Live3s Logo

Football Australia FFA Cup Results - Football Australia FFA Cup Live Scores

16/03 17:00
FT 
 Fc Bulleen Lions
Springvale White Eagles 
15/03 11:00
FT 
 Whittlesea Ranges Fc
Nunawading City 
14/03 13:30
FT 
 Moreland Zebras
North Geelong Warriors 
14/03 11:00
AET 
 South Springvale Sc
Northcote City 
90min [3-3], 120min [4-6],
29/02 15:00
FT 
 Surfers Paradise
New Farm 
29/02 15:00
FT 
 Western Spirit
Burleigh Heads 
29/02 14:55
AET 
 Broadbeach United
North Star 
90min [0-0], 120min [2-1],
28/02 17:00
FT 
 Grange Thistle
North Pine 
21/02 17:35
FT 
 Annerley
Ipswich City 
21/02 17:35
FT 
 Pine Hills
Mount Gravatt 
23/10 16:35
FT 
 Adelaide United
Melbourne City 
02/10 17:30
FT 
1 Central Coast Mariners
Adelaide United 
01/10 17:30
FT 
 Brisbane Strikers
Melbourne City 
18/09 17:30
FT 
 Brisbane Strikers
Moreland Zebras 
18/09 17:30
FT 
 Melbourne City
Western Sydney 
17/09 17:30
FT 
 Adelaide United
Newcastle Jets 1
17/09 17:30
FT 
 Hume City
Central Coast Mariners 
28/08 17:30
FT 
 Adelaide Olympic
Hume City 
28/08 17:30
FT 
1 Brisbane Strikers
Manly United 
28/08 17:30
AET 
 Brisbane Roar
Central Coast Mariners 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [2-4], Central Coast Mariners win
28/08 17:30
FT 
1 Sydney United
Western Sydney 
21/08 17:30
FT 
 Edgeworth Eagles
Newcastle Jets 
21/08 17:30
FT 
 Brisbane Olympic United FC
Adelaide United 
21/08 17:30
FT 
 Marconi Stallions
Melbourne City 
21/08 17:30
FT 
 Moreland Zebras
Magpies Crusaders 1
07/08 18:30
AET 
 Perth Glory
Western Sydney 
90min [0-0], 120min [1-2], Western Sydney win
07/08 17:30
AET 
 Brisbane Strikers
Wellington Phoenix 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [4-2], Brisbane Strikers win
07/08 17:30
FT 
 Melbourne Knights
Adelaide United 
07/08 17:30
AET 
 Melbourne Victory
Newcastle Jets 
90min [2-2], 120min [2-3], Newcastle Jets win
07/08 17:30
FT 
 Sydney
Brisbane Roar 
31/07 17:35
FT 
 Campbelltown City SC
Melbourne City 
31/07 17:30
FT 
 Cooma Tigers
Hume City 
31/07 17:30
FT 
 Maitland
Central Coast Mariners 
31/07 17:30
FT 
 South Hobart
Marconi Stallions 
31/07 17:30
AET 
 St George Saints
Sydney United 
90min [3-3], 120min [3-5], Sydney United win
24/07 17:30
AET 
 Ted Reiter Mountain City Rovers
Manly United 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [2-3], Manly United win
24/07 17:30
FT 
1 Adelaide Olympic
Floreat Athena 
24/07 17:30
AET 
 Fc Bulleen Lions
Moreland Zebras 
90min [0-0], 120min [1-1], Penalty [2-3], Moreland Zebras win
24/07 17:30
FT 
 Darwin Olympics
Edgeworth Eagles 
24/07 17:30
FT 
 Brisbane Olympic United FC
Bayswater City 
24/07 17:30
FT 
 Magpies Crusaders
Komala 
22/06 13:40
FT 
 Adelaide Olympic
Adelaide City 
19/06 17:45
FT 
 Altona Magic
Moreland Zebras 
19/06 17:30
FT 
 Fc Bulleen Lions
St Albans Saints 
16/06 15:00
FT 
 Bayswater City
Rocking Ham City 
15/06 17:00
AET 
 Cooma Tigers
Canberra 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-2], Cooma Tigers win
15/06 15:00
AET 
 Floreat Athena
Sorrento 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-3], Floreat Athena win
12/06 17:45
FT 
 Melbourne Knights
South Melbourne 
12/06 17:30
FT 
 Valentine
Edgeworth Eagles 
11/06 17:30
AET 
 Hume City
Oakleigh Cannons 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [3-2], Hume City win