Live3s Logo

China Soccer Results & Scores

06/12 19:35
FT 
 ShenHua SVA FC
Shandong Luneng 
01/11 19:35
FT 
 Shandong Luneng
ShenHua SVA FC 
02/12 14:30
FT 
 Shanghai Sipg 2
Shenzhen Reserves 
02/12 14:00
FT 
 Tianjin Teda 2
Chongqing Lifan Reserves 
02/12 14:00
FT 
 Wuhan Guanggu R
Hebei Cffc Reserves 
28/11 15:00
FT 
 Guangzhou Fuli Reserve
Beijing Guoan 2 
28/11 14:30
FT 
 Chongqing Lifan Reserves
Wuhan Guanggu R 
28/11 14:30
FT 
 Shanghai Shenhua Reserves
Jiangsu Suning Reserves 
28/11 14:30
FT 
 Shenzhen Reserves
Henan Jianye 2 
24/11 15:25
FT 
 Guangzhou Evergrande 2
Shanghai Sipg 2 
24/11 14:30
FT 
 Tianjin Teda 2
Shenzhen Reserves 
24/11 14:05
FT 
 Dalian Yifang Reserves
Hebei Cffc Reserves 
23/11 14:30
FT 
 Shandong Luneng 2
Chongqing Lifan Reserves 
23/11 14:30
FT 
1 Shanghai Shenhua Reserves
Beijing Guoan 2 1
23/11 14:30
FT 
 Wuhan Guanggu R
Guangzhou Fuli Reserve 
28/10 14:30
FT 
 Shanghai Sipg 2
Dalian Yifang Reserves 
01/12 15:00
FT 
 Dalian Yifang
Beijing Renhe 
01/12 15:00
FT 
 HeNan JianYe
Guangzhou R&F 
01/12 15:00
FT 
 Wuhan ZALL
Hebei Hx Xingfu 
01/12 15:00
FT 
 Guangzhou Evergrande
ShenHua SVA FC 
01/12 15:00
FT 
 Shanghai SIPG
Shenzhen Jiazhaoye 1
01/12 15:00
FT 
 Jiangsu Sainty
Tianjin TianHai 1
01/12 15:00
FT 
 Tianjin Teda
Chongqing Lifan 
01/12 15:00
FT 
 Beijing Guoan
Shandong Luneng 
27/11 19:35
FT 
 Guangzhou R&F
Beijing Guoan 
27/11 19:35
FT 
 Tianjin TianHai
Dalian Yifang 1
27/11 19:35
FT 
 Hebei Hx Xingfu
Guangzhou Evergrande 
27/11 19:35
FT 
 Shenzhen Jiazhaoye
HeNan JianYe 1
27/11 19:35
FT 
 Beijing Renhe
Shanghai SIPG 1
27/11 19:35
FT 
 Shandong Luneng
Tianjin Teda 
27/11 19:35
FT 
 Chongqing Lifan
Wuhan ZALL 
27/11 19:35
FT 
 ShenHua SVA FC
Jiangsu Sainty 
23/11 19:35
FT 
 Guangzhou Evergrande
Shanghai SIPG 
23/11 15:30
FT 
 Dalian Yifang
Hebei Hx Xingfu 
23/11 15:30
FT 
 Tianjin Teda
Shenzhen Jiazhaoye 1
23/11 15:30
FT 
 Beijing Renhe
Jiangsu Sainty 
22/11 19:35
FT 
 ShenHua SVA FC
Beijing Guoan 
22/11 19:35
FT 
 HeNan JianYe
Tianjin TianHai 
22/11 19:35
FT 
 Shandong Luneng
Chongqing Lifan 
22/11 19:35
FT 
 Wuhan ZALL
Guangzhou R&F 1
01/11 15:30
FT 
1 Beijing Renhe
Guangzhou R&F 
27/10 19:35
FT 
 Shanghai SIPG
Dalian Yifang 
27/10 19:35
FT 
 Guangzhou Evergrande
HeNan JianYe 
27/10 19:35
FT 
 Jiangsu Sainty
Shandong Luneng 2
27/10 15:30
FT 
 Tianjin TianHai
Beijing Renhe 
26/10 19:35
FT 
 Beijing Guoan
Tianjin Teda 
26/10 19:35
FT 
 Shenzhen Jiazhaoye
Wuhan ZALL 
26/10 15:30
FT 
 Hebei Hx Xingfu
Guangzhou R&F 
25/10 19:35
FT 
 Chongqing Lifan
ShenHua SVA FC 
20/10 19:35
FT 
 ShenHua SVA FC
Dalian Yifang 
20/10 19:35
FT 
 Jiangsu Sainty
Hebei Hx Xingfu 
20/10 19:35
FT 
1 HeNan JianYe
Chongqing Lifan 
20/10 15:30
FT 
 Tianjin Teda
Beijing Renhe 
19/10 19:35
FT 
 Beijing Guoan
Shanghai SIPG 
19/10 17:30
FT 
 Guangzhou R&F
Shandong Luneng 
18/10 19:35
FT 
 Tianjin TianHai
Wuhan ZALL 
18/10 19:35
FT 
 Shenzhen Jiazhaoye
Guangzhou Evergrande 
13/10 19:35
FT 
 Beijing Renhe
Chongqing Lifan 
10/11 19:30
FT 
 Suzhou Dongwu
Liaoning Whowin 
10/11 19:30
FT 
 Sichuan Longfor
Hebei Jingying 1
06/11 15:00
FT 
 Hebei Jingying
Sichuan Longfor 
06/11 14:30
FT 
 Liaoning Whowin
Suzhou Dongwu 
13/10 19:30
FT 
 Suzhou Dongwu
Hebei Jingying 
13/10 15:30
AET 
 Fujian Tianxin
Qingdao Jonoon 
90min [1-1], Aggregate [2-2], 120min [1-1], Penalty [4-2], Fujian Tianxin win
13/10 15:00
FT 
 Taizhou Yuanda
Jiangxi Liansheng 
12/10 19:30
FT 
 Zibo Sunday
Sichuan Jiuniu 1
12/10 15:00
FT 
 Zhejiang Yiteng
Jiangsu Yancheng 
12/10 15:00
FT 
 Shenzhen Pengcheng
Yanbian Beiguo 
12/10 15:00
FT 
 Zhejiang Yiwu
Jinlin Baijia 
12/10 15:00
AET 
 Nanjing Sand Leaves
Qingdao Red Lions 
90min [1-0], Aggregate [2-2],
12/10 15:00
FT 
 Lhasa City Ci
Baoding Rongda 
12/10 15:00
AET 
 Inner Mongolia Caoshangfei
Hunan Billows 
90min [1-0], 120min [1-1], Penalty [7-8], Hunan Billows win
11/10 15:00
FT 
 Wuhan Three Towns
Dalian Boyang 1
06/10 15:00
FT 
 Qingdao Jonoon
Fujian Tianxin 
06/10 15:00
FT 
 Hebei Jingying
Suzhou Dongwu 1
05/10 15:00
AET 
 Sichuan Jiuniu
Zibo Sunday 
90min [1-1], Penalty [3-0], Sichuan Jiuniu win
05/10 15:00
FT 
 Dalian Boyang
Wuhan Three Towns 
05/10 15:00
FT 
 Jiangsu Yancheng
Zhejiang Yiteng 
05/10 15:00
FT 
 Jinlin Baijia
Zhejiang Yiwu 
05/10 15:00
FT 
 Qingdao Red Lions
Nanjing Sand Leaves 
05/10 15:00
FT 
 Baoding Rongda
Lhasa City Ci 
05/10 15:00
FT 
 Hunan Billows
Inner Mongolia Caoshangfei 
02/11 14:30
FT 
 Beijing Beikong
Guizhou Hengfeng 
02/11 14:30
FT 
 Heilongjiang Lava Spring
Changchun YaTai 
02/11 14:30
FT 
 Inner Mongolia Zhongyou
Liaoning Whowin 
02/11 14:30
FT 
1 Qingdao Huanghai
Nantong Zhiyun 
02/11 14:30
FT 
 Shijiazhuang Ever Bright
Xinjiang Dabancheng 
02/11 14:30
FT 
 Hangzhou Greentown
Guangdong Southern Tigers 
26/10 14:30
FT 
 Guangdong Southern Tigers
Heilongjiang Lava Spring 
26/10 14:30
FT 
 Guizhou Hengfeng
Inner Mongolia Zhongyou 
26/10 14:30
FT 
 Nantong Zhiyun
Beijing Beikong 
26/10 14:30
FT 
 Sichuan Longfor
Shijiazhuang Ever Bright 1
26/10 14:30
FT 
 Changchun YaTai
Hangzhou Greentown 1
26/10 14:30
FT 
 Shanghai Shenxin
Qingdao Huanghai 
19/10 19:30
FT 
 Liaoning Whowin
Guangdong Southern Tigers 
19/10 19:30
FT 
 Sichuan Longfor
Xinjiang Dabancheng 
19/10 19:30
FT 
1 Shijiazhuang Ever Bright
Guizhou Hengfeng 
19/10 19:30
FT 
 Hangzhou Greentown
Nantong Zhiyun 
19/10 15:30
FT 
 Qingdao Huanghai
Beijing Beikong 
28/09 19:30
FT 
 Inner Mongolia Zhongyou
Guangdong Southern Tigers