Live3s Logo

Football Macedonia Live Scores - Live Football Macedonia Results

22/03 23:00
 
 Kozuv
Bregalnica Stip 
22/03 23:00
 
 Belasica Strumica
Tikves Kavadarci 
22/03 23:00
 
 Kamenica Sasa
Osogovo 
22/03 23:00
 
 Pobeda Prilep
Pehchevo 
22/03 23:00
 
 Pelister Bitola
Labunishta 
22/03 23:00
 
 Korab Debar
Vardar Forino 
22/03 23:00
 
 Fk Rinija Gostivar
Skopje 
22/03 23:00
 
 Vlazrimi Kicevo
Kadino 
22/03 23:00
 
 Ohrid 2004
Drita 
21/03 21:00
 
 Struga Trim Lum
Makedonija Gjorce Petrov 
21/03 21:00
 
 Shkupi
FK Shkendija 79 
21/03 21:00
 
 Renova Cepciste
Borec Veles 
21/03 21:00
 
 Sileks
Rabotnicki Skopje 
21/03 21:00
 
 Vardar Skopje
Academy Pandev 
18/03 21:30
 
 Vardar Skopje
Sileks 
18/03 21:30
 
 Academy Pandev
Shkupi 
18/03 21:30
 
 Borec Veles
Rabotnicki Skopje 
18/03 21:30
 
 Makedonija Gjorce Petrov
Renova Cepciste 
18/03 21:30
 
 FK Shkendija 79
Struga Trim Lum 
11/03 21:00
FT 
 Academy Pandev
Renova Cepciste 
11/03 21:00
FT 
 Shkupi
Sileks 
08/12 20:00
FT 
 Renova Cepciste
Rabotnicki Skopje 
08/12 20:00
FT 
 Shkupi
Makedonija Gjorce Petrov 
08/12 20:00
FT 
 Struga Trim Lum
Borec Veles 
08/12 20:00
FT 
 Vardar Skopje
FK Shkendija 79 
07/12 20:00
FT 
 Sileks
Academy Pandev 
27/11 20:00
FT 
 Rabotnicki Skopje
Borec Veles 
27/11 20:00
FT 
 Renova Cepciste
Makedonija Gjorce Petrov 
27/11 20:00
FT 
 Shkupi
Academy Pandev 
27/11 20:00
FT 
 Sileks
Vardar Skopje 1
27/11 20:00
FT 
 Struga Trim Lum
FK Shkendija 79 
24/11 20:00
FT 
 Academy Pandev
Struga Trim Lum 
24/11 20:00
FT 
 Borec Veles
Sileks 
24/11 20:00
FT 
1 FK Shkendija 79
Renova Cepciste 
24/11 20:00
FT 
 Vardar Skopje
Shkupi 
18/10 20:30
FT 
 FK Shkendija 79
Academy Pandev 
11/10 21:00
FT 
1 Pobeda Prilep
Tikves Kavadarci 
11/10 21:00
FT 
 Plackovica
Osogovo 
04/10 21:00
FT 
 Rabotnicki Skopje
Renova Cepciste 
22/09 21:30
FT 
 Vardar Skopje
Sileks 
21/09 21:00
 
 Borec Veles
Rabotnicki Skopje 
18/09 21:30
FT 
1 Rabotnicki Skopje
Makedonija Gjorce Petrov 
18/09 21:30
FT 
 Renova Cepciste
FK Shkendija 79 
18/09 21:30
FT 
 Shkupi
Vardar Skopje 
18/09 21:30
FT 
 Sileks
Borec Veles 
18/09 21:30
FT 
1 Struga Trim Lum
Academy Pandev 1
13/09 21:00
FT 
 Academy Pandev
Renova Cepciste 
05/06 22:30
FT 
 Sileks
Tikves Kavadarci 
26/05 22:30
FT 
 Academy Pandev
Vardar Skopje 
26/05 22:30
FT 
1 Pobeda Prilep
Makedonija Gjorce Petrov 
26/05 22:30
FT 
1 Rabotnicki Skopje
Korzo Prilep 
26/05 22:30
FT 
 Renova Cepciste
FK Shkendija 79 
26/05 22:30
FT 
 Sileks
Belasica Strumica 
04/03 21:00
AET 
 Rabotnicki Skopje
FK Shkendija 79 
90min [2-2], Aggregate [3-3],
04/03 21:00
FT 
 Academy Pandev
Shkupi 1
04/03 21:00
FT 
 Renova Cepciste
Struga Trim Lum 
04/03 21:00
FT 
 Labunishta
Bregalnica Stip 
04/12 23:30
FT 
 Bregalnica Stip
Labunishta 
04/12 20:00
FT 
 FK Shkendija 79
Rabotnicki Skopje 1
04/12 20:00
FT 
 Shkupi
Academy Pandev 
04/12 20:00
FT 
 Struga Trim Lum
Renova Cepciste 
31/10 20:30
FT 
 Renova Cepciste
Tikves Kavadarci 
30/10 20:30
FT 
 Osogovo
Academy Pandev 
30/10 20:30
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Bregalnica Stip 
30/10 20:30
FT 
 Sileks
Shkupi 1
30/10 20:30
FT 
 Rabotnicki Skopje
Pelister Bitola 
30/10 20:30
FT 
 Ohrid 2004
Labunishta 
30/10 20:30
FT 
 Struga Trim Lum
Borec Veles 
30/10 20:30
FT 
 FK Shkendija 79
Vardar Skopje 
28/08 23:00
FT 
 Kamenica Sasa
Vardar Skopje 
21/08 23:00
FT 
 Fortuna Singelik
Sileks 
21/08 23:00
AET 
1 Ohrid 2004
Belasica Strumica 
90min [1-1], Penalty [5-4], Ohrid 2004 win
21/08 23:00
FT 
 Fk Rinija Gostivar
FK Shkendija 79 
21/08 23:00
FT 
 Osogovo
Pobeda Prilep 
21/08 23:00
FT 
 Vlazrimi Kicevo
Rabotnicki Skopje 
21/08 23:00
FT 
 Prevalec
Borec Veles 
21/08 23:00
AET 
 Kozuv
Renova Cepciste 
90min [3-3], Penalty [5-6], Renova Cepciste win
21/08 23:00
FT 
 FK Teteks Tetovo
Shkupi 
20/08 23:00
FT 
 Ljuboten
Tikves Kavadarci 
20/08 23:00
AET 
 Pehchevo
Pelister Bitola 
90min [1-1], Penalty [4-5], Pelister Bitola win