Live3s Logo

Football World Live Scores - Live Football World Results

04/07 23:00
 
 Strumska Slava
Kariana Erden 1
04/07 22:00
FT 
 Bryne
Vard Haugesund 
04/07 22:00
FT 
 Standard Liege
Kortrijk 
04/07 22:00
FT 
 Zulte-Waregem
Cercle Brugge 
04/07 22:00
FT 
 Khimki
Spartak Moscow II 
04/07 22:00
 
 Rotor Volgograd
Volgar-Astrakhan 
04/07 21:00
FT 
 Varsenare
Oostende 
04/07 21:00
FT 
 Fredrikstad
Fram Larvik 
04/07 21:00
FT 
 Brattvag
Levanger 1
04/07 20:00
FT 
2 Vidzgiris Alytus
Tera 
04/07 20:00
FT 
 Saint Etienne
Gfa Rumilly Vallieres 
04/07 20:00
 
 Cerro Porteno
Nacional Asuncion 
04/07 19:30
FT 
 St Margareten/ros
ATUS Ferach 
04/07 19:00
FT 
 Guangzhou Evergrande
Guangzhou R&F 
04/07 19:00
FT 
 Kvik Halden
Baerum SK 
04/07 19:00
FT 
 Sport Podbrezova
Salgotarjan Btc 
04/07 18:00
FT 
 Fart Womens
Honefoss Womens 
04/07 17:30
FT 
 Budafoki Mte
Pecs 
04/07 17:10
FT 
 Ks Polonia Sroda Wlkp
Victoria Wrzesnia 
04/07 17:00
FT 
 Blansko
Vyskov 
04/07 17:00
FT 
 Slovan Rosice
Tj Sokol Lanzhot 
04/07 17:00
FT 
 Beskid Andrychow
Mrks Czechowice Dziedzice 
04/07 17:00
FT 
1 Atlantas Klaipeda
Babrungas 
04/07 17:00
FT 
 ETO Gyori FC
Lipot Pekseg 
04/07 17:00
FT 
 Mte Mosonmagyarovar
Papai Perutz 
04/07 16:30
FT 
 Mfk Vranov Nad Topou
Slavoj Trebisov 
04/07 16:30
FT 
 Tesla Stropkov
Mfk Snina 
04/07 16:30
FT 
 Partizan Bardejov
Sk Milenium 
04/07 16:30
FT 
 Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas
Dolny Kubin 
04/07 16:00
FT 
 Mks Kluczbork
Ruch Zdzieszowice 
04/07 16:00
FT 
 Septemvri Simitli
Septemvri Simitli 
04/07 16:00
FT 
 Lokomotiv Sofia
Sportist Svoge 
04/07 16:00
FT 
 Siofok
Kozarmisleny Se 
04/07 16:00
FT 
 Trzebinia Siersza
Jutrzenka Giebultow 
04/07 15:00
FT 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Takovo 
04/07 12:00
FT 
 Hobart Zebras
Glenorchy Knights 1
04/07 10:15
FT 
 Clarence Zebras Reserve
Glenorchy Knights Reserve 
04/07 08:00
FT 
 Selwyn United
Nelson Suburbs 
04/07 01:30
FT 
 Sv Hausmannstaetten
Sv Gossendorf Jaz 
04/07 01:00
FT 
 Sc Schwaz
Sv Fugen 
04/07 00:50
FT 
 St Anna Am Aigen
Sv Feldbach 
03/07 23:30
FT 
 Vsetin
Valasske Mezirici 
03/07 23:30
FT 
 Krasnodar II
Chayka K Sr 
03/07 23:05
FT 
 Gyirmot Se
Monori Se 
03/07 22:00
FT 
 Sioni Bolnisi
Gagra 
03/07 20:30
FT 
 Isfara
Panjshir 
03/07 20:30
FT 
1 Hulbuk
Ravshan Kulob 
03/07 20:00
FT 
 Strogino Moscow
Volga Tver 
03/07 19:00
FT 
 Hellenic Ac
University Azzurri 
02/07 21:30
FT 
 Irtysh 1946 Omsk
Rodina Moskva 
02/07 20:35
FT 
 Saroykamar
Barkchi 
02/07 20:30
FT 
 Xayr Vahdat
Khosilot Parkhar 
02/07 20:30
FT 
 Shohmansur
Eskhata 
02/07 18:00
FT 
 Volga Ulyanovsk
Kamaz 
02/07 17:00
FT 
 Veles
Znamya Truda 
02/07 16:05
FT 
 Kon Tum
Fishsan Khanh Hoa 
02/07 02:00
FT 
2 TEC
Sparta Nijkerk 1
02/07 00:45
FT 
 FK Zeljeznicar
FK Velez Mostar 
02/07 00:30
FT 
 Dubrava Zagreb
Mladost Petrinja 
02/07 00:30
AET 
 Pisek
Slavia Prague 2 
90min [1-1], Penalty [4-5],
01/07 23:30
FT 
 Mrks Czechowice Dziedzice
Kp Beskid Skoczow 
01/07 23:30
FT 
 Jaszberenyi
Kecskemeti TE 
01/07 23:00
FT 
 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Ludogorets Razgrad 2 
01/07 22:00
FT 
1 Septemvri Simitli
Kariana Erden 1
01/07 22:00
FT 
 Partizan Bardejov
MFK Kosice 
01/07 16:30
FT 
 Lokomotiv Kazanka Moscow
Zenit Moskva 
01/07 00:00
FT 
 Tabor Sezana
Triestina 
30/06 23:00
FT 
 Fk Mas Taborsko
Viktoria Plzen 2 
30/06 22:00
FT 
 Torpedo Moscow
Chertanovo Moscow 
30/06 16:00
FT 
 Obilic Herceg Novi Womens
Ekonomist Womens 
30/06 01:30
FT 
 Teleios
Kristiine Jk 1
30/06 01:00
FT 
 Olaines
Tente 
30/06 00:00
FT 
 Kolbotn Womens
Ovrevoll Hosle Womens 
29/06 22:00
FT 
 Khimki
Saturn 
29/06 16:00
FT 
 Irtysh 1946 Omsk
Chertanovo Moscow 
29/06 01:00
FT 
 Íf/víkingur/b68 Womens
B36 Torshavn Womens 
28/06 23:00
 
 Veles
Rodina Moskva 
28/06 22:30
FT 
 Chayka K Sr
Urozhay Krasnodar 
28/06 21:45
FT 
 Hb Torshavn Womens
Ki Klaksvikar Womens 
28/06 18:00
FT 
 Tallinna Jk Legion Womens
Ajax Tallinna Womens