Live3s Logo

Football Czech Live Scores - Live Football Czech Results

21/09 00:00
 
 Sparta Praha
Zlin 
20/09 21:30
FT 
 Slovan Liberec
Mfk Karvina 
20/09 21:30
FT 
 Brno
SK Sigma Olomouc 
20/09 01:00
FT 
 Bohemians 1905
Viktoria Plzen 
19/09 22:30
FT 
 Opava
Budejovice 
19/09 22:30
FT 
 Banik Ostrava
Pardubice 1
19/09 02:00
FT 
 Slavia Praha
Teplice 1
14/09 01:00
FT 
 Viktoria Plzen
Mlada Boleslav 
13/09 22:30
FT 
 Mfk Karvina
Sparta Praha 
13/09 22:30
FT 
 Zlin
Brno 1
13/09 01:30
FT 
 Pardubice
Slavia Praha 
12/09 23:00
FT 
 Budejovice
Slovan Liberec 
12/09 23:00
FT 
 Teplice
Synot Slovacko 
12/09 23:00
FT 
 Marila Pribram
Opava 
12/09 23:00
FT 
 Baumit Jablonec
Banik Ostrava 
12/09 00:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Bohemians 1905 
20/09 22:30
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Blansko 
20/09 22:30
FT 
 Fk Mas Taborsko
Usti nad Labem 
19/09 22:30
FT 
 Viktoria Zizkov
Hradec Kralove 
19/09 22:30
FT 
 Dukla Praha
Fotbal Trinec 
19/09 00:00
FT 
 Vysocina Jihlava
Lisen 
12/09 23:00
FT 
 Prostejov
Viktoria Zizkov 
12/09 23:00
FT 
 Lisen
Sk Slovan Varnsdorf 
12/09 00:00
FT 
 Hradec Kralove
Chrudim 
11/09 23:00
FT 
 Blansko
Dukla Praha 
11/09 00:00
FT 
 Usti nad Labem
Vysocina Jihlava 
20/09 16:30
FT 
 Zlin 2
Banik Ostrava 2 
20/09 16:15
 
 Unicov
SC Znojmo 
19/09 21:30
FT 
 Vrchovina
Sigma Olomouc 2 
19/09 21:30
FT 
 Slovan Rosice
Odra Petrkovice 
19/09 20:30
FT 
 Dolni Benesov
Slavia Kromeriz 
19/09 00:00
FT 
 Hlucin
Viktoria Otrokovice 
13/09 16:15
FT 
1 Sigma Olomouc 2
Hlucin 1
13/09 16:15
FT 
 Banik Ostrava 2
Slovan Rosice 
12/09 16:15
FT 
 Frydek-mistek
Unicov 
12/09 16:15
FT 
 Viktoria Otrokovice
Zlin 2 
10/09 00:00
 
 SC Znojmo
Viktoria Otrokovice 
09/09 23:00
FT 
1 Frydek-mistek
Slavia Kromeriz 
09/09 23:00
 
1 Zlin 2
Vyskov 
09/09 23:00
FT 
 Odra Petrkovice
Velke Mezirici 
09/09 23:00
FT 
 Hlucin
Vrchovina 
09/09 23:00
FT 
 Slovan Rosice
Dolni Benesov 
09/09 21:00
 
 Banik Ostrava 2
Sigma Olomouc 2 
06/09 16:15
 
 Unicov
Odra Petrkovice 
04/09 23:00
FT 
 Zlin 2
Sigma Olomouc 2 
04/09 23:00
FT 
 Hlucin
Velke Mezirici 
20/09 16:30
FT 
 Tj Sokol Lanzhot
Sk Zdirec Nad Doubravou 
20/09 16:15
FT 
 Slavicin
Tatran Vsechovice 
20/09 16:15
 
 Meteor Praha
Sk Mondi Steti 
19/09 22:00
FT 
 Clu Beroun
Klatovy 1
19/09 16:15
FT 
 Novy Jicin
Bohumin 
19/09 00:30
 
 Sk Batov
Velke Karlovice 
16/09 22:00
FT 
1 Velka Bites
Sk Zdirec Nad Doubravou 
12/09 01:00
 
 Chomutov
Louny 
09/09 23:00
FT 
 Sk Kosmonosy
Sk Polaban Nymburk 
06/09 22:00
FT 
 Zdar Nad Sazavou
Sardice 
06/09 22:00
FT 
 Prerov
Brumov 
06/09 22:00
FT 
 Sk Zdirec Nad Doubravou
Polna 
06/09 22:00
 
1 Tj Sokol Lanzhot
Havlickuv Brod 
06/09 16:15
 
 Slavicin
Nove Sady 1
05/09 00:00
FT 
 Rokycany
Sk Otava Katovice 
04/09 23:00
FT 
 Ceska Lipa
Chomutov 
19/09 18:00
FT 
 Zlin U19
Meteor Praha U19 1
18/09 17:00
 
 Pribram U19
Sparta Praha U19 
90min [3-3], Penalty [1-3],
18/09 17:00
FT 
 Opava U19
Brno U19 
16/09 19:00
AET 
 Mlada Boleslav U19
Banik Ostrava u19 
90min [2-2], Penalty [7-6],
12/09 18:30
FT 
 Sparta Praha U19
Sk Sigma Olomouc u19 
08/09 17:00
FT 
 Meteor Praha U19
Sparta Praha U19 
05/09 19:00
FT 
 Opava U19
Mlada Boleslav U19 
05/09 17:00
FT 
 Banik Ostrava u19
Viktoria Plzen U19 
16/09 22:00
FT 
 Jiskra Usti Nad Orlici
Zlin 
16/09 22:00
FT 
 Domazlice
Usti nad Labem 
16/09 22:00
FT 
 Sk Vysoke Myto
Prepere 
16/09 22:00
FT 
 Frenstat Pod Radhostem
Banik Ostrava 
16/09 22:00
FT 
 Slovan Velvary
Bohemians 1905 
16/09 22:00
FT 
 Sokol Hostoun
Mlada Boleslav 
15/09 22:00
FT 
 Frydek-mistek
Blansko 
13/09 22:00
FT 
 Vrchovina
Vysocina Jihlava 
02/09 23:30
AET 
 Sk Kosmonosy
Aritma Praha 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [0-3],
06/09 20:00
FT 
 Synot Slovacko Womens
Horni Herspice Womens