Live3s Logo

Austria Soccer Results & Scores

29/02 02:30
FT 
 Andelsbuch
Sv Mattersburg Amateure 
29/02 02:30
FT 
 Ask Ebreichsdorf
Team Wiener Linien 
29/02 02:30
FT 
 SC Wiener Neustadt
Wiener Sportklub 
29/02 02:00
FT 
 Rapid Vienna Youth
Fcm Traiskirchen 
17/11 01:00
FT 
 Team Wiener Linien
SC Wiener Neustadt 
17/11 00:00
FT 
 Sv Leobendorf
Sc Neusiedl 1919 
16/11 22:00
FT 
 Wiener Viktoria
Fcm Traiskirchen 
16/11 21:00
FT 
 Sv Stripfing Weiden
Andelsbuch 
16/11 02:30
FT 
 Wiener Sportklub
Karabakh Vienna 1
16/11 02:30
FT 
 Trenkwalder Admira Youth
Rapid Vienna Youth 
16/11 02:00
FT 
 Sv Mattersburg Amateure
SC Mannsdorf 
29/02 02:10
FT 
 SV Ried
Austria Lustenau 
29/02 02:10
FT 
 FAC Team Fur Wien
SV Horn 
29/02 02:10
FT 
 Austria Wien Youth
SKU Amstetten 
29/02 02:10
FT 
 SK Vorwarts Steyr
Juniors OO 
23/02 17:30
FT 
1 Grazer AK
FAC Team Fur Wien 
22/02 02:10
FT 
 Austria Lustenau
Dornbirn 
22/02 02:10
FT 
 Juniors OO
Lafnitz 
22/02 02:10
FT 
 SKU Amstetten
Liefering 1
22/02 02:10
FT 
 SV Horn
Austria Wien Youth 
01/12 17:30
FT 
 Liefering
Blau Weiss Linz 
30/11 21:30
FT 
 Dornbirn
SV Ried 
30/11 21:00
FT 
 SK Vorwarts Steyr
Kapfenberg Superfund 2
30/11 02:10
FT 
 Wacker Innsbruck
SV Horn 
30/11 02:10
FT 
 FAC Team Fur Wien
Juniors OO 
30/11 02:10
FT 
 SKU Amstetten
Grazer AK 
30/11 02:10
FT 
 Austria Wien Youth
SG Austria Klagenfurt 
30/11 02:10
FT 
 Lafnitz
Austria Lustenau 
24/11 17:30
FT 
 SV Ried
Dornbirn 
23/11 21:30
FT 
1 Austria Lustenau
Lafnitz 
23/11 21:30
FT 
 Juniors OO
FAC Team Fur Wien 
23/11 02:10
FT 
 Kapfenberg Superfund
SK Vorwarts Steyr 
23/11 02:10
FT 
 Blau Weiss Linz
Liefering 
23/11 02:10
FT 
 SG Austria Klagenfurt
Austria Wien Youth 
23/11 02:10
FT 
 SV Horn
Wacker Innsbruck 
23/11 02:10
FT 
1 Grazer AK
SKU Amstetten 
10/11 17:30
FT 
 Lafnitz
Grazer AK 2
09/11 21:30
FT 
 Liefering
SK Vorwarts Steyr 1
09/11 21:30
FT 
 Dornbirn
Blau Weiss Linz 
29/02 01:00
FT 
 Sv Schwechat
Sv Gerasdorf Stammer 
15/02 02:00
AET 
 Sv Pachern
Tus Rein 
90min [2-2], 120min [2-4],
24/11 17:30
FT 
 Waf Brigittenau
Sv Gerasdorf Stammer 
23/11 01:00
FT 
1 Sv Schwechat
Sc Mannsworth 
16/11 01:00
FT 
 SC/ESV Parndorf
St Margarethen 
16/11 01:00
FT 
 Sv Schwechat
Waf Brigittenau 
24/02 00:00
FT 
 Austria Wien
Red Bull Salzburg 
23/02 21:30
FT 
 TSV Hartberg
Rapid Wien 
23/02 21:30
FT 
 LASK Linz
St.Polten 
23/02 00:00
FT 
 Trenkwalder Admira
Sturm Graz 
23/02 00:00
FT 
 Mattersburg
Rheindorf Altach 
23/02 00:00
FT 
 WSG Wattens
Wolfsberger AC 
17/02 00:00
FT 
 Rapid Wien
WSG Wattens 
16/02 21:30
FT 
 St.Polten
Trenkwalder Admira 
16/02 21:30
FT 
 Sturm Graz
Mattersburg 
16/02 00:00
FT 
 Wolfsberger AC
TSV Hartberg 
16/02 00:00
FT 
 Rheindorf Altach
Austria Wien 
15/02 02:00
FT 
 Red Bull Salzburg
LASK Linz 
16/12 00:00
FT 
 LASK Linz
Sturm Graz 2
15/12 21:30
FT 
 Austria Wien
Wolfsberger AC 
15/12 21:30
FT 
 WSG Wattens
Mattersburg 
15/12 00:00
FT 
 Trenkwalder Admira
Rapid Wien 
15/12 00:00
FT 
 TSV Hartberg
Red Bull Salzburg 1
15/12 00:00
FT 
 St.Polten
Rheindorf Altach 
09/12 00:00
FT 
 Rapid Wien
Austria Wien 
08/12 21:30
FT 
 Mattersburg
Trenkwalder Admira 
08/12 21:30
FT 
 Sturm Graz
Rheindorf Altach 
08/12 00:00
FT 
 Wolfsberger AC
LASK Linz 
08/12 00:00
FT 
 TSV Hartberg
St.Polten 1
08/12 00:00
FT 
 Red Bull Salzburg
WSG Wattens 
02/12 00:00
FT 
1 LASK Linz
Rapid Wien 
01/12 21:30
FT 
 Trenkwalder Admira
Red Bull Salzburg 
01/12 21:30
FT 
 Rheindorf Altach
Wolfsberger AC 
01/12 00:00
FT 
 Austria Wien
TSV Hartberg 
01/12 00:00
FT 
 St.Polten
Mattersburg 
01/12 00:00
FT 
 WSG Wattens
Sturm Graz 
25/11 00:00
FT 
 Rapid Wien
Sturm Graz 
24/11 21:30
FT 
 Trenkwalder Admira
Austria Wien 
24/11 21:30
FT 
1 TSV Hartberg
Rheindorf Altach 
24/11 00:00
FT 
 Mattersburg
Wolfsberger AC 
24/11 00:00
FT 
 Red Bull Salzburg
St.Polten 
24/11 00:00
FT 
 WSG Wattens
LASK Linz 
11/11 00:00
FT 
 Wolfsberger AC
Red Bull Salzburg 
10/11 21:30
FT 
 Austria Wien
Mattersburg 
10/11 21:30
FT 
 LASK Linz
Trenkwalder Admira 
10/11 00:00
FT 
 Rheindorf Altach
Rapid Wien 
10/11 00:00
FT 
 St.Polten
WSG Wattens 
10/11 00:00
FT 
 Sturm Graz
TSV Hartberg 
23/02 17:30
FT 
 Slovan Hac
Sr Donaufeld Wien 
30/11 02:00
FT 
 Sc Mannsworth
Gersthofer SV 
30/11 01:30
FT 
 First Vienna
Sv Donau 
28/11 02:30
FT 
1 Nussdorfer Ac
Slovan Hac 
28/11 02:00
AET 
1 Sv Wienerberger
Sportunion Mauer 
90min [0-0], 120min [0-2], Sportunion Mauer win
28/11 02:00
FT 
 Hellas Kagran
Sv Gerasdorf Stammer 
27/11 01:30
FT 
 Sv Schwechat
Lac Inter 
16/11 02:00
FT 
 Sv Feldbach
Tus Bad Waltersdorf 1
10/02 01:00
FT 
 SKU Amstetten
Red Bull Salzburg 
09/02 01:00
FT 
 LASK Linz
Sturm Graz 
08/02 22:00
AET 
 Austria Lustenau
WSG Wattens 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [5-4],
08/02 01:00
AET 
 St.Polten
Wacker Innsbruck 
90min [2-2], 120min [3-3], Penalty [3-5],
09/11 21:00
FT 
 Wolfsberger Ac Amateur
Vocklamarkt