Live3s Logo

Bulgaria Soccer Results & Scores

27/10 01:30
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Beroe 
26/10 23:15
FT 
 Botev Plovdiv
Botev Vratsa 
26/10 02:15
FT 
 PFK Montana
Ludogorets Razgrad 
25/10 23:45
FT 
 Arda
CSKA Sofia 
25/10 18:30
FT 
 Cska 1948 Sofia
Slavia Sofia 
25/10 01:15
FT 
 Levski Sofia
Cherno More Varna 1
24/10 22:45
FT 
 Tsarsko Selo
Lokomotiv Plovdiv 
20/10 22:30
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Arda 
20/10 01:15
FT 
 Botev Plovdiv
Etar Veliko Tarnovo 
19/10 01:15
FT 
 Slavia Sofia
Levski Sofia 1
18/10 22:45
FT 
 Cherno More Varna
PFK Montana 
18/10 20:15
FT 
 Botev Vratsa
Cska 1948 Sofia 
18/10 01:15
FT 
 CSKA Sofia
Beroe 
17/10 22:45
FT 
 Ludogorets Razgrad
Tsarsko Selo 
05/10 01:15
FT 
1 Etar Veliko Tarnovo
CSKA Sofia 
04/10 22:45
FT 
1 Beroe
Lokomotiv Plovdiv 
04/10 01:15
FT 
 Levski Sofia
Botev Vratsa 
03/10 22:45
FT 
 PFK Montana
Slavia Sofia 
03/10 01:15
FT 
 Cska 1948 Sofia
Botev Plovdiv 
02/10 22:45
FT 
 Tsarsko Selo
Cherno More Varna 
29/09 01:30
FT 
 Slavia Sofia
Tsarsko Selo 
28/09 02:00
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
CSKA Sofia 
27/09 02:00
FT 
 Botev Plovdiv
Levski Sofia 
26/09 23:45
FT 
 Ludogorets Razgrad
Beroe 
26/09 02:00
FT 
 Cska 1948 Sofia
Etar Veliko Tarnovo 
25/09 23:45
FT 
 Botev Vratsa
PFK Montana 
21/09 01:30
FT 
 CSKA Sofia
Ludogorets Razgrad 
20/09 22:45
FT 
1 Etar Veliko Tarnovo
Lokomotiv Plovdiv 1
20/09 02:00
FT 
 Levski Sofia
Cska 1948 Sofia 
19/09 23:45
FT 
 Beroe
Cherno More Varna 1
19/09 02:00
FT 
 PFK Montana
Botev Plovdiv 1
18/09 23:45
FT 
 Tsarsko Selo
Botev Vratsa 
15/09 00:30
FT 
 Slavia Sofia
Beroe 
14/09 02:00
FT 
 Levski Sofia
Etar Veliko Tarnovo 
13/09 23:45
FT 
 Cska 1948 Sofia
PFK Montana 
13/09 02:00
FT 
 Ludogorets Razgrad
Lokomotiv Plovdiv 
12/09 23:45
FT 
1 Cherno More Varna
CSKA Sofia 
12/09 02:00
FT 
 Botev Plovdiv
Tsarsko Selo 
31/08 02:00
FT 
1 CSKA Sofia
Slavia Sofia 
30/08 23:45
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Cherno More Varna 1
30/08 02:15
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Ludogorets Razgrad 
30/08 00:00
FT 
 PFK Montana
Levski Sofia 
29/08 22:00
FT 
 Arda Kardzhali
Botev Plovdiv 
29/08 02:00
FT 
 Beroe
Botev Vratsa 
28/08 23:45
FT 
 Tsarsko Selo
Cska 1948 Sofia 
25/08 02:00
FT 
 Cska 1948 Sofia
Arda Kardzhali 
24/08 23:45
FT 
1 PFK Montana
Etar Veliko Tarnovo 1
24/08 01:00
FT 
 Botev Plovdiv
Beroe 
23/08 22:45
FT 
 Levski Sofia
Tsarsko Selo 
23/08 02:00
FT 
 Cherno More Varna
Ludogorets Razgrad 
22/08 23:45
FT 
 Botev Vratsa
CSKA Sofia 
22/08 01:00
FT 
 Slavia Sofia
Lokomotiv Plovdiv 
18/08 01:00
FT 
 Beroe
Cska 1948 Sofia 
17/08 22:45
FT 
 Tsarsko Selo
PFK Montana 2
17/08 01:00
FT 
 CSKA Sofia
Botev Plovdiv 
16/08 22:45
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Cherno More Varna 
16/08 01:00
FT 
 Arda Kardzhali
Levski Sofia 
26/10 20:30
FT 
 Ludogorets Razgrad 2
Septemvri Simitli 1
25/10 22:00
FT 
 Sozopol
Septemvri Simitli 
25/10 20:30
FT 
 Lokomotiv Sofia
Strumska Slava 
25/10 20:30
FT 
 Dobrudzha
Pirin Blagoevgrad 
25/10 20:30
FT 
 Sportist Svoge
Yantra Gabrovo 
18/10 21:00
FT 
 Yantra Gabrovo
Ludogorets Razgrad 2 
17/10 01:00
FT 
 Pirin Blagoevgrad
Minyor Pernik 
27/09 21:30
FT 
 Litex Lovech
Minyor Pernik 
26/09 23:00
FT 
 Vitosha Bistritsa
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
26/09 22:00
FT 
 Septemvri Simitli
Dobrudzha 1
26/09 22:00
FT 
 Strumska Slava
Sportist Svoge 
26/09 00:00
FT 
 Pirin Blagoevgrad
Neftohimik 
25/09 22:00
FT 
 Hebar Pazardzhik
Sozopol 
25/09 22:00
FT 
 Kariana Erden
Lokomotiv Sofia 
21/09 23:00
FT 
 Ludogorets Razgrad 2
Strumska Slava 
21/09 22:45
FT 
 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Pirin Blagoevgrad 
14/09 22:00
FT 
 Septemvri Simitli
Minyor Pernik 
10/09 22:00
FT 
 Dobrudzha
Lokomotiv Sofia 
31/08 23:00
FT 
 Lokomotiv Sofia
Minyor Pernik 
24/08 23:00
FT 
 Kariana Erden
Ludogorets Razgrad 2 
24/08 01:00
FT 
 Pirin Blagoevgrad
Sozopol 
24/08 00:00
FT 
 Litex Lovech
Sportist Svoge 
24/08 00:00
FT 
 Vitosha Bistritsa
Septemvri Simitli 
23/08 23:00
FT 
 Strumska Slava
Yantra Gabrovo 
23/08 23:00
FT 
 Minyor Pernik
Neftohimik 
23/08 23:00
FT 
 Dobrudzha
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
20/08 01:00
FT 
 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Minyor Pernik 
20/08 00:00
FT 
 Sozopol
Kariana Erden 
19/08 23:00
FT 
 Sportist Svoge
Dobrudzha 1
19/08 23:00
FT 
 Yantra Gabrovo
Vitosha Bistritsa 
22/10 20:00
FT 
 Chernomorets Balchik
Septemvri Simitli 
22/10 20:00
AET 
 Sozopol
Etar Veliko Tarnovo 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [2-4],
22/10 20:00
FT 
 Oborishte
Botev Plovdiv 
21/10 22:30
FT 
 Pirin Blagoevgrad
Beroe 
21/10 20:00
FT 
 Yantra Gabrovo
Cherno More Varna 
21/10 20:00
FT 
 Sevlievo
Slavia Sofia 
05/10 21:00
FT 
 Neff Supporting Simic U19
Cherno More U19 1
05/10 21:00
FT 
 Tsarsko Selo U19
Lokomotiv Plovdiv U19 
30/09 21:00
FT 
 Lokomotiv Plovdiv U19
Levski Sofia U19 
16/09 22:00
FT 
 Neff Supporting Simic U19
Beroe U19 
16/09 22:00
FT 
 Pirin Blagoevgrad U19
Botev Plovdiv U19 
15/09 22:00
FT 
 Cska Sofia U19
Tsarsko Selo U19 
11/09 22:05
FT 
 Tsarsko Selo U19
Slavia Sofia U19 1