Live3s Logo

Football Russia Cup Results - Football Russia Cup Live Scores

23/09 22:00
AET 
 Salyut-Energia Belgorod
Arsenal Tula 
90min [1-1], Penalty [3-4],
17/09 20:00
FT 
 Znamya Noginsk
Akhmat Grozny 
17/09 00:00
FT 
 Chernomorets Novorossiysk
Rubin Kazan 
17/09 00:00
FT 
 Rodina Moskva
Spartak Moscow 
16/09 22:00
FT 
 Volga Ulyanovsk
Ural Sr 
16/09 22:00
FT 
 Zvezda Perm
PFC Sochi 
16/09 21:00
FT 
 Mashuk-KMV
Spartak Tambov 
16/09 18:00
FT 
 Leningradets
Ufa 
15/09 18:00
FT 
 Zvezda Irkutsk
Khimki 
02/09 22:00
FT 
1 Volga Ulyanovsk
Kamaz 
02/09 22:00
FT 
 FK Kolomna
Rodina Moskva 
02/09 21:00
AET 
 Znamya Noginsk
Sokol 
90min [0-0], Penalty [6-5],
02/09 21:00
FT 
 Zvezda Perm
Chelyabinsk 
02/09 21:00
FT 
 Mashuk-KMV
Legion Dynamo 
02/09 18:00
FT 
 Leningradets
Dolgiye Prudy 
02/09 17:30
AET 
2 Zvezda Irkutsk
Sibir M Novosibirsk 
90min [1-1], Penalty [4-3],
27/08 00:00
FT 
 Chayka K Sr
Tekstilshchik Ivanovo 
26/08 23:30
FT 
1 Veles
Baltika 
26/08 23:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Dinamo Briansk 
26/08 22:30
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Irtysh 1946 Omsk 
26/08 22:00
FT 
 Gazovik Orenburg
Alania 
26/08 20:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Volgar-Astrakhan 1
26/08 19:30
FT 
 Tom Tomsk
Volga Olimpiets 
26/08 17:00
AET 
 Ska Khabarovsk
Fakel Voronezh 
90min [0-0], Penalty [8-7],
19/08 23:30
FT 
 Urozhay Krasnodar
Chernomorets Novorossiysk 
19/08 23:30
FT 
3 Avangard
FK Kaluga 
19/08 23:10
FT 
1 Dynamo Stavropol
Spartak Nalchik 
19/08 23:00
FT 
 Inter Cherkessk
Mashuk-KMV 
19/08 23:00
FT 
 Sokol
Murom 
19/08 23:00
FT 
 Torpedo Vladimir
Rodina Moskva 
19/08 22:30
FT 
 FK Kolomna
Sakhalin 
19/08 22:00
FT 
 FK Biolog
Druzhba Maykop 1
19/08 22:00
AET 
 Luki Energiya
Dolgiye Prudy 
90min [1-1], Penalty [4-5],
19/08 22:00
AET 
 Kamaz
Lada Sok Dimitrovgrad 
90min [1-1], Penalty [4-2],
19/08 21:00
FT 
 Legion Dynamo
Anzhi 
19/08 21:00
FT 
 FK Tyumen
Zvezda Perm 
19/08 20:00
FT 
 Sibir M Novosibirsk
Dinamo Barnaul 
19/08 18:00
FT 
 Zvezda Sint Petersburg
Leningradets 
06/08 00:00
FT 
 FK Kaluga
Dnepr Smolensk 
05/08 22:00
FT 
 Znamya Noginsk
Znamya Truda 
05/08 21:30
FT 
 Anzhi
Makhachkala 1
05/08 21:00
FT 
 Zenit-Izhevsk
FK Tyumen 
05/08 20:00
FT 
1 Rodina Moskva
Strogino Moscow 
05/08 20:00
FT 
1 Saturn
FK Kolomna 
25/07 22:00
FT 
 Khimki
Zenit St Petersburg 
19/07 23:30
FT 
 Zenit St Petersburg
Spartak Moscow 
19/07 18:00
FT 
 Ural Sr
Khimki 
24/06 22:00
FT 
1 Shinnik Yaroslavl
Ural Sr 
06/03 00:30
FT 
 Khimki
Torpedo Moscow 
05/03 00:30
AET 
1 Spartak Moscow
CSKA Moscow 
90min [2-2], 120min [3-2],