Live3s Logo

Football FA Cup Results - Football FA Cup Live Scores

15/10 02:45
FT 
 Havant and Waterlooville
Chatham Town 
15/10 02:45
FT 
 Marske United
Blyth Spartans 
15/10 02:45
FT 
 Bishop's Stortford
Royston Town 
14/10 02:45
AET 
1 Bristol Manor Farm
Cray Wanderers 1
90min [3-3], Penalty [2-4],
14/10 02:45
FT 
 Cambridge City
Halesowen Town 
14/10 02:45
FT 
 Chester FC
Spennymoor Town 
14/10 02:45
FT 
 Chichester City
Tonbridge Angels 
14/10 02:45
FT 
 Chorley
York City 
14/10 02:45
FT 
 Darlington
Tadcaster Albion 
14/10 02:45
AET 
 Ebbsfleet United
Chippenham Town 1
90min [1-1], Penalty [8-9],
14/10 02:45
FT 
 Farsley Celtic
AFC Fylde 
14/10 02:45
FT 
 Guiseley
Matlock Town 2
14/10 02:45
AET 
 Hampton & Richmond
AFC Hornchurch 
90min [2-2], Penalty [4-3],
14/10 02:45
FT 
 Ilkeston Town
Alvechurch 
14/10 02:45
AET 
 Leiston
AFC Telford United 
90min [0-0], Penalty [9-8],
14/10 02:45
FT 
 Marine
Nantwich Town 1
14/10 02:45
FT 
 Oxford City
Tamworth 
14/10 02:45
FT 
 Slough Town
Bath City 
14/10 02:45
AET 
 Southport FC
South Shields 
90min [1-1], Penalty [2-4],
14/10 02:45
AET 
 St Albans City
Mickleover Sports 
90min [1-1], Penalty [4-3],
14/10 02:45
FT 
 Taunton Town
Truro City 
14/10 02:45
FT 
 Weston Super Mare
Larkhall Athletic 
14/10 02:45
AET 
 Peterborough Sports
Banbury United 
90min [1-1], Penalty [6-7],
14/10 02:45
FT 
 Bedfont Sports
Canvey Island 
14/10 02:45
FT 
 Bury
Nuneaton Town 
14/10 02:45
AET 
 Hayes&Yeading
Chipstead 
90min [0-0], Penalty [4-2],
14/10 02:45
FT 
 Cray Valley Paper Mills
Aveley 
14/10 02:45
AET 
 Christchurch
Dulwich Hamlet 1
90min [1-1], Penalty [1-3],
14/10 02:45
FT 
 Longridge Town
Skelmersdale United 1
14/10 02:45
FT 
 Stafford Rangers
Hereford 
14/10 02:45
FT 
 Whyteleafe
Concord Rangers 
14/10 02:45
FT 
 Haringey Borough
Bracknell Town 
14/10 02:30
FT 
 Braintree Town
Maldon Tiptree 
14/10 02:30
FT 
 Hartley Wintney
Barking And East Ham 
14/10 02:30
FT 
 Sholing
Walton Casuals 
14/10 02:30
AET 
 Wimborne Town
Maidstone United 
90min [2-2], Penalty [3-1],
04/10 22:00
FT 
 Havant and Waterlooville
Horsham 
03/10 22:00
FT 
 Hyde United
AFC Fylde 
03/10 22:00
FT 
 Stalybridge Celtic
Longridge Town 
03/10 22:00
AET 
 Buxton FC
Stafford Rangers 
90min [0-0], Penalty [2-4],
03/10 22:00
FT 
 Cheshunt
Cambridge City 
24/09 02:45
FT 
 Cray Valley Paper Mills
Burgess Hill Town 
24/09 02:45
AET 
 Highworth Town
Melksham Town 
90min [1-1], Penalty [4-5],
24/09 02:45
FT 
 Tiverton Town
Bideford Afc 
24/09 02:45
FT 
 Wingate Finchley
Folkestone 
24/09 02:45
FT 
 Worcester City
Stafford Rangers 
24/09 02:45
FT 
 Cray Wanderers
Fisher Athletic 
23/09 03:00
FT 
 Skelmersdale United
Bootle 
23/09 02:45
FT 
1 City Of Liverpool
Morpeth Town 
23/09 02:45
AET 
 Grantham Town
Rushall Olympic 1
90min [2-2], Penalty [3-1],