Live3s Logo

Football Serbia Live Scores - Live Football Serbia Results

25/06 01:00
AET 
 Vojvodina
Partizan Belgrade 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [4-2],
11/06 02:00
FT 
 Partizan Belgrade
Crvena Zvezda 
10/06 23:00
FT 
 Cukaricki
Vojvodina 
04/06 02:00
AET 
 Vojvodina
Mladost Lucani 
90min [0-0], Penalty [5-4],
03/06 23:30
FT 
 Radnik Surdulica
Partizan Belgrade 
03/06 21:00
FT 
 Cukaricki
Radnicki Nis 
02/06 23:00
FT 
 Indjija
Crvena Zvezda 
21/06 01:15
FT 
 Crvena Zvezda
Proleter Novi Sad 
20/06 22:30
FT 
 Cukaricki
Macva Sabac 
20/06 20:30
FT 
 FK Javor Ivanjica
Indjija 
20/06 03:00
FT 
 Radnicki Nis
Karadjordje Topola 1
20/06 01:00
FT 
 Vojvodina
Partizan Belgrade 
19/06 22:30
FT 
 Spartak Subotica
FK Napredak Krusevac 
19/06 03:00
FT 
1 FK Vozdovac Beograd
Radnik Surdulica 
19/06 01:00
FT 
 Mladost Lucani
FK Rad Beograd 1
15/06 01:00
FT 
 Partizan Belgrade
Cukaricki 
14/06 22:30
FT 
 Karadjordje Topola
Crvena Zvezda 
14/06 20:00
FT 
 Indjija
Vojvodina 
14/06 02:00
FT 
 Radnik Surdulica
Radnicki Nis 
14/06 00:00
FT 
 FK Napredak Krusevac
Mladost Lucani 
13/06 22:00
FT 
 Macva Sabac
Spartak Subotica 
13/06 02:00
FT 
1 FK Rad Beograd
FK Vozdovac Beograd 
13/06 00:00
FT 
 Proleter Novi Sad
FK Javor Ivanjica 
07/06 23:00
FT 
 Mladost Lucani
Macva Sabac 
07/06 21:00
FT 
 Radnicki Nis
FK Rad Beograd 1
07/06 03:00
FT 
 Cukaricki
Indjija 
07/06 01:00
FT 
 Crvena Zvezda
Radnik Surdulica 
06/06 22:30
FT 
 Spartak Subotica
Partizan Belgrade 
06/06 20:00
FT 
 FK Javor Ivanjica
Vojvodina 
06/06 02:00
FT 
 FK Vozdovac Beograd
FK Napredak Krusevac 
06/06 00:00
FT 
 Proleter Novi Sad
Karadjordje Topola 
01/06 01:30
FT 
 Macva Sabac
FK Vozdovac Beograd 1
31/05 23:30
FT 
 Karadjordje Topola
FK Javor Ivanjica 
31/05 01:30
FT 
 FK Napredak Krusevac
Radnicki Nis 1
30/05 23:30
FT 
 Partizan Belgrade
Mladost Lucani 
30/05 21:00
FT 
 Radnik Surdulica
Proleter Novi Sad 
30/05 01:30
FT 
 FK Rad Beograd
Crvena Zvezda 
29/05 23:00
FT 
 Vojvodina
Cukaricki 
29/05 21:00
FT 
 Indjija
Spartak Subotica 
15/03 01:00
FT 
 Crvena Zvezda
FK Napredak Krusevac 
20/06 23:30
FT 
 Semendrija 1924
Trajal Krusevac 
20/06 23:30
FT 
 Zarkovo
Kolubara 
20/06 23:30
FT 
 Zlatibor
Buducnost Dobanovci 
20/06 23:30
FT 
 Sindjelic Belgrad
Graficar 
20/06 23:30
FT 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Novi Pazar 
20/06 23:30
FT 
 Radnicki 1923 Kragujevac
Zemun 
20/06 23:30
FT 
 Backa Backa Palanka
Radnicki Pirot 
20/06 23:30
FT 
 Dinamo Vranje
Kabel Novi Sad 
15/06 23:30
FT 
1 Kolubara
Zlatibor 
14/06 23:30
FT 
 Radnicki Pirot
Dinamo Vranje 1
14/06 23:30
FT 
1 Zemun
Backa Backa Palanka 
14/06 23:30
FT 
 Novi Pazar
Radnicki 1923 Kragujevac 
14/06 23:30
FT 
 Trajal Krusevac
Zarkovo 
13/06 23:30
FT 
 Kabel Novi Sad
Semendrija 1924 
13/06 23:30
FT 
 Graficar
FK Metalac Gornji Milanovac 
13/06 23:30
FT 
 Buducnost Dobanovci
Sindjelic Belgrad 
10/06 23:30
FT 
 Radnicki Pirot
Zemun 1
08/06 23:30
FT 
 Radnicki 1923 Kragujevac
Graficar 
07/06 23:30
FT 
 Semendrija 1924
Zarkovo 
07/06 23:30
FT 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Buducnost Dobanovci 
06/06 23:30
FT 
 Sindjelic Belgrad
Kolubara 
06/06 23:30
FT 
 Backa Backa Palanka
Novi Pazar 1
06/06 23:30
FT 
 Dinamo Vranje
Zemun 
06/06 23:30
FT 
 Kabel Novi Sad
Radnicki Pirot 
05/06 23:30
FT 
 Zlatibor
Trajal Krusevac 
02/06 00:00
FT 
 Kolubara
FK Metalac Gornji Milanovac 
31/05 23:30
FT 
 Radnicki Pirot
Semendrija 1924 
31/05 23:30
FT 
 Zemun
Kabel Novi Sad 
31/05 23:30
FT 
 Trajal Krusevac
Sindjelic Belgrad 
30/05 23:30
FT 
 Novi Pazar
Dinamo Vranje 
30/05 23:30
FT 
 Graficar
Backa Backa Palanka 
30/05 23:30
FT 
 Zarkovo
Zlatibor 
29/05 23:30
FT 
 Buducnost Dobanovci
Radnicki 1923 Kragujevac 
15/03 23:00
FT 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Trajal Krusevac 
15/03 22:00
FT 
 Radnicki 1923 Kragujevac
Kolubara 
15/03 22:00
FT 
 Kabel Novi Sad
Novi Pazar 1
15/03 22:00
FT 
 Dinamo Vranje
Graficar Beograd 
15/03 22:00
FT 
 Radnicki Nis U19
Internacional U19 
15/03 20:00
FT 
 Mladost Lucani U19
Brodarac U19 
15/03 17:00
FT 
 Napredak U19
Trajal Krusevac U19 1