Live3s Logo

Australia Soccer Results & Scores

04/07 17:30
FT 
 Adelaide Hills
Adelaide Panthers 
04/07 13:30
FT 
1 Adelaide Victory
Fulham United 
04/07 13:30
FT 
1 White City Woodville
West Torrens Birkalla 
04/07 13:30
FT 
 Seaford Rangers
West Adelaide 
14/03 16:30
FT 
 Adelaide Hills
West Torrens Birkalla 
14/03 12:30
FT 
 Adelaide Victory
Adelaide Panthers 
08/03 12:30
FT 
 Adelaide Hills
Adelaide Victory 1
04/07 16:30
FT 
 Adelaide Olympic
Campbelltown City SC 
04/07 13:30
FT 
 Cumberland United
Adelaide United U21 1
04/07 13:30
FT 
 Adelaide City
Para Hills Knights 
03/07 18:45
FT 
 Modbury Jets
Adelaide Raiders SC 1
03/07 18:45
FT 
1 Croydon Kings
Adelaide Blue Eagles 
03/07 18:00
FT 
 North Eastern Metrostars
Adelaide Comets 
27/06 16:30
FT 
 Adelaide Olympic
Adelaide United U21 
14/03 17:00
FT 
1 North Eastern Metrostars
Adelaide Blue Eagles 
14/03 14:30
FT 
1 Adelaide City
Adelaide Comets 1
14/03 12:30
FT 
 Cumberland United
Para Hills Knights 1
13/03 17:45
FT 
 Modbury Jets
Campbelltown City SC 
09/03 17:45
FT 
 Adelaide Blue Eagles
Adelaide Raiders SC 
08/03 12:30
FT 
1 Adelaide United U21
Modbury Jets 
04/07 15:00
FT 
 ECU Joondalup
Cockburn City 1
04/07 15:00
FT 
 Balcatta
Perth Glory Am 
04/07 15:00
FT 
2 Rocking Ham City
Sorrento 
04/07 15:00
FT 
1 Willip
Inglewood United 
04/07 15:00
FT 
 Floreat Athena
Armadale 
03/07 19:30
FT 
 Bayswater City
Perth SC 
14/03 15:05
FT 
 Perth SC
Floreat Athena 
14/03 15:05
FT 
 Sorrento
Cockburn City 
14/03 15:00
FT 
1 Armadale
Bayswater City 1
14/03 15:00
FT 
 Balcatta
ECU Joondalup 1
14/03 15:00
FT 
 Inglewood United
Rocking Ham City 1
14/03 15:00
FT 
 Perth Glory Am
Willip 
04/07 13:00
FT 
 Ecu Joondalup U20
Cockburn City U20 
04/07 13:00
FT 
 Rockingham City U20
Sorrento U20 1
04/07 13:00
FT 
 Bayswater City U20
Perth Sc U20 
04/07 13:00
FT 
 Floreat Athena U20
Armadale U20 
04/07 13:00
FT 
 Gwelup Croatia U20
Inglewood United U20 
04/07 13:00
FT 
 Balcatta U20
Perth Glory Am 
15/03 10:00
FT 
 North Shore Mariners U20
Sydney U20 
08/03 13:30
FT 
 Sydney U20
Marconi Stallions U20 
08/03 12:30
FT 
 Apia Leichhardt Tigers U20
Sydney Olympic U20 
04/07 11:15
FT 
 Adelaide City Reserve
Para Hills Reserve 
04/07 11:15
FT 
 White City Woodville Reserve
West Torrens Birkalla 2 
04/07 11:15
FT 
 North Eastern Metrostars Reserve
Adelaide Comets Reserve 
04/07 11:15
FT 
 Cumberland United Reserve
Adelaide United Reserve 
04/07 11:15
FT 
 Adelaide Victory Reserve
Fulham United Reserve 
04/07 11:15
FT 
 Sturt Lions Reserve
Western Strikers Reserve 
04/07 11:15
FT 
 Seaford Rangers Reserve
West Adelaide Reserve 
04/07 09:30
FT 
 Croydon Kings Reserve
Adelaide Blue Eagles Reserve 
03/07 16:30
FT 
 Modbury Jets Reserve
Adelaide Raiders Reserve 
03/07 18:55
FT 
1 Salisbury Inter Womens
Adelaide United Womens 
03/07 18:45
FT 
 West Adelaide Womens
Adelaide University Womens 
03/07 16:45
FT 
 Adelaide Comets Womens
Metropolis United Womens 
03/07 16:45
FT 
 Ffsa Ntc Girls Womens
Fulham United Womens 
26/06 19:05
FT 
 Port Darwin
University Azzurri 
20/06 18:35
FT 
 Hellenic Ac
Port Darwin 
19/06 19:00
FT 
 University Azzurri
Casuarina 
23/03 16:30
FT 
 Newcastle Jets
Melbourne City 
21/03 16:30
FT 
 Western Sydney
Sydney 
20/03 16:30
FT 
 Brisbane Roar
Newcastle Jets 
20/03 14:30
FT 
 Central Coast Mariners
Melbourne City 
15/03 15:20
FT 
 Adelaide United
Newcastle Jets 
15/03 13:20
FT 
 Wellington Phoenix
Melbourne Victory 
14/03 16:30
FT 
 Melbourne City
Western Sydney 
14/03 14:00
FT 
 Sydney
Perth Glory 
13/03 16:30
FT 
 Brisbane Roar
Central Coast Mariners 
08/03 15:00
FT 
 Perth Glory
Melbourne City 
08/03 13:00
FT 
 Central Coast Mariners
Wellington Phoenix 
07/03 16:30
FT 
1 Melbourne Victory
Sydney 
21/03 12:30
FT 
 Melbourne City Womens
Sydney Womens 
15/03 10:30
FT 
 Melbourne City Womens
Ws Wanderers Womens 
17/03 17:15
FT 
 Blacktown Spartans U20
Mounties Wanderers U20 
16/03 17:00
FT 
 Fc Bulleen Lions
Springvale White Eagles 
15/03 11:00
FT 
 Whittlesea Ranges Fc
Nunawading City 
14/03 13:30
FT 
 Moreland Zebras
North Geelong Warriors 
14/03 11:00
AET 
 South Springvale Sc
Northcote City 
90min [3-3], 120min [4-6],
15/03 16:00
FT 
 Brisbane Olympic United FC
Brisbane Roar Am 
14/03 16:30
FT 
1 Gold Coast Knights
Moreton Bay United 
14/03 16:00
FT 
 Eastern Suburbs
Redlands United FC 
08/03 14:00
FT 
 Sunshine Coast Wanderers
Redlands United FC 
08/03 14:00
FT 
 Moreton Bay United
Brisbane Olympic United FC 
08/03 12:00
FT 
 Brisbane Roar Am
Brisbane Strikers 
07/03 17:00
FT 
 Queensland Lions SC
Capalaba 
15/03 14:00
FT 
 Dandenong Thunder
Port Melbourne Sharks 
14/03 17:00
FT 
 Avondale Heights
Melbourne Knights 
14/03 16:30
FT 
 Hume City
Bentleigh Greens 
14/03 15:00
FT 
 Altona Magic
South Melbourne 
14/03 14:00
FT 
 St Albans Saints
Eastern Lions Sc 
13/03 17:30
FT 
 Dandenong City Sc
Heidelberg United 
13/03 17:30
FT 
 Oakleigh Cannons
Green Gully Cavaliers 
09/03 16:00
FT 
 Eastern Lions Sc
Dandenong Thunder 
15/03 13:30
FT 
 Rockdale City Suns
APIA Leichhardt Tigers 
15/03 12:00
FT 
 Blacktown City Demons
Sutherland Sharks 
14/03 16:10
FT 
 Manly United
Sydney United 
14/03 14:00
FT 
 Marconi Stallions
Sydney Olympic 
08/03 15:30
FT 
 Sydney FC U21
Marconi Stallions 
08/03 15:00
FT 
 APIA Leichhardt Tigers
Sydney Olympic 
08/03 11:00
FT 
 Ted Reiter Mountain City Rovers
Sydney United 
14/03 12:30
FT 
 Hume City U20
Bentleigh Greens U20 1
07/03 17:00
FT 
 North Star
Caboolture