Live3s Logo

Football Czech Republic 4. Liga Results - Football Czech Republic 4. Liga Live Scores

22/05 20:00
FT 
 Ceske Budejovice U21
Zlin U21 
19/04 20:00
FT 
 Dukla Praha U21
Teplice U21 
19/04 19:05
FT 
 Baumit Jablonec U21
Marila Pribram U21 
06/06 00:00
FT 
 Sokol Zapy
Pisek 
25/04 23:00
FT 
 Vitkovice
Usti nad Labem 
19/04 16:30
FT 
 Hradec Kralove Womens
Slovan Liberec Womens 
14/04 16:15
FT 
 Zdar Nad Sazavou
Havlickuv Brod 
24/10 00:00
FT 
 Hradec Kralove Womens
Horni Herspice Womens 
11/10 23:30
FT 
 Usti nad Labem
Vitkovice 
01/06 23:00
FT 
 Valasske Mezirici
Spartak Hulin 
17/11 17:15
FT 
 Zenit Caslav
Velke Hamry 
17/11 17:05
FT 
 Meteor Praha
Cesky Brod 
16/11 17:30
FT 
 Jindrichuv Hradec
Rokycany 
16/11 17:15
FT 
 Aritma Praha
Brandys Nad Labem 
16/11 17:15
FT 
 Sk Mondi Steti
Kladno 
10/11 17:00
FT 
 Sk Rudolfov
Jiskra Trebon 
27/10 17:15
FT 
 Brno B
Zdar Nad Sazavou 
27/10 17:15
FT 
 Brumov
Tatran Vsechovice 
26/10 16:15
FT 
 Brandys Nad Labem
Sk Mondi Steti 
26/10 16:15
FT 
 Novy Jicin
Polanka 
26/10 16:15
FT 
 Velke Hamry
Horky Nad Jizerou 
26/10 16:15
FT 
 Luhacovice
Sk Batov 
26/10 00:30
AET 
 Chomutov
Spolana Neratovice 
90min [1-1], Penalty [11-10], Chomutov win
20/10 16:00
FT 
1 Sokol Opatovice
Sternberk 
13/10 16:15
FT 
 Brno B
Bystrice Nad Pernste 
13/10 16:15
FT 
 Brumov
Kozlovice 
13/10 16:15
FT 
 Slavicin
Bzenec 1
12/10 16:15
FT 
 Brandys Nad Labem
Louny 
12/10 00:30
AET 
 Chomutov
Olympie Brezova 
90min [1-1], Penalty [9-8], Chomutov win
11/10 22:00
FT 
 Sardice
Nove Sady 
06/10 16:15
FT 
 Meteor Praha
Brandys Nad Labem 
06/10 16:00
FT 
 Slovan Cernovir
Tj Sokol Usti 
06/10 16:00
FT 
 Sokol Opatovice
Tj Medlov 
02/10 22:00
FT 
1 Sparta Brno
Bosonohy 
22/09 16:15
FT 
 Opava Ii
Hermanice 1
11/09 22:30
FT 
 Ivancice
Bosonohy 
11/09 22:00
FT 
1 Tj Sokol Usti
Sokol Opatovice 1
08/09 16:15
FT 
 Meteor Praha
Sk Mondi Steti 
08/09 16:15
FT 
 Sumperk
Sardice 
08/09 16:00
FT 
 Sokol Opatovice
Sokol Kralice 
06/09 00:00
FT 
 Vejprnice
Sk Rapid Plzen 1
01/09 16:00
FT 
1 Slovan Cernovir
Sokol Opatovice 1
30/08 23:35
FT 
 Chomutov
Louny 
28/08 23:00
FT 
 Bosonohy
Tatran Rousinov 
28/08 23:00
FT 
 Sk Celadna
Bridlicna 
21/08 23:00
FT 
 Bystrc Kninicky
Tj Tatran Bohunice 
18/08 16:15
FT 
 Brno B
Tj Sokol Lanzhot 
16/08 23:30
FT 
 Hermanice
Mfk Havirov 
16/08 23:30
FT 
 Boskovice
Ivancice 
11/08 23:00
FT 
 Velka Bites
Breclav