Live3s Logo

Football Slovakia Cup Results - Football Slovakia Cup Live Scores

30/09 21:30
FT 
 Oravske Vesele
MSK Zilina 
30/09 21:30
FT 
1 Druzstevnik Radimov
Trencin 
30/09 21:00
FT 
 Kysucke Nove Mesto
Artmedia Petrzalka 
29/09 21:30
FT 
 1. Tatran Presov
MFK Ruzomberok 
29/09 21:30
FT 
 Mfk Vranov Nad Topou
Zemplin Michalovce 
29/09 21:30
FT 
 Tjd Pribelce
Nitra 
23/09 22:00
FT 
 Velke Lovce
Banik Lehota Pod Vtacnikom 
17/09 01:30
FT 
 TJ Spartak Myjava
Trencin 
16/09 22:00
FT 
 Namestovo
MSK Zilina 
16/09 22:00
FT 
 Mfk Lokomotiva Zvolen
Nitra 
16/09 22:00
FT 
 Rimavska Sobota
MFK Kosice 
16/09 22:00
FT 
 Javornik Makov
Skf Sered 
16/09 22:00
FT 
 Rohoznik
Malacky 
16/09 22:00
FT 
 Spisske Podhradie
Slavoj Trebisov 
16/09 22:00
FT 
 Besenova
SKM Puchov 
16/09 22:00
FT 
1 Slavoj Spiska Bela
Gerlachov 1
16/09 22:00
FT 
 Lachabadisilahua
FK Pohronie 1
16/09 22:00
FT 
1 Pavlovce Nad Uhom
Tesla Stropkov 
16/09 22:00
FT 
 Tj Druzstevnik Jacovce
Sport Podbrezova 
15/09 22:00
FT 
 Lipany
MFK Ruzomberok 
15/09 22:00
FT 
 Mladost Kalsa
Zemplin Michalovce 
15/09 22:00
FT 
 Tj Rovinka
FK Senica 
15/09 22:00
FT 
 Sk Nevidzany
Mfk Dubnica Nad Vahom 
15/09 22:00
FT 
 Slavia Staskov
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
15/09 20:30
FT 
 Sk Surany
Stk 1914 Samorin 
08/09 22:30
FT 
 Dunajska Luzna
FK Pohronie 
03/09 23:00
FT 
 Belusa
Slovan Bratislava 
02/09 23:00
FT 
 Malzenice
Spartak Trnava 
01/09 23:00
AET 
 Hajnacka
Rimavska Sobota 
90min [2-2], Penalty [7-8],
01/09 22:30
FT 
 Kalinkovo
FK Senica 
20/08 23:00
FT 
 Tj Jasenov
Tesla Stropkov 
20/08 23:00
AET 
 Tvrdosin
Oravske Vesele 
90min [0-0], Penalty [3-5],
19/08 23:00
FT 
 Povazska Bystrica
Artmedia Petrzalka 
19/08 23:00
AET 
 Msk Fomat Martin
Poprad 
90min [4-4], Penalty [5-6],
19/08 23:00
FT 
 Tj Visnove
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
19/08 23:00
FT 
 Gerlachov
Sokol Lubotice 
19/08 23:00
FT 
 Lokomotiv Devinska
Malacky 
19/08 23:00
FT 
 Nizna
Besenova 
19/08 23:00
FT 
 Velka Lomnica
Slavoj Spiska Bela 
02/08 23:00
AET 
 Tj Druzstevnik Besenov
Tj Druzstevnik Vrakun 
90min [1-1], Penalty [5-3],
02/08 23:00
FT 
 Kolarovo
Nove Zamky 
02/08 23:00
AET 
 Mfk Vrbove
Nove Mesto 
90min [0-0], Penalty [3-4],
02/08 23:00
FT 
 Slovan Brvniste
Belusa 
02/08 23:00
AET 
 Svaty Jur
Psc Pezinok 
90min [2-2], Penalty [1-4],
02/08 23:00
FT 
 Osk Slovensky Grob
Tj Rovinka 
02/08 17:00
AET 
 Jednota Sokol Chocholna
Ok Castkovce 
90min [1-1], Penalty [6-5],
01/08 23:00
FT 
 Kmetovo
Velke Lovce 
26/07 23:00
AET 
 Levoca
Pokrok Sez Krompachy 
90min [0-0], Penalty [1-4],
26/07 23:00
FT 
 Jesenske
Rimavska Sobota 
26/07 23:00
FT 
 Predmier
Tatran Krasno Nad Kysucou