Live3s Logo

Belarus Soccer Results & Scores

25/05 02:00
FT 
 Arena 2010
Santos Belarus 
25/05 01:45
FT 
 Air Force Star
Standard Liege 
25/05 00:45
FT 
 Racing Minsk
Tractor 
25/05 00:30
FT 
 Black Label
Afc Orel Minsk 
24/05 23:25
FT 
 Alpha
Uni Minsk 1
24/05 23:25
FT 
 Instat
Urozhaynaya 
24/05 23:15
FT 
 By Torpedo
Afc Dublin Minsk 
24/05 18:00
FT 
1 Young Boys Baranovichi
Voskhod Baranovichi 
23/05 22:00
FT 
 Bht 2009
Device 
23/05 21:00
FT 
 Gemchugniy
Lesnyye Volki 
18/05 01:30
FT 
 Racing Minsk
Sunderland Belarus 
17/05 23:10
FT 
 Urozhaynaya
Zhodino Uzhnoe 
17/05 21:50
FT 
 Tractor
Goryn 
17/05 19:45
FT 
 Krily Radzimy
Afc Orel Minsk 
16/05 23:20
FT 
 By Torpedo
Metrostroi 1
16/05 22:05
FT 
 Favorit Minsk
Akademika Kosmos Minsk 
16/05 22:00
FT 
1 Gemchugniy
Depo Baranovichi 
10/05 22:00
FT 
 Kaskad Baranovichi
Lesnyye Volki 
24/05 22:00
AET 
 Dinamo Brest
BATE Borisov 
90min [0-0], 120min [0-1],
16/05 22:30
FT 
 Bgu Minsk
Zhlobin 
16/05 21:00
FT 
 Spartak Shklov
Victoria Maryina Gorka 
16/05 20:20
FT 
1 Stroitel Kopyl
Ivatsevichi 1
16/05 20:00
FT 
 Pripyat
Dnepr Rogachev 
16/05 19:00
AET 
1 Polotsk
Fc Molodechno 
90min [2-2], 120min [2-2],
16/05 18:00
FT 
 Osipovichy
Alpha 1
16/05 18:00
FT 
 Chayka Zelva
Smi Autotrans 
16/05 18:00
AET 
 Montazhnik
Stenles Pinsk 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-5],
24/05 19:30
FT 
1 Lokomotiv Gomel
Sputnik Rechitsa 
24/05 19:00
FT 
 Naftan Novopolock
Smorgon FC 
24/05 18:00
FT 
 Krumkachy
Arsenal Dzyarzhynsk 
24/05 00:00
FT 
 Gomel
Volna Pinsk 
23/05 23:00
FT 
 Granit Mikashevichi
Lida 
23/05 22:00
FT 
 Fk Orsha
Khimik Svetlogorsk 
23/05 21:00
FT 
1 Oshmyany
Kommunalnik Slonim 
17/05 23:00
FT 
1 Sputnik Rechitsa
Gomel 
17/05 21:00
FT 
 Kommunalnik Slonim
Smorgon FC 
17/05 19:00
FT 
1 Krumkachy
Naftan Novopolock 
16/05 23:00
FT 
 Lida
Oshmyany 
16/05 22:00
FT 
 Volna Pinsk
Khimik Svetlogorsk 2
16/05 21:00
FT 
 Fk Orsha
Granit Mikashevichi 
11/05 23:00
FT 
1 Lokomotiv Gomel
Krumkachy 1
10/05 23:00
FT 
 Granit Mikashevichi
Volna Pinsk 
10/05 21:00
FT 
 Naftan Novopolock
Kommunalnik Slonim 
10/05 20:00
FT 
 Oshmyany
Fk Orsha 
10/05 19:00
FT 
 Khimik Svetlogorsk
Sputnik Rechitsa 
24/05 19:00
FT 
 Dnepr Mogilev Womens
Neman Grodno Womens 
24/05 17:00
FT 
 Minsk Womens
Dinamo Bgufk Minsk Womens 
23/05 21:00
FT 
 Botsor Brest Womens
Bobruichanka Bobruisk Womens 
17/05 19:00
FT 
 Dinamo Bgufk Minsk Womens
Botsor Brest Womens 
17/05 18:00
FT 
 Bobruichanka Bobruisk Womens
Dnepr Mogilev Womens 
11/05 20:00
FT 
 Dnepr Mogilev Womens
Dinamo Bgufk Minsk Womens 
10/05 20:00
FT 
 Botsor Brest Womens
Minsk Womens 
24/05 01:30
FT 
 Vitebsk
Dinamo Minsk 
23/05 23:30
FT 
 Isloch Minsk
Energetik Bgu Minsk 
23/05 21:30
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Ruh Brest 
23/05 01:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
Belshina Babruisk 
22/05 23:00
FT 
 Slavia Mozyr
Gorodeya 
22/05 00:00
FT 
 Neman Grodno
Torpedo Zhodino 
21/05 00:00
FT 
 Dinamo Brest
BATE Borisov 
18/05 00:00
FT 
 Ruh Brest
Smolevichy Sti 
17/05 22:00
FT 
1 Dinamo Minsk
Isloch Minsk 
17/05 20:00
FT 
1 Belshina Babruisk
Vitebsk 
17/05 00:00
FT 
 BATE Borisov
Slutsksakhar Slutsk 
16/05 22:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
Slavia Mozyr 1
16/05 20:00
FT 
 Energetik Bgu Minsk
Dinamo Brest 
15/05 23:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Gorodeya 1
11/05 01:00
FT 
 Dinamo Brest
Dinamo Minsk 
10/05 23:00
FT 
 Smolevichy Sti
BATE Borisov 
10/05 21:00
FT 
 Vitebsk
Shakhter Soligorsk 1
10/05 19:00
FT 
 Isloch Minsk
Belshina Babruisk 
23/05 21:00
FT 
 Fc Baranovichi
Bgu Minsk 
23/05 21:00
FT 
 Zhlobin
Dnepr Rogachev 
23/05 20:00
FT 
 Stenles Pinsk
Pershiy Regien 1
23/05 19:00
FT 
 Chayka Zelva
Meliorator Zhitkovichi 
23/05 19:00
FT 
 Kronon Stolbtsy
Dinamo Brest 2 
23/05 19:00
FT 
 Fc Molodechno
Ostrovets 1
23/05 19:00
FT 
 Gorki
Dnepr Mogilev 
23/05 19:00
FT 
 Polotsk
Energosbyt Bsatu 2
23/05 18:00
FT 
1 Bumprom Gomel
Shakhter Soligorsk 2 
23/05 18:00
FT 
 Victoria Maryina Gorka
Osipovichy 2
10/05 22:00
FT 
 Energosbyt Bsatu
Gorki 
10/05 22:00
FT 
 Pershiy Regien
Fc Molodechno 1
10/05 22:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Victoria Maryina Gorka 3
10/05 21:00
FT 
1 Fc Baranovichi
Kronon Stolbtsy 1
10/05 19:00
FT 
 Dinamo Brest 2
Ivatsevichi 
10/05 19:00
FT 
 Shakhter Soligorsk 2
Polotsk 
10/05 18:00
FT 
 Ostrovets
Chayka Zelva 
22/05 21:00
FT 
 Slutsk Reserve
Rukh Brest Reserve 
22/05 19:00
FT 
 Isloch Reserve
Energetik Bgu Minsk Reserve 
22/05 19:00
FT 
 Vitebsk Reserve
Dinamo Minsk Reserve 
21/05 19:00
FT 
 Shakhter Soligorsk 2
Belshina Babruisk Reserve 
21/05 19:00
FT 
 Slavia Mozyr Reserve
Gorodeya Reserve 1
19/05 18:00
FT 
 Dinamo Brest Reserve
Bate Borisov Reserve 
16/05 19:00
FT 
 Belshina Babruisk Reserve
Vitebsk Reserve 
16/05 19:00
FT 
 Rukh Brest Reserve
Smolevichi Reserve 
16/05 18:00
FT 
 Dinamo Minsk Reserve
Isloch Reserve 
15/05 19:00
FT 
1 Energetik Bgu Minsk Reserve
Dinamo Brest Reserve 
15/05 19:00
FT 
 Shakhter Soligorsk 2
Slavia Mozyr Reserve 
15/05 18:30
FT 
 Bate Borisov Reserve
Slutsk Reserve 1
14/05 22:00
FT 
 Torpedo Zhodino Reserve
Gorodeya Reserve