Live3s Logo

Spain Tercera Division Livescore - Spain Tercera Division Live Scores & Results

29/02 03:30
 
 Cd Ardoi Draw
Valle de Egues 
29/02 03:00
 
 Melilla Cd
Velez 
28/02 19:30
Postp. 
 Arcos
Cd Pozoblanco 
28/02 19:00
FT 
 Cd Rota
Puente Genil 
28/02 04:00
FT 
 Antequera
Alhaurin De La Torre 1
28/02 03:00
FT 
 Ejido
Poli deportivo Almeria 
27/02 03:30
FT 
 Coria
Cd Utrera 1
27/02 03:30
FT 
 Maracena
Atletico Mancha Real 
27/02 03:00
FT 
 Ciudad Lucena
Xerez CD 
27/02 02:30
FT 
 Atletico Antoniano
Cd San Roque De Lepe 
27/02 00:00
FT 
 Sevilla C
Ub Lebrijana 
24/02 00:30
FT 
1 Ud Los Barrios
Coria 
23/02 23:15
FT 
1 Deportiva Minera
Huercal 
23/02 23:00
FT 
 Soller
Sd Portmany 1
23/02 19:00
FT 
 Cd Vallobin
Cd Mosconia 
23/02 19:00
 
 Cd San Roque De Lepe
Xerez CD 
23/02 19:00
FT 
 Constancia
Ce Esporles 
23/02 19:00
FT 
 Trujillo
Rcp Valverdeno 1
23/02 19:00
FT 
 Sd Lenense
UD Gijon Industrial 
23/02 19:00
FT 
 Cerdanyola del Valles
Ce Europa 
23/02 19:00
FT 
 Pobla De Mafumet Cf
Cf Peralada 1
23/02 18:30
FT 
 Portugalete
Santurtzi Cd 
23/02 18:30
FT 
2 Cd San Fernando De Henares
Ad Union Adarve 
23/02 18:30
FT 
 Cf Trival Valderas
Mostoles 
23/02 18:15
FT 
 Santutxu
Sestao 
23/02 18:00
FT 
 Olivenza
Cacereno 
23/02 17:00
FT 
 Edmf Churra
Sfc Minerva 
23/02 02:00
FT 
 JD Somorrostro
CD Lagun Onak 
22/02 20:00
FT 
 UD Ibarra
Ud Gran Tarajal St 
22/02 19:00
FT 
 Mallorca 2
Santa Catalina Atletico 
22/02 05:00
FT 
 Ud Tamaraceite
Unión Viera 
22/02 04:00
FT 
2 Emd Aceuchal
Cd Montijo 
22/02 03:00
FT 
 Jerez
Ted Contois Feng 
20/02 02:30
FT 
 Ud Alcudia
Cd Llosetense 1
20/02 02:00
FT 
1 Melilla Cd
Real Jaen CF 
17/02 01:00
FT 
1 Lorca Deportiva
Mar Menor 
17/02 01:00
FT 
 Eldense
CD Olimpic Xativa 
16/02 20:00
FT 
 Marino
La Quadra 
16/02 19:00
FT 
 Cd Rota
Cd Pozoblanco 1
16/02 19:00
FT 
 Sd Portmany
Constancia 
16/02 19:00
FT 
 Lorca Deportiva FC
Ciudad Murcia 
16/02 19:00
FT 
 Cacereno
Villanovense 
16/02 19:00
FT 
 Cd Calamonte
Trujillo 
16/02 19:00
FT 
 Cd Montijo
Jerez 
16/02 19:00
FT 
 Atletico Ibanes
Cd Torrijos 
16/02 19:00
FT 
 Cd Covadonga
Caudal 2
16/02 19:00
FT 
 Cd Lealtad
Cd Vallobin 
16/02 19:00
FT 
1 Coria
Cd San Roque De Lepe 
16/02 19:00
FT 
 Ud Socuellamos
Almansa 
16/02 18:30
FT 
 Cd Llosetense
Cd Binissalem 2
16/02 18:30
FT 
 Sfc Minerva
Eg El Palmar 
16/02 18:30
FT 
 Intercity
Novelda 
16/02 18:30
FT 
 Recambios Colon Cd
Atzeneta Ue 
16/02 18:15
FT 
1 Santurtzi Cd
SD Deusto 
16/02 02:00
FT 
 Sestao
Portugalete 
16/02 01:45
FT 
 UD Gijon Industrial
Ei San Martin 
16/02 01:30
FT 
 Ud Ourense
Ourense 
16/02 01:30
FT 
 Yague
Cdfc La Calzada 
16/02 01:00
FT 
1 Las Palmas C
Cd Santa Ursula 1
16/02 01:00
FT 
 Panaderia Pulido
UD Ibarra