Live3s Logo

Football Latvia Cup Results - Football Latvia Cup Live Scores

21/10 22:00
FT 
 Fk Valmiera
Tukums-2000 
21/10 19:00
FT 
 Spartaks Jurmala
Liepajas Metalurgs 
21/10 18:30
AET 
 Jelgava
FK Ventspils 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [3-4],
01/10 23:00
FT 
 Riga
Metta/LU Riga 
01/10 00:00
FT 
 Fk Auda Riga
Rigas Futbola Skola 
24/09 20:30
FT 
 Kauguri
Jelgava 
24/09 19:00
FT 
 Liepajas Metalurgs
Bfc Daugavpils 
23/09 23:00
FT 
 Rezekne / Bjss
Tukums-2000 
23/09 20:30
AET 
 Grobina
Spartaks Jurmala 
90min [2-2], 120min [2-5],
23/09 20:30
FT 
 Lokomotiv Daugavpils
FK Ventspils 
23/09 19:00
FT 
 Fk Dinamo Riga
Fk Valmiera 
22/08 00:00
FT 
 Laidze
Grobina 
21/08 23:00
FT 
 Plavinas Dm
Kauguri 
21/08 23:00
FT 
 Jekabpils
Rezekne / Bjss 
26/10 19:20
AET 
 Rigas Futbola Skola
Jelgava 1
90min [2-2], 120min [3-2], Rigas Futbola Skola win
27/09 00:00
FT 
 Rigas Futbola Skola
Riga 
26/09 00:00
FT 
 Karosta
Jelgava 
22/08 00:00
FT 
 Liepajas Metalurgs
Rigas Futbola Skola 
21/08 22:00
FT 
 Bfc Daugavpils
Jelgava 
04/08 19:00
FT 
 Caramba
Karosta 
15/07 23:00
FT 
 Jelgava
Metta/LU Riga 
15/07 23:00
FT 
1 Spartaks Jurmala
Bfc Daugavpils 
15/07 00:00
FT 
 Super Nova
Riga 
14/07 21:00
FT 
 Fk Smiltene Bjss
Liepajas Metalurgs 
14/07 19:00
FT 
1 Tukums-2000
FK Ventspils 
13/07 19:00
FT 
 Jdfs Alberts
Caramba 1
30/06 15:30
FT 
 Tente
Karosta 
13/06 01:00
FT 
 Caramba
Marupe 
25/10 01:15
AET 
 Caramba/dinamo Riga
FK Ventspils 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [5-4], Caramba/dinamo Riga win
20/09 00:00
FT 
 Metta/LU Riga
Caramba/dinamo Riga 
19/09 21:00
FT 
 FK Ventspils
Rigas Futbola Skola 
07/08 00:00
AET 
 Liepajas Metalurgs
FK Ventspils 
90min [0-0], 120min [0-1], FK Ventspils win
05/08 22:00
AET 
 Bfc Daugavpils
Metta/LU Riga 
90min [2-2], 120min [3-3], Penalty [1-3], Metta/LU Riga win
05/08 20:00
FT 
 Caramba/dinamo Riga
Spartaks Jurmala 
04/08 23:00
FT 
 Fk Valmiera
Rigas Futbola Skola 
07/07 22:00
FT 
 Rigas Tehniska Universitate
Liepajas Metalurgs 
07/07 21:00
FT 
 Metta/LU Riga
Jelgava 
07/07 19:00
FT 
 Preilu
Fk Valmiera 
07/07 19:00
FT 
 Super Nova
Caramba/dinamo Riga 
07/07 17:00
FT 
 Kf Grobina
Bfc Daugavpils 
07/07 00:30
FT 
 Ghetto Gvatar
Spartaks Jurmala 
03/07 01:50
FT 
 Riga United
Ghetto Gvatar 
01/07 23:00
FT 
 Betlanes
Fk Auda Riga 
01/07 22:00
FT 
 Bfc Daugavpils
Jdfs Alberts 
19/06 00:30
FT 
 Jdfs Alberts
Nikars 
18/06 00:00
FT 
 Kauguri
Tukums-2000 
17/06 21:00
FT 
 Rezekne / Bjss
Rigas Tehniska Universitate 
02/06 18:00
FT 
 Upesciems
Degrees / Mbjss 
31/05 00:30
FT 
 Salaspils
Valka 
29/05 02:00
FT 
 Priekuli
Jurnieks Riga