Live3s Logo

Football Romania Cup Results - Football Romania Cup Live Scores

01/11 03:00
FT 
 Cs Voluntari
Universitatea Craiova 
01/11 00:15
FT 
 Sepsi
Astra Ploiesti 
31/10 20:30
FT 
 Afc Metalul Buzau
Politehnica Iasi 
31/10 01:30
FT 
 ACS Foresta Suceava
Dinamo Bucuresti 
30/10 23:00
FT 
 Cs Sanatatea Cluj
Petrolul Ploiesti 
30/10 20:30
FT 
 Clinceni
Botosani 
30/10 03:00
FT 
 Universitaea Cluj
Steaua Bucuresti 
30/10 00:15
FT 
 CS Mioveni
Hermannstadt 
27/09 02:30
FT 
 Metaloglobus
Steaua Bucuresti 
26/09 23:45
FT 
1 Rapid Bucuresti
Politehnica Iasi 
26/09 21:30
FT 
 Ripensia Timisoara
Sepsi 
26/09 21:00
FT 
 Cs Sanatatea Cluj
Viitorul Constanta 
25/09 23:45
FT 
 Scolar Resita
Universitatea Craiova 
25/09 21:30
FT 
 Cs Faurei
CS Mioveni 
25/09 21:30
FT 
 Industria Galda
Petrolul Ploiesti 
25/09 21:00
FT 
 Chindia Targoviste
Hermannstadt 1
25/09 02:30
AET 
 U Craiova 1948 Sa
Universitaea Cluj 1
90min [2-2], 120min [2-3], Universitaea Cluj win
25/09 00:15
FT 
 Concordia Chiajna
Cs Voluntari 
24/09 23:00
FT 
 Voin Tate Numa Glenn
Clinceni 
24/09 21:30
FT 
 Acs Flacara Horezu
Astra Ploiesti 
24/09 21:30
FT 
 UTA Arad
Dinamo Bucuresti 
24/09 21:30
FT 
 ACS Foresta Suceava
Gaz Metan Medias 
24/09 21:30
FT 
 Afc Metalul Buzau
Csikszereda 
11/09 22:00
FT 
 Rapid Bucuresti
Dunarea Calarasi 
11/09 21:30
FT 
 Snagov
Petrolul Ploiesti 
11/09 21:30
AET 
 Acs Olimpic Cetate Rasnov
Csikszereda 
90min [0-0], 120min [0-1], Csikszereda win
11/09 21:30
FT 
 Scolar Resita
Politehnica Timisoara 
11/09 21:30
FT 
 Industria Galda
Avantul Reghin 
11/09 21:30
FT 
 Sanmartin
Universitaea Cluj 1
11/09 21:30
FT 
 Acs Flacara Horezu
Arges Pitesti 
11/09 21:30
FT 
 Cs Faurei
Farul Constanta 
11/09 21:30
FT 
 Tunari
Metaloglobus 
10/09 21:30
FT 
 Csm Flacara Moreni
CS Mioveni 1
10/09 21:30
FT 
 Gloria Popesti-leordeni
Voin Tate Numa Glenn 1
10/09 21:30
FT 
 Ghiroda Si Giarmata Vii
Ripensia Timisoara 
10/09 21:30
FT 
 Cs Sanatatea Cluj
Comuna Recea 
10/09 21:30
FT 
 ACS Foresta Suceava
Cs Aerostar Bacau 
10/09 21:30
FT 
 Crisul Chisineu Cris
Dorohoi 
29/08 00:00
AET 
 Universitatea Craiova
Luceafarul Oradea 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [6-5], Universitatea Craiova win
28/08 22:30
FT 
 Maramures
Comuna Recea 1
28/08 22:30
FT 
 ACS Foresta Suceava
Bucovina Radauti 
28/08 22:30
AET 
 Csm Focsani
Otelul Galati 
90min [1-1], 120min [3-1], Csm Focsani win
28/08 22:30
FT 
 Acs Kse Targu Secuiesc
Acs Olimpic Cetate Rasnov 
28/08 22:30
FT 
 Csm Flacara Moreni
Afc Progresul Spartac Bucuresti 
28/08 22:30
AET 
 Gloria Popesti-leordeni
Afumati 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-4], Gloria Popesti-leordeni win
28/08 22:30
FT 
 Acs Flacara Horezu
Pandurii 
28/08 22:30
FT 
 Crisul Chisineu Cris
Gerry Aruka 
28/08 00:00
FT 
 Alexandria
Voin Tate Numa Glenn 
27/08 22:45
AET 
2 Unirea Mircesti
Cs Aerostar Bacau 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [2-4], Cs Aerostar Bacau win
27/08 22:30
FT 
 Acs Ghiroda
Politehnica Timisoara