Labin
Primorac 
90min [0-0], 120min [2-0],
09/09 22:00
FT 
 Granicar
Slavonija Pozega 
09/09 22:00
FT 
 Pazinka
Crikvenica 
09/09 22:00
FT 
 Mladost Zdralovi
Mladost Petrinja 
09/09 22:00
FT 
 Gardiska
Radnik Sesvete 
08/09 22:00
FT 
 Bjelovar
Varteks Varazdin 
08/09 22:00
FT 
 Hnk Segesta Sisak
Croatia Zmijavci 1