Live3s Logo

International Friendly Livescore - International Friendly Live Scores & Results

29/01 10:00
 
 Gamba Osaka
Sagan Tosu 
29/01 08:30
 
 Fast Clube/am
Sao Raimundo (AM) 
29/01 07:00
FT 
 CSA Alagoas AL
Jacyoba Ac 
29/01 05:00
FT 
 Columbus Crew
Vancouver Whitecaps 
29/01 04:00
FT 
 DC United
Montreal Impact 
29/01 03:45
FT 
 Ballinamallard United
Sligo Rovers 
29/01 03:45
FT 
 Shelbourne
Longford Town 
29/01 03:45
FT 
 Hungerford Town
Bracknell Town 
29/01 03:45
AET 
 Maidenhead United
Marlow 
90min [1-1], Penalty [1-3],
29/01 03:30
FT 
 Drogheda United
Bohemians 
29/01 02:30
FT 
 Koln 2
Spvg Frechen 20 
29/01 02:00
FT 
 Dornbirn
Alberschwende 
29/01 02:00
FT 
 Halmstads
Tvaakers IF 
29/01 02:00
FT 
 VfB Lubeck
Mecklenburg Schwerin 
29/01 02:00
FT 
 Sportunion Mauer
Ask Ebreichsdorf 
29/01 01:30
FT 
 Gratkorn
Trofaiach 
29/01 01:30
FT 
 Osc Vellmar
Ksv Hessen Kassel 
29/01 01:30
FT 
 Sv Wienerberger
Kottingbrunn 
29/01 01:15
FT 
 Deutschlandsberger Sc
Tus Heiligenkreuz 
29/01 01:00
FT 
 SKU Amstetten
Ask Stvalentin 
29/01 01:00
FT 
 First Vienna
SC Mannsdorf 
29/01 01:00
FT 
 Sv Stripfing Weiden
Favoritner Ac 
29/01 01:00
FT 
 Team Wiener Linien
Bad Voslau 
29/01 01:00
FT 
 Usv Gnas 2
Sv Muhlgraben 
29/01 00:30
FT 
 Kustosija
Vinogradar 
29/01 00:00
FT 
 Partizan Bardejov
Lipany 
28/01 23:40
FT 
 Mattersburg
CD Cova Piedade 
28/01 23:15
FT 
 Hammarby
Midtjylland 
28/01 23:00
FT 
 Lech Poznan
NK Maribor 
28/01 22:30
FT 
 Illichivets
St.Polten 
28/01 22:30
FT 
 Dnipro 1
Bohemians 1905 
28/01 22:00
 
 SK Sigma Olomouc
Gazovik Orenburg 
28/01 22:00
FT 
 Hrvatski Dragovoljac
Maksimir 
28/01 22:00
FT 
 Desna Chernihiv
TSV Hartberg 
28/01 22:00
FT 
 Uzhgorod
Minaj 
28/01 22:00
FT 
1 Morocco Womens
Tunisia womens 
28/01 21:40
FT 
 NK Triglav Kranj
FK Javor Ivanjica 
28/01 21:40
FT 
 Lechia Gdansk
Dinamo Moscow 
28/01 21:30
FT 
 Italy Womens U19
Sweden Womens U19 
28/01 21:30
FT 
 Tom Tomsk
Fakel Voronezh 
28/01 21:20
FT 
 Kiyovu
Mukura 
28/01 21:10
FT 
 Belisce
Zrinski Jurjevac 
28/01 21:00
FT 
1 Kaiserslautern Am
08 Homburg 
28/01 21:00
FT 
 Tsarsko Selo
Rakow Czestochowa 
28/01 21:00
FT 
 Pulau Pinang
Perak 
28/01 21:00
FT 
 Slask Wroclaw
Liepajas Metalurgs 
28/01 21:00
FT 
 LKS Lodz
FK Napredak Krusevac 
28/01 20:30
FT 
 Arka Gdynia
Struga Trim Lum 
28/01 20:05
FT 
 Mizoram
Sikkim Police 
28/01 20:00
FT 
 Nordsjaelland
Roskilde 
28/01 20:00
FT 
 Urartu
Alashkert 
28/01 20:00
FT 
 Avangard
Dinamo Minsk 
28/01 20:00
FT 
 Cherno More Varna
Makedonija Gjorce Petrov 
28/01 20:00
FT 
 Pelister Bitola
Tikves Kavadarci 
28/01 20:00
 
 Mynai
Uzhgorod 
28/01 20:00
FT 
 Zlin
Spartaks Jurmala 
28/01 19:05
FT 
 Polissya Zhytomyr
Niva Vinica 
28/01 18:00
FT 
 Zlate Moravce
Artmedia Petrzalka 
28/01 18:00
FT 
 Aragvi Dusheti
Metalurgi Rustavi 
28/01 18:00
FT 
 Tunari
Voin Tate Numa Glenn