Live3s Logo

Football Ceska Fotbalova Liga Results - Football Ceska Fotbalova Liga Live Scores

17/11 17:30
FT 
 Karlovy Vary Dvory
Plzen B 
17/11 17:20
FT 
 Dukla Praha B
Zivanice 
17/11 17:15
AET 
 Slovan Liberec Ii
Jiskra Usti Nad Orlici 
90min [3-3], Penalty [3-5], Jiskra Usti Nad Orlici win
17/11 17:15
FT 
 Sparta Praha B
Fk Loko Vltavin 
16/11 20:35
AET 
 Fk Mas Taborsko
Kraluv Dvur 
90min [2-2], Penalty [5-3], Fk Mas Taborsko win
16/11 20:30
FT 
 Slovan Velvary
Zbuzany 1953 
16/11 17:30
FT 
 Prepere
Sokol Zapy 
16/11 17:15
FT 
 Mlada Boleslav B
Sokol Brozany 
16/11 17:15
AET 
 Sk Motorlet Praha
Benesov 
90min [2-2], Penalty [2-3], Benesov win
16/11 17:15
AET 
 Pisek
Admira Praha 
90min [1-1], Penalty [4-2], Pisek win
16/11 17:15
FT 
 Stechovice
Domazlice 
16/11 17:05
FT 
 Pribram B
Sokol Hostoun 
10/11 21:00
FT 
 Sokol Brozany
Jablonec B 
10/11 17:30
FT 
 Plzen B
Slavia Prague B 
10/11 17:15
FT 
1 Pardubice B
Mlada Boleslav B 
10/11 17:15
FT 
 Admira Praha
Sparta Praha B 
09/11 17:30
AET 
 Kraluv Dvur
Sk Motorlet Praha 
90min [1-1], Penalty [6-7], Sk Motorlet Praha win
09/11 17:15
FT 
 Fk Loko Vltavin
Stechovice 
09/11 17:15
FT 
 Zbuzany 1953
Dukla Praha B 
06/11 21:00
FT 
 Plzen B
Sparta Praha B 
03/11 21:00
FT 
 Sokol Hostoun
Plzen B 
03/11 21:00
FT 
 Fk Mas Taborsko
Fk Loko Vltavin 
03/11 21:00
FT 
 Stechovice
Admira Praha 
03/11 17:30
FT 
 Karlovy Vary Dvory
Benesov 
03/11 17:15
FT 
 Sparta Praha B
Rakovnik 
02/11 17:15
FT 
 Motorlet Praha
Jiskra Domazlice 
02/11 01:00
FT 
 Pisek
Slavia Prague B 
02/11 00:00
FT 
 Pribram B
Kraluv Dvur 
28/10 17:15
FT 
 Admira Praha
Fk Mas Taborsko 
27/10 21:30
FT 
 Rakovnik
Stechovice 
27/10 17:30
FT 
 Plzen B
Pisek 
27/10 17:15
FT 
 Slavia Prague B
Sparta Praha B 
26/10 20:30
FT 
 Jiskra Domazlice
Pribram B 
26/10 16:30
FT 
 Kraluv Dvur
Karlovy Vary Dvory 
26/10 16:15
FT 
 Benesov
Sokol Hostoun 
26/10 16:15
FT 
 Fk Loko Vltavin
Motorlet Praha 
20/10 21:30
FT 
 Sokol Hostoun
Kraluv Dvur 
20/10 21:30
FT 
 Fk Mas Taborsko
Rakovnik 
20/10 16:30
FT 
 Karlovy Vary Dvory
Jiskra Domazlice 
20/10 16:15
FT 
 Sparta Praha B
Pisek 
19/10 17:00
FT 
 Stechovice
Slavia Prague B 
19/10 16:15
FT 
 Benesov
Plzen B 
19/10 16:15
FT 
 Motorlet Praha
Admira Praha 
19/10 16:00
FT 
 Pribram B
Fk Loko Vltavin 
13/10 16:15
FT 
 Admira Praha
Pribram B 
13/10 16:15
FT 
 Slavia Prague B
Fk Mas Taborsko 
12/10 21:30
FT 
 Jiskra Domazlice
Sokol Hostoun 
12/10 19:00
FT 
 Rakovnik
Motorlet Praha 
12/10 16:30
FT 
 Kraluv Dvur
Benesov 
12/10 16:15
FT 
 Fk Loko Vltavin
Karlovy Vary Dvory