Live3s Logo

Argentina Soccer Results & Scores

17/02 08:50
FT 
 Central Cordoba Sde
Boca Juniors 
17/02 06:40
FT 
 Lanus
Newells Old Boys 
17/02 06:40
FT 
 River Plate
CA Banfield 
16/02 08:45
FT 
2 Talleres Cordoba
San Lorenzo 1
16/02 07:00
FT 
 Rosario Central
Gimnasia LP 
16/02 06:40
FT 
2 Atletico Tucuman
Argentinos Juniors 
16/02 04:35
FT 
 CA Huracan
Aldosivi 1
15/02 08:10
FT 
 Colon
Racing Club 
15/02 06:00
FT 
 Patronato Parana
Union Santa Fe 1
11/02 08:10
FT 
 Godoy Cruz
CA Huracan 
11/02 06:00
FT 
 Arsenal de Sarandi
Talleres Cordoba 2
10/02 08:45
FT 
 Union Santa Fe
River Plate 
10/02 06:40
FT 
2 Racing Club
Independiente 2
10/02 04:35
FT 
1 San Lorenzo
Velez Sarsfield 1
09/02 08:45
FT 
 Boca Juniors
Atletico Tucuman 
09/02 06:40
FT 
 Newells Old Boys
Estudiantes 
09/02 06:40
FT 
 CA Banfield
Rosario Central 
09/02 04:35
FT 
 Defensa Y Justicia
Colon 
09/02 04:35
FT 
 Gimnasia LP
Patronato Parana 
08/02 08:15
FT 
 Argentinos Juniors
Lanus 
08/02 06:00
FT 
 Aldosivi
Ca Central Cordoba Sde 
17/02 06:30
FT 
1 Sarmiento Junin
Instituto 
17/02 06:00
FT 
 Belgrano
Agropecuario De Carlos Casares 
17/02 04:40
FT 
 Nueva Chicago
Temperley 
17/02 04:30
FT 
 Gimnasia Mendoza
Almagro 
17/02 04:00
FT 
 Guillermo Brown
Deportivo Moron 
17/02 04:00
FT 
 Villa Dalmine
San Martin Tucuman 
16/02 08:30
FT 
 Atletico Mitre De Salta
Atletico Atlanta 
16/02 08:00
FT 
1 Alvarado Mar Del Plata
Barracas Central 
16/02 07:35
FT 
 Tigre
Atletico Rafaela 1
16/02 07:00
FT 
 Ferrol Carril Oeste
Independiente Rivadavia 
16/02 05:35
FT 
 Defensores de Belgrano
Quilmes 
16/02 04:30
FT 
 Estudiantes de Caseros
San Martin San Juan 1
16/02 04:00
FT 
 CA Brown Adrogue
All Boys 
16/02 04:00
FT 
1 Chacarita Juniors
Gimnasia Jujuy 
16/02 04:00
FT 
 Deportivo Riestra
Santa Marina Tandil 
11/02 07:30
FT 
 Santa Marina Tandil
Sarmiento Junin 1
10/02 06:00
FT 
 Agropecuario De Carlos Casares
Alvarado Mar Del Plata 
10/02 06:00
FT 
 Instituto
Villa Dalmine 
10/02 05:00
FT 
 San Martin Tucuman
Almagro 
10/02 04:05
FT 
1 Deportivo Moron
Nueva Chicago 1
10/02 04:00
FT 
 Defensores de Belgrano
Gimnasia Mendoza 1
09/02 07:00
FT 
 San Martin San Juan
Belgrano 
09/02 06:15
FT 
 Ca Platense
Ferrol Carril Oeste 
09/02 04:30
FT 
 Estudiantes de Caseros
Atletico Mitre De Salta 
09/02 04:10
FT 
 All Boys
Chacarita Juniors 
08/02 08:30
FT 
 Gimnasia Jujuy
Deportivo Riestra 
08/02 08:00
FT 
 Temperley
Estudiantes Rio Cuarto 
08/02 08:00
FT 
 Atletico Rafaela
CA Brown Adrogue 
08/02 06:00
FT 
 Quilmes
Tigre 
08/02 04:05
FT 
 Barracas Central
Guillermo Brown 
17/02 04:15
FT 
 San Martin Burzaco
Sportivo Italiano 
17/02 04:00
FT 
1 Berazategui
Sportivo Dock Sud 
17/02 04:00
FT 
 Central Cordoba De Rosario
General Lamadrid 
16/02 04:00
FT 
1 Deportivo Merlo
Leandro N Alem 
16/02 04:00
FT 
 Real Pilar
Canuelas 
12/02 04:00
FT 
 El Porvenir
Central Cordoba De Rosario 
12/02 04:00
FT 
 Sportivo Dock Sud
Ferrocarril Midland 
11/02 04:00
FT 
 Ituzaingo
Excursionistas 
11/02 04:00
FT 
 Sportivo Italiano
Club Lujan 
11/02 04:00
FT 
 Leandro N Alem
Deportivo Laferrere 
10/02 04:15
FT 
1 Argentino De Merlo
Deportivo Merlo 1
10/02 04:00
FT 
 General Lamadrid
Berazategui 
17/02 04:15
FT 
 Justo Jose De Urquiza
Argentino de Quilmes 
17/02 04:00
FT 
 Club Atletico Colegiales
Sacachispas 
17/02 04:00
FT 
 Tristan Suarez
Almirante Brown 
17/02 04:00
FT 
 Flandria
Talleres Rem De Escalada 
17/02 04:00
FT 
 Ca San Miguel
Acassuso 
16/02 04:00
FT 
 Deportivo Armenio
CA Fenix Pilar 
16/02 04:00
FT 
1 San Telmo
UAI Urquiza 
16/02 04:00
FT 
 Comunicaciones BsAs
Villa San Carlos 
11/02 04:00
FT 
 CA Fenix Pilar
Tristan Suarez 
10/02 04:15
FT 
 Villa San Carlos
Ca San Miguel 
10/02 04:00
FT 
 Acassuso
Justo Jose De Urquiza 
10/02 04:00
FT 
1 Argentino de Quilmes
Los Andes 
09/02 04:00
FT 
 Comunicaciones BsAs
Club Atletico Colegiales 1
09/02 04:00
FT 
1 Talleres Rem De Escalada
San Telmo 1
09/02 04:00
FT 
 Almirante Brown
Sacachispas 
08/02 04:00
FT 
 Defensores Unidos
Flandria 1
08/02 04:00
FT 
1 UAI Urquiza
Deportivo Armenio 1
17/02 04:00
FT 
 Olimpo
Deportivo Maipu 
15/02 08:30
FT 
 Racing De Cordoba
9 De Julio Morteros 1
14/02 08:05
FT 
1 Rivadavia Lincoln
Argentino Pergamino 
08/02 08:00
FT 
1 Rivadavia Lincoln
Juventud De Pergamino 
17/02 04:00
FT 
 Centro Espanol
Yupanqui 
17/02 04:00
FT 
 Liniers
Central Ballester 1
13/02 04:00
FT 
 Yupanqui
Cdys Juventud Unida 
12/02 04:00
FT 
 Ca Lugano
Claypole 
11/02 04:00
FT 
 Central Ballester
Sportivo Barracas 
10/02 04:00
FT 
 Liniers
Deportivo Muniz 1
10/02 04:00
FT 
 Argentino De Rosario
Defensores De Cambaceres 1
15/02 08:30
FT 
 Estudiantes De San Luis
Ferrol Carril Oeste 1
10/02 08:30
FT 
 Ca Juventud Unida San Luis
Sol De Mayo 
10/02 08:00
FT 
 Villa Mitre
Olimpo 
10/02 07:30
FT 
 Sportivo Belgrano
Defensores Pronunciamiento 1
10/02 05:05
FT 
 Gimnasia C Uruguay
Ca Guemes 1
10/02 04:30
FT 
 Csyd Juventud Unida Gualeguaychu
Sarmiento Resistencia 
10/02 04:00
FT 
 Deportivo Camioneros
Huracan Las Heras 
10/02 04:00
FT 
 Club Circulo Deportivo
Sansinena 
08/02 08:30
FT 
 Ferrol Carril Oeste
Sportivo Penarol