Live3s Logo

Football Austria Landesliga Results - Football Austria Landesliga Live Scores

17/10 02:00
FT 
 Union Weisskirchen
Sv Friedburg Pondorf 
17/10 01:30
FT 
 Kottingbrunn
Ardagger 
17/10 01:30
FT 
 Deutschkreutz
Sv Gussing 
17/10 01:00
FT 
1 Union Edelweiss
Sv Bad Ischl 
14/10 01:30
FT 
 Zirl
Natters 
14/10 01:00
FT 
 Tus Rein
Koflach 1
11/10 16:30
FT 
 Ask Klagenfurt
Tsv Grafenstein 
10/10 22:00
FT 
 Lustenau
Blau Weiss Feldkirch 
10/10 21:30
FT 
 Admira Villach
Sv Union Lind 
10/10 20:00
FT 
 Stadlau
First Vienna 
10/10 01:00
FT 
 Bad Schallerbach
Union Mondsee 
10/10 01:00
FT 
 Hallwang
FC Berg 
10/10 01:00
FT 
 Gratkorn
Su Rebenland 
10/10 01:00
FT 
 Sv Lebring
Sv Wildon 1
10/10 00:30
FT 
1 SAK Klagenfurt
Asko Kottmannsdorf 
10/10 00:30
FT 
 Sv Innsbruck
Sv Kematen 
10/10 00:00
FT 
 Sv Schwechat
Sv Wienerberger 1
03/10 01:30
FT 
 Sc Kundl
Spg Motz/silz 
03/10 01:30
FT 
1 FC Berg
Sv Strasswalchen 
03/10 01:30
FT 
 Deutschkreutz
Sv Leithaprodersdorf 
03/10 01:30
FT 
 Sv Fugen
Sv Innsbruck 
03/10 01:00
FT 
 Tus Heiligenkreuz
Sv Lebring 
30/09 01:30
FT 
 SC Pinkafeld
Sc Bad Sauerbrunn 
30/09 01:00
FT 
 Sc Bruck An Der Mur
Sv Frauental 
30/09 01:00
FT 
 Sv Gossendorf Jaz
Gratkorn 
30/09 01:00
FT 
 Union Mondsee
Sv Friedburg Pondorf 
26/09 23:00
FT 
 St Margarethen
Deutschkreutz 
26/09 22:00
FT 
1 Asv Spratzern
Langenrohr 
26/09 22:00
FT 
 Sv Rader Nais Tobelbad
Su Rebenland 
26/09 01:00
FT 
 Donau Linz
Union St.florian 
26/09 01:00
FT 
 Sv Lebring
Sc Stadtwerke Bruck/mur 
26/09 00:55
FT 
 Sv Grieskirchen
Union Edelweiss 
23/09 01:00
FT 
 Gleinstatten
USV Fliesen Klampfer Gabersdorf 
23/09 01:00
FT 
 Union Weisskirchen
Wallern 1
20/09 16:30
FT 
1 Grossklein
Tus Rein 
19/09 22:00
FT 
 Horitschon
St Margarethen 1
19/09 22:00
FT 
 Egg
Admira Dornbirn 
19/09 21:30
FT 
1 ATUS Ferach
Sv Kraig 1
19/09 02:00
FT 
 Sv Schwechat
Ask Elektra 
19/09 01:30
FT 
 Sv Ruden
Sk Austria Klagenfurt Amateure 
19/09 01:00
FT 
 ATSV Wolfsberg
Vst Volkermarkt 
19/09 01:00
FT 
 Sv Wildon
Esv Hitthaller St Michael 
19/09 01:00
FT 
 Union Edelweiss
Askoe Oedt 1
19/09 00:00
FT 
 Sc Mannsworth
Waf Brigittenau 
16/09 01:30
FT 
 Sv Leithaprodersdorf
SC Pinkafeld 
16/09 01:00
FT 
 Wallern
Sportunion Sankt Martin 
16/09 01:00
FT 
 Sv Ilz
Sv Frauental 
16/09 01:00
FT 
 Weinland Gamlitz
Sc Liezen 
15/09 23:30
FT 
1 Esv Hitthaller St Michael
Tus Heiligenkreuz 
13/09 17:00
FT 
 Alberschwende
Nenzing