Live3s Logo

Football Austria Live Scores - Live Football Austria Results

04/04 20:30
FT 
 Dornbirn
SK Vorwarts Steyr 
04/04 01:10
FT 
 Wacker Innsbruck
Blau Weiss Linz 
04/04 01:10
FT 
 SV Ried
Kapfenberg Superfund 
04/04 01:10
FT 
 Juniors OO
Grazer AK 
04/04 01:10
FT 
 Austria Wien Youth
Liefering 
04/04 01:10
FT 
 SV Horn
SKU Amstetten 
20/03 23:00
FT 
 Austria Lustenau
Juniors OO 
20/03 23:00
FT 
 Kapfenberg Superfund
Dornbirn 
20/03 23:00
FT 
 SKU Amstetten
Wacker Innsbruck 
20/03 23:00
FT 
 Lafnitz
Austria Wien Youth 
20/03 23:00
FT 
 SK Vorwarts Steyr
SV Horn 
20/03 23:00
FT 
 Grazer AK
SV Ried 
14/03 21:30
FT 
 Dornbirn
SKU Amstetten 
14/03 02:10
FT 
 SV Ried
Lafnitz 
14/03 02:10
FT 
 Juniors OO
Wacker Innsbruck 
14/03 02:10
FT 
 Austria Wien Youth
Blau Weiss Linz 
14/03 02:10
FT 
 SV Horn
Liefering 
14/03 02:10
FT 
 Grazer AK
Austria Lustenau 
11/03 02:00
FT 
 Kapfenberg Superfund
Juniors OO 
08/03 17:30
FT 
1 SKU Amstetten
SV Ried 
07/03 21:30
FT 
 Austria Lustenau
Austria Wien Youth 
07/03 21:30
FT 
 Liefering
Lafnitz 
07/03 21:30
FT 
 Wacker Innsbruck
Floridsdorfer Ac 
07/03 21:30
FT 
 Austria Klagenfurt
Dornbirn 
07/03 02:10
FT 
1 Blau Weiss Linz
SK Vorwarts Steyr 
07/03 02:10
FT 
 SV Horn
Grazer AK 
04/04 02:00
 
 Wels
Union Gurten 
04/04 02:00
 
 Wolfsberger Ac Amateur
SV Allerheiligen 
04/04 02:00
 
 Tus Bad Gleichenberg
Deutschlandsberger Sc 
04/04 02:00
 
 Sc Gleisdorf
ATSV Wolfsberg 
04/04 02:00
 
 SC Weiz
Atsv Stadl Paura 
04/04 02:00
 
 Sturm Graz Amateur
SC Kalsdorf 
04/04 02:00
 
 Vocklamarkt
Santa Ana 
28/03 02:00
 
 SV Allerheiligen
Vocklamarkt 
28/03 02:00
 
 Deutschlandsberger Sc
Sc Gleisdorf 
28/03 02:00
 
 SC Kalsdorf
Atsv Stadl Paura 
28/03 02:00
 
 Sturm Graz Amateur
Wels 
28/03 02:00
 
 Union Gurten
Wolfsberger Ac Amateur 
28/03 02:00
 
 Wsc Hertha Wels
SC Weiz 
28/03 02:00
 
 Santa Ana
Tus Bad Gleichenberg 
07/03 02:00
FT 
 SC Weiz
Santa Ana 
07/03 02:00
FT 
 Vocklamarkt
Wels 
04/04 02:00
 
 Sv Mattersburg Amateure
Team Wiener Linien 
04/04 02:00
 
 Sc Neusiedl 1919
SC Wiener Neustadt 
04/04 02:00
 
 Rapid Vienna Youth
Andelsbuch 
04/04 02:00
 
 Fcm Traiskirchen
Ask Ebreichsdorf 
04/04 02:00
 
 Sv Leobendorf
SC Mannsdorf 
04/04 02:00
 
 Sv Stripfing Weiden
Wiener Sportklub 
04/04 02:00
 
 Wiener Viktoria
Karabakh Vienna 
28/03 02:00
 
 Ask Ebreichsdorf
Trenkwalder Admira Youth 
28/03 02:00
 
 SC Mannsdorf
Rapid Vienna Youth 
28/03 02:00
 
 Karabakh Vienna
Sc Neusiedl 1919 
28/03 02:00
 
 SC Wiener Neustadt
Fcm Traiskirchen 
28/03 02:00
 
 Team Wiener Linien
Sv Stripfing Weiden 
07/03 02:30
FT 
 Wiener Sportklub
Ask Ebreichsdorf 
07/03 02:00
FT 
 Sv Mattersburg Amateure
Karabakh Vienna 1
07/03 02:00
FT 
 Sc Neusiedl 1919
Rapid Vienna Youth 
29/03 21:00
 
 Usc Landhaus Womens
Sturm Graz/stattegg Womens 
22/03 21:00
 
 Wacker Innsbruck Womens
Vorderland Womens 
22/03 23:00
FT 
 TSV Hartberg
Red Bull Salzburg 
22/03 23:00
FT 
 Wolfsberger AC
LASK Linz 
22/03 23:00
FT 
 Rapid Wien
Sturm Graz 
16/03 00:00
 
 Red Bull Salzburg
Rapid Wien 
15/03 21:30
FT 
 LASK Linz
TSV Hartberg 
15/03 21:30
 
 Sturm Graz
Wolfsberger AC 
15/03 00:00
 
 Austria Wien
Trenkwalder Admira 
15/03 00:00
 
 Mattersburg
Rheindorf Altach 
15/03 00:00
 
 WSG Wattens
St.Polten 
08/03 21:30
FT 
 Mattersburg
LASK Linz 
08/03 21:30
FT 
 Red Bull Salzburg
Sturm Graz 
08/03 00:00
FT 
 Wolfsberger AC
Rapid Wien 
08/03 00:00
FT 
 Trenkwalder Admira
Rheindorf Altach 1
08/03 00:00
FT 
 Austria Wien
St.Polten 
08/03 00:00
FT 
 TSV Hartberg
WSG Wattens 
03/03 02:00
FT 
 Rheindorf Altach
Red Bull Salzburg 
02/03 00:00
FT 
 LASK Linz
TSV Hartberg 1
11/03 02:00
FT 
 Deutschlandsberger Sc
Tus Rein 
08/03 17:30
FT 
 Slovan Hac
Sv Schwechat 1
06/03 03:45
FT 
1 Red Bull Salzburg
LASK Linz 1
05/03 01:00
FT 
 Austria Lustenau
Wacker Innsbruck