Live3s Logo

Football Czech Cup Results - Football Czech Cup Live Scores

16/09 22:00
FT 
 Jiskra Usti Nad Orlici
Zlin 
16/09 22:00
FT 
 Domazlice
Usti nad Labem 
16/09 22:00
FT 
 Sk Vysoke Myto
Prepere 
16/09 22:00
FT 
 Frenstat Pod Radhostem
Banik Ostrava 
16/09 22:00
FT 
 Slovan Velvary
Bohemians 1905 
16/09 22:00
FT 
 Sokol Hostoun
Mlada Boleslav 
15/09 22:00
FT 
 Frydek-mistek
Blansko 
13/09 22:00
FT 
 Vrchovina
Vysocina Jihlava 
02/09 23:30
AET 
 Sk Kosmonosy
Aritma Praha 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [0-3],
27/08 00:00
FT 
 Komarov
Usti nad Labem 
27/08 00:00
FT 
 Prepere
Sk Slovan Varnsdorf 
27/08 00:00
FT 
 Admira Praha
Dukla Praha 
26/08 23:30
FT 
 Detmarovice
Hlucin 
26/08 23:30
FT 
 Stara Rise
Vysocina Jihlava 
26/08 23:30
FT 
 Strani
Slavia Kromeriz 
26/08 23:30
FT 
 Valasske Mezirici
Frydek-mistek 
26/08 23:30
FT 
 Sokol Lanzho
Lisen 
26/08 23:30
FT 
 Olesnice U Bouzova
Unicov 
26/08 23:30
FT 
 Novy Jicin
Odra Petrkovice 
25/08 23:30
AET 
 Sokol Tasovice
SC Znojmo 
90min [3-3], 120min [4-5],
25/08 23:30
FT 
 Afc Humpolec
Vrchovina 
25/08 23:00
FT 
 Oez Letohrad
Chrudim 
16/08 23:00
FT 
 Tatran Sedlcany
Slavoj Vysehrad 
15/08 23:00
FT 
 Clu Beroun
Viktoria Zizkov 
15/08 23:00
FT 
 Nachod Destne
Hradec Kralove 
15/08 23:00
FT 
 Tj Sokol Srbice
Fk Banik Sokolov 
15/08 23:00
AET 
 Sk Cesky Brod
Pisek 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-4],
15/08 23:00
FT 
 Velke Hamry
Fk Graffin Vlasim 
15/08 23:00
FT 
 Banik Sous
Kraluv Dvur 
15/08 23:00
AET 
 Sk Vysoke Myto
Sokol Zapy 
90min [3-3], 120min [4-3],
15/08 23:00
FT 
 Slovan Velvary
Dobris 
15/08 16:30
FT 
 Marianske Lazne
Karlovy Vary Dvory 
15/08 16:15
AET 
 Kolin
Pardubice 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-3],
15/08 16:15
FT 
 Sk Motorlet Praha
Meteor Praha 
15/08 16:15
FT 
 Tj Dvur Kralove
Jiskra Usti Nad Orlici 
15/08 16:15
FT 
 Brandys Nad Labem
Domazlice 
15/08 16:15
FT 
 Libish
Fk Loko Vltavin 
15/08 16:15
FT 
 Kladno
Benesov 
15/08 16:15
AET 
 Sk Slany
Sokol Hostoun 
90min [1-1], 120min [1-2],
15/08 16:15
FT 
 Sk Libcany
Chlumec Nad Cidlinou 
15/08 00:00
FT 
 Spartak Sobeslav
Fk Mas Taborsko 
11/08 23:30
FT 
 Frenstat Pod Radhostem
Dolni Benesov 
11/08 23:30
FT 
1 HFK Olomouc
Slovan Rosice 
02/07 02:15
FT 
1 Slovan Liberec
Sparta Praha 
18/06 02:15
FT 
 Sparta Praha
Viktoria Plzen 
17/06 23:15
FT 
 SK Sigma Olomouc
Slovan Liberec 1
05/03 01:00
FT 
 Sparta Praha
Banik Ostrava 1
05/03 00:30
AET 
 Synot Slovacko
Slovan Liberec 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [2-4],
05/03 00:30
FT 
 Viktoria Plzen
Mlada Boleslav 
05/03 00:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Baumit Jablonec