Live3s Logo

Football Romania B Play Off Results - Football Romania B Play Off Live Scores

08/03 21:00
FT 
 Csikszereda
Petrolul Ploiesti 
08/03 18:30
FT 
 Rapid Bucuresti
Scolar Resita 
07/03 20:00
FT 
 Universitaea Cluj
Metaloglobus 
07/03 18:00
FT 
 Farul Constanta
Voin Tate Numa Glenn 
07/03 17:00
FT 
 Concordia Chiajna
Politehnica Timisoara 
07/03 17:00
FT 
 Ripensia Timisoara
Dunarea Calarasi 
06/03 23:30
FT 
 CS Mioveni
Gloria Buzau 
01/03 23:00
FT 
 Gloria Buzau
Universitaea Cluj 
01/03 19:30
FT 
 Scm Argesul Pitesti
CS Mioveni 
01/03 17:00
FT 
 Politehnica Timisoara
Rapid Bucuresti 1
29/02 19:00
FT 
 Petrolul Ploiesti
Farul Constanta 
29/02 17:00
FT 
 Dunarea Calarasi
Csikszereda 
29/02 17:00
FT 
 Luceafarul Oradea
Pandurii 
29/02 17:00
FT 
 Voin Tate Numa Glenn
Concordia Chiajna 1
29/02 17:00
FT 
 UTA Arad
Ripensia Timisoara 
26/02 01:00
FT 
1 Rapid Bucuresti
Voin Tate Numa Glenn 
24/02 23:30
FT 
 Csikszereda
UTA Arad 
22/02 18:00
FT 
 Petrolul Ploiesti
Dunarea Calarasi 
22/02 17:00
FT 
 Farul Constanta
Concordia Chiajna 1
22/02 17:00
FT 
 CS Mioveni
Luceafarul Oradea 1
22/02 17:00
FT 
 Ripensia Timisoara
Metaloglobus 
22/02 02:00
FT 
 Universitaea Cluj
Scm Argesul Pitesti 
08/12 23:00
FT 
 Luceafarul Oradea
Universitaea Cluj 1
08/12 19:00
FT 
 UTA Arad
Petrolul Ploiesti 1
07/12 20:00
FT 
 Politehnica Timisoara
Pandurii 
07/12 18:00
FT 
 Dunarea Calarasi
Farul Constanta 1
07/12 17:00
FT 
 Scolar Resita
CS Mioveni 
07/12 17:00
FT 
 Gloria Buzau
Ripensia Timisoara 
07/12 17:00
FT 
 Metaloglobus
Csikszereda 
30/11 21:00
FT 
 Universitaea Cluj
Scolar Resita 
30/11 19:00
FT 
 Farul Constanta
Rapid Bucuresti 
30/11 17:00
FT 
 Csikszereda
Gloria Buzau 
27/11 20:00
FT 
 Dunarea Calarasi
Rapid Bucuresti 
26/11 23:00
FT 
 CS Mioveni
Voin Tate Numa Glenn 1
26/11 20:00
FT 
 UTA Arad
Concordia Chiajna 1
26/11 00:00
FT 
 Petrolul Ploiesti
Gloria Buzau 
23/11 17:00
FT 
 Csikszereda
Scm Argesul Pitesti 
23/11 17:00
FT 
 Pandurii
Concordia Chiajna 
23/11 17:00
FT 
 Snagov
Scolar Resita 
21/11 01:30
FT 
 Voin Tate Numa Glenn
Petrolul Ploiesti 
20/11 20:00
FT 
 Rapid Bucuresti
UTA Arad 
17/11 22:30
FT 
 Voin Tate Numa Glenn
Universitaea Cluj 
17/11 17:00
FT 
 Concordia Chiajna
CS Mioveni 
16/11 18:00
FT 
 Rapid Bucuresti
Pandurii 
16/11 17:00
FT 
 Scolar Resita
Ripensia Timisoara 
16/11 17:00
FT 
 Gloria Buzau
Dunarea Calarasi 
16/11 17:00
FT 
 Luceafarul Oradea
Csikszereda 
14/11 01:30
FT 
 CS Mioveni
Rapid Bucuresti 
13/11 23:30
FT 
 Universitaea Cluj
Concordia Chiajna 1
13/11 20:00
FT 
 Csikszereda
Scolar Resita 1