Live3s Logo

Football Austria Amateur cup Results - Football Austria Amateur cup Live Scores

18/05 01:00
FT 
1 Sc Bregenz
Vfb Hohenems 
01/05 23:00
FT 
 St Anna Am Aigen
Lafnitz 
01/05 21:00
FT 
 Grazer AK
Bruck Mur 
10/06 23:00
FT 
 SC Kalsdorf
Deutschlandsberger Sc 1
17/05 01:00
FT 
 Waf Brigittenau
Wiener Viktoria 
16/05 00:00
AET 
 Sr Donaufeld Wien
Ask Elektra 
90min [1-1], 120min [1-4], Ask Elektra win
18/04 01:30
FT 
 1980 Wien
Wiener Viktoria 
11/10 01:30
FT 
 Union Innsbruck
Sc Kundl 
29/03 00:30
FT 
 Sportunion Mauer
Wiener Viktoria 
28/08 01:00
FT 
 Sv Seekirchen
Tsv St Johann 1
06/06 01:00
AET 
 Vfb Hohenems
Dornbirn 
90min [1-1], Penalty [3-5], Dornbirn win
12/04 01:00
FT 
 SV Grodig
Usk Anif 
30/11 02:00
FT 
 Sc Mannsworth
Gersthofer SV 
30/11 01:30
FT 
 First Vienna
Sv Donau 
28/11 02:30
FT 
1 Nussdorfer Ac
Slovan Hac 
28/11 02:00
AET 
1 Sv Wienerberger
Sportunion Mauer 
90min [0-0], 120min [0-2], Sportunion Mauer win
28/11 02:00
FT 
 Hellas Kagran
Sv Gerasdorf Stammer 
27/11 01:30
FT 
 Sv Schwechat
Lac Inter 
16/11 02:00
FT 
 Sv Feldbach
Tus Bad Waltersdorf 1
23/10 01:00
AET 
 DSV Fortuna 05
Favoritner Ac 
90min [4-4], 120min [5-5], Penalty [1-0], DSV Fortuna 05 win
16/10 00:30
FT 
 Usv Gnas
Usv Mettersdorf 
02/10 01:00
FT 
 Ufc Fehring
Tus Heiligenkreuz 
12/09 01:00
FT 
 Sv Strasswalchen
Sv Wals Grunau 
04/09 01:00
FT 
 Sv Ilztal
Sv Pischelsdorf 
28/08 01:30
FT 
 Grossklein
Su Rebenland 
28/08 01:30
AET 
 Asko Mittlern
Sk Standra 
90min [3-3], Penalty [2-4], Sk Standra win
28/08 01:00
FT 
 Sc Furstenfeld
St Anna Am Aigen 
28/08 01:00
FT 
 Sv Dobl
Weinland Gamlitz 
28/08 01:00
FT 
 Sv Eberstein
Sk Treibach 
28/08 01:00
FT 
 Sv Strass
Deutschlandsberger Sc 
28/08 00:00
FT 
 Sv Kaindorf
Ehrenhausen 
27/08 23:35
FT 
 Admira Villach
Sv Feldkirchen 
15/08 23:30
FT 
 Atus Guttaring
Asko Wolfnitz 
15/08 19:30
AET 
 Sc Globasnitz
Asko Mittlern 
90min [0-0], Penalty [2-4], Asko Mittlern win
15/08 16:10
FT 
 Villacher SV
Admira Villach 
13/08 01:00
FT 
 Tus Greinbach
Sv Ada Anger 
07/08 01:00
FT 
 Sk Werndorf
Usv Hengsberg 
21/07 23:00
FT 
 Sc Globasnitz
Ruckersdorf 
19/07 00:30
FT 
 ATUS Ferach
Sv Ludmannsdorf 
10/06 23:30
FT 
 Sv Gussing
SC Pinkafeld 
05/06 01:00
FT 
 Sk Furstenfeld
Deutschlandsberger Sc 
05/06 01:00
FT 
 ATSV Wolfsberg
Sv Lendorf 
29/05 01:00
FT 
 Sc Bruck An Der Mur
SC Kalsdorf 
23/05 01:30
FT 
 First Vienna
Ask Elektra 
15/05 01:15
FT 
 Kufstein
Sv Telfs 
15/05 01:15
FT 
 Sv Kirchbichl
Sc Schwaz 
15/05 01:00
FT 
 First Vienna
Favoritner Ac 
09/05 01:00
FT 
 Sv Kuchl
Usk Anif 
07/05 23:30
FT 
 Sr Donaufeld Wien
Wiener Viktoria 
02/05 00:30
FT 
 Sv Feldbach
Sk Furstenfeld