Live3s Logo

Soccer Results: Lastest Soccer Scores

04/07 19:30
FT 
 Norwich
Brighton 
04/07 19:30
FT 
1 Derby County
Nottingham Forest 
04/07 21:30
FT 
 Dinamo Moscow
Arsenal Tula 1
04/07 18:30
FT 
 Vissel Kobe
Sanfrecce Hiroshima 
04/07 18:00
FT 
1 Kashiwa Reysol
Tokyo 
04/07 18:00
FT 
 Shonan Bellmare
Vegalta Sendai 
04/07 18:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Kashima Antlers 
04/07 18:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Yokohama F Marinos 
04/07 17:30
FT 
 Oita Trinita
Sagan Tosu 
04/07 17:00
FT 
 Gamba Osaka
Cerezo Osaka 
04/07 17:00
FT 
 Yokohama
Consadole Sapporo 
04/07 17:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Nagoya Grampus Eight 1
04/07 19:00
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Seoul 
04/07 18:00
FT 
 Gangwon
Busan I'Park 
04/07 17:00
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Incheon United 
04/07 16:30
FT 
 Adelaide Olympic
Campbelltown City SC 
04/07 13:30
FT 
 Cumberland United
Adelaide United U21 1
04/07 13:30
FT 
 Adelaide City
Para Hills Knights 
04/07 17:30
FT 
 Adelaide Hills
Adelaide Panthers 
04/07 13:30
FT 
1 Adelaide Victory
Fulham United 
04/07 13:30
FT 
1 White City Woodville
West Torrens Birkalla 
04/07 13:30
FT 
 Seaford Rangers
West Adelaide 
04/07 15:00
FT 
 ECU Joondalup
Cockburn City 1
04/07 15:00
FT 
 Balcatta
Perth Glory Am 
04/07 15:00
FT 
2 Rocking Ham City
Sorrento 
04/07 15:00
FT 
1 Willip
Inglewood United 
04/07 15:00
FT 
 Floreat Athena
Armadale 
04/07 13:00
FT 
 Ecu Joondalup U20
Cockburn City U20 
04/07 13:00
FT 
 Rockingham City U20
Sorrento U20 1
04/07 13:00
FT 
 Bayswater City U20
Perth Sc U20 
04/07 13:00
FT 
 Floreat Athena U20
Armadale U20 
04/07 13:00
FT 
 Gwelup Croatia U20
Inglewood United U20 
04/07 13:00
FT 
 Balcatta U20
Perth Glory Am 
04/07 21:00
FT 
 Dornbirn
Lafnitz 
04/07 21:00
FT 
 BATE Borisov
Energetik Bgu Minsk 1
04/07 22:00
FT 
 Gorki
Polotsk 
04/07 21:00
FT 
 Bgu Minsk
Chayka Zelva 
04/07 20:00
FT 
 Victoria Maryina Gorka
Bumprom Gomel 
04/07 19:00
FT 
 Ivatsevichi
Stenles Pinsk 
04/07 18:00
FT 
 Dinamo Brest 2
Pershiy Regien 
04/07 17:00
FT 
 Osipovichy
Dnepr Rogachev 
04/07 16:30
FT 
 Boeung Ket Rubber Field
Soltilo Angkor 
04/07 16:30
FT 
 National Sports Academy
Svay Rieng 
04/07 16:30
FT 
 Kirivong Sok Sen Chey
Police Commisionary 
04/07 19:00
FT 
 Vejle U19
Kobenhavn U19 
04/07 21:00
FT 
 Vendsyssel
Fremad Amager 
04/07 20:30
FT 
 Silkeborg IF
Lyngby 
04/07 17:00
FT 
 Paide Linnameeskond C
Jk Tulevik Viljandi 2 
04/07 16:00
FT 
 Jogeva Sk Noorus 96
Tartu Jk Welco 2 
04/07 18:15
FT 
 Flora Tallinn Womens
Jk Tallinna Kalev Womens 
04/07 22:00
FT 
 IF Fuglafjordur
HB Torshavn 
04/07 18:00
FT 
 Skala If 2
Undrid Ff 
04/07 21:00
FT 
 Ekenas IF Fotboll
VPS Vaasa 
04/07 21:00
FT 
 Eps Espoo
Viikingit 
04/07 20:00
FT 
 Japs
Honka Akatemia 
04/07 20:00
FT 
 Pk Keski Uusimaa Pkku
Lahden Reipas 
04/07 19:00
FT 
1 PK-35
Njs Nurmijarvi 
04/07 20:00
FT 
 Ilves Tampere 2
Hjs Akatemia 
04/07 20:00
FT 
 P-iirot
Salon Palloilijat Salpa 1
04/07 21:00
FT 
 Jakobstads Bollklubb
Rops 2 
04/07 21:00
FT 
 Ps Kemi
Vifk Vaasa 
04/07 20:00
FT 
 Js Hercules
JIPPO 
04/07 21:00
FT 
 Tps Turku Womens
Jyvaskylan Pallokerho Women's 1
04/07 21:00
FT 
 Kups Womens
Honka Womens 
04/07 18:00
FT 
 Tips Womens
Pallokerho 35 Womens 
04/07 22:00
FT 
 Tampere
Tkt 
04/07 20:00
FT 
 Kpv/akatemia
Kaik Tepa 
04/07 20:00
FT 
 Sopa
Haupa 
04/07 20:00
FT 
 Kypa
Edustus Ips 
04/07 20:00
FT 
 Malmin Palloseura Helsinki
Valtti 
04/07 19:00
FT 
 Saaksjarven Loiske
Janpa 
04/07 18:30
FT 
 Toolon Taisto
Atlantis 2 
04/07 17:00
FT 
 Ac Oulu Akatemia
Ropo 
04/07 17:00
FT 
 Nopsa
Koips 
04/07 20:00
FT 
 Chemnitzer
Hansa Rostock 
04/07 20:00
FT 
 MSV Duisburg
SpVgg Unterhaching 
04/07 20:00
FT 
 Carl Zeiss Jena
SG Sonnenhof Grobaspach 
04/07 20:00
FT 
 Kaiserslautern
Bayern Munich (am) 
04/07 20:00
FT 
 1. Magdeburg
Preuben Munster 
04/07 20:00
FT 
 SV Waldhof Mannheim
Fsv Zwickau 
04/07 20:00
FT 
 Sv Meppen
Eintr. Braunschweig 
04/07 20:00
FT 
1 Munchen 1860
Ingolstadt 04 
04/07 20:00
FT 
 Uerdingen
Viktoria Koln 
04/07 20:00
FT 
 Wurzburger Kickers
Hallescher 
04/07 21:00
FT 
 Fjardabyggd
Umf Vidir 
04/07 21:00
FT 
 Augnablik Kopavogur
Hottur Huginn 
04/07 18:00
FT 
 Avispa Fukuoka
V-Varen Nagasaki 
04/07 18:00
FT 
 Machida Zelvia
Yamagata Montedio 
04/07 18:00
FT 
 Tokushima Vortis
Kyoto Purple Sanga 
04/07 18:00
FT 
 Mito Hollyhock
JEF United Ichihara 
04/07 18:00
FT 
 Omiya Ardija
Thespa Kusatsu Gunma 
04/07 18:00
FT 
 Giravanz Kitakyushu
Ryukyu 
04/07 17:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Ventforet Kofu 
04/07 17:00
FT 
 Albirex Niigata
Zweigen Kanazawa FC 
04/07 16:00
FT 
 Fujieda Myfc
SC Sagamihara 
04/07 15:00
FT 
 Imabari FC
Roasso Kumamoto 
04/07 14:00
FT 
 Blaublitz Akita
Fukushima United FC 
04/07 18:00
FT 
 Ulsan Citizen
Goyang Fc 
04/07 16:00
FT 
 Yeoju Sejong
Jinju Citizen 
04/07 16:00
FT 
 Paju Citizen Fc
Icheon Citizen Fc 
04/07 16:00
FT 
 Seoul United Fc
Namdong 
04/07 16:00
FT 
 Yangpyeong
Pocheon Fc 
04/07 16:00
FT 
 Siheung City
Jungnang Chorus Mustang Fc 
04/07 18:00
FT 
 Seoul E Land
Suwon 
04/07 17:00
FT 
 Chunnam Dragons
Ansan Greeners 
04/07 18:00
FT 
 Busan Transportation
Hwaseong Fc 
04/07 18:00
FT 
 Changwon City
Gimpo Fc 
04/07 18:00
FT 
 Cheongju Jikji Fc
Jeonju Citizen 
04/07 18:00
FT 
 Gimhae City
Mokpo City 
04/07 16:00
FT 
 Gyeongju KHNP
Yangju Citizen Fc 
04/07 16:00
FT 
 Pyeongtaek Citizen
Gyeongju Citizen Fc 
04/07 21:00
FT 
1 FK Ventspils
Liepajas Metalurgs 
04/07 20:00
FT 
 Fk Smiltene Bjss
Grobina 
04/07 19:00
FT 
 Fk Auda Riga
Jdfs Alberts 1
04/07 18:00
FT 
1 Rezekne / Bjss
Lokomotiv Daugavpils 
04/07 22:00
FT 
 Panevezys 2
Atomsfera Mazeikiai 
04/07 22:00
FT 
1 Kauno Zalgiris 2
Zalgiris Vilnius 2 
04/07 21:00
FT 
 Taip
Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija 
04/07 19:30
FT 
 Anduud City
Khangarid Klub 
04/07 16:00
FT 
 Ulaanbaatar
Athletic 220 
04/07 20:00
FT 
 Sandviken Womens
Valerenga Womens 
04/07 19:05
FT 
 Avaldsnes Womens
Lyn Womens 
04/07 17:30
FT 
 Roa Womens
Arna Bjornar Womens 
04/07 21:10
FT 
 Stal Mielec
Odra Opole 
04/07 21:00
FT 
 Rakow Czestochowa
Zaglebie Lubin 
04/07 18:40
FT 
 Miedz Legnica
GKS Tychy 
04/07 18:00
FT 
 Ks Legionovia Legionowo
Gryf Wejherowo 
04/07 21:00
FT 
 Dalkurd Ff
Degerfors IF 
04/07 21:00
FT 
 Umea FC
Osters IF 
04/07 19:15
FT 
 Savedalens IF
Ahlafors If 
04/07 22:00
FT 
 Kristianstads Dff Womens
Rosengard Womens 
04/07 21:00
FT 
 Eskilstuna United Df Womens
Kopparbergs/goeteborg Womens 
04/07 21:00
FT 
 Vaxjo Womens
Ik Uppsala Womens 
04/07 21:00
FT 
 Alingsas Womens
Hammarby Womens 
04/07 21:00
FT 
 Sandvikens If Womens
Ifk Kalmar Womens 
04/07 21:00
FT 
 Alvsjo Aik Ff Womens
Kvarnsvedens Ik Womens 
04/07 20:00
FT 
 Bollstanas Sk Womens
Lidkopings Fk Womens 
04/07 20:30
FT 
 Faizkand
Esteghlal Dushanbe 
04/07 20:30
FT 
1 Dushanbe 83
Istaravshan 
04/07 20:30
FT 
 Lokomotiv Pamir
Khujand 
04/07 20:30
FT 
1 Cska Pamir Dushanbe U21
Regar Tadaz Tursunzoda U21 
04/07 20:30
FT 
 Hatlon U21
Kuktosh Rudaki U21 
04/07 21:00
FT 
 Namungo
Jkt Tanzania 
04/07 21:00
FT 
 Kagera Sugar
Ruvu Shooting 
04/07 21:00
FT 
 Kmc
Mwadui 
04/07 21:00
FT 
 Tanzania Prisons
Polisi Tanzania 
04/07 21:00
FT 
 Balkany Zorya
Mynai 
04/07 22:00
FT 
 Standard Liege
Kortrijk 
04/07 22:00
FT 
 Zulte-Waregem
Cercle Brugge 
04/07 21:00
FT 
 Varsenare
Oostende 
04/07 21:00
FT 
 Fredrikstad
Fram Larvik 
04/07 21:00
FT 
 Brattvag
Levanger 1
04/07 20:00
FT 
2 Vidzgiris Alytus
Tera 
04/07 20:00
FT 
 Saint Etienne
Gfa Rumilly Vallieres 
04/07 19:30
FT 
 St Margareten/ros
ATUS Ferach 
04/07 19:00
FT 
 Guangzhou Evergrande
Guangzhou R&F 
04/07 19:00
FT 
 Kvik Halden
Baerum SK 
04/07 19:00
FT 
 Sport Podbrezova
Salgotarjan Btc 
04/07 18:00
FT 
 Fart Womens
Honefoss Womens 
04/07 17:30
FT 
 Budafoki Mte
Pecs 
04/07 17:10
FT 
 Ks Polonia Sroda Wlkp
Victoria Wrzesnia 
04/07 17:00
FT 
 Blansko
Vyskov 
04/07 17:00
FT 
 Slovan Rosice
Tj Sokol Lanzhot 
04/07 17:00
FT 
 Beskid Andrychow
Mrks Czechowice Dziedzice 
04/07 17:00
FT 
1 Atlantas Klaipeda
Babrungas 
04/07 17:00
FT 
 ETO Gyori FC
Lipot Pekseg 
04/07 17:00
FT 
 Mte Mosonmagyarovar
Papai Perutz 
04/07 16:30
FT 
 Mfk Vranov Nad Topou
Slavoj Trebisov 
04/07 16:30
FT 
 Tesla Stropkov
Mfk Snina 
04/07 16:30
FT 
 Partizan Bardejov
Sk Milenium 
04/07 16:30
FT 
 Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas
Dolny Kubin 
04/07 16:00
FT 
 Mks Kluczbork
Ruch Zdzieszowice 
04/07 16:00
FT 
 Septemvri Simitli
Septemvri Simitli 
04/07 16:00
FT 
 Lokomotiv Sofia
Sportist Svoge 
04/07 16:00
FT 
 Siofok
Kozarmisleny Se 
04/07 16:00
FT 
 Trzebinia Siersza
Jutrzenka Giebultow 
04/07 15:00
FT 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Takovo