Live3s Logo

Football Australia Live Scores - Live Football Australia Results

05/04 14:00
 
 Wellington Phoenix
Adelaide United 
03/04 16:30
FT 
 Sydney
Western United 
27/03 16:30
Postp. 
 Melbourne City
Adelaide United 
23/03 16:30
FT 
 Newcastle Jets
Melbourne City 
03/04 17:00
 
 Melbourne Knights
Altona Magic 
03/04 17:00
 
 South Melbourne
St Albans Saints 
03/04 17:00
 
 Port Melbourne Sharks
Avondale Heights 
03/04 17:00
 
 Bentleigh Greens
Oakleigh Cannons 
03/04 17:00
 
 Dandenong City Sc
Green Gully Cavaliers 
03/04 17:00
 
 Eastern Lions Sc
Heidelberg United 
03/04 17:00
 
 Dandenong Thunder
Hume City 
27/03 17:00
 
 Heidelberg United
Bentleigh Greens 
27/03 17:00
 
 Melbourne Knights
Oakleigh Cannons 
27/03 17:00
 
 Green Gully Cavaliers
South Melbourne 
27/03 17:00
 
 Avondale Heights
Eastern Lions Sc 
27/03 17:00
 
 St Albans Saints
Dandenong Thunder 
27/03 17:00
 
 Altona Magic
Dandenong City Sc 
27/03 17:00
 
 Hume City
Port Melbourne Sharks 
22/03 12:00
 
 Eastern Lions Sc
Hume City 
03/04 15:00
 
 Bayswater City
ECU Joondalup 
03/04 15:00
 
 Armadale
Inglewood United 
03/04 15:00
 
 Cockburn City
Perth SC 
03/04 15:00
 
 Balcatta
Floreat Athena 
03/04 15:00
 
 Sorrento
Willip 
03/04 15:00
 
 Rocking Ham City
Perth Glory Am 
28/03 15:00
 
 Willip
Floreat Athena 
28/03 15:00
 
 Perth SC
Rocking Ham City 
28/03 15:00
 
 ECU Joondalup
Cockburn City 
28/03 15:00
 
 Sorrento
Armadale 
28/03 15:00
 
 Inglewood United
Bayswater City 
28/03 15:00
 
 Perth Glory Am
Balcatta 
03/04 12:30
 
 North Eastern Metrostars
Para Hills Knights 
03/04 12:30
 
 Adelaide Comets
Adelaide Blue Eagles 
03/04 12:30
 
 Modbury Jets
Croydon Kings 
03/04 12:30
 
 Adelaide City
Adelaide United U21 
03/04 12:30
 
 Cumberland United
Campbelltown City SC 
03/04 12:30
 
 Adelaide Olympic
Adelaide Raiders SC 
27/03 12:30
 
 Campbelltown City SC
Adelaide Olympic 
27/03 12:30
 
 Para Hills Knights
Adelaide City 
29/03 15:00
 
 Toowong
Bayside United 
28/03 15:00
 
 Taringa Rovers
St George Willawong 
28/03 15:00
 
 The Gap Bpl
Caboolture 
28/03 15:00
 
 Acacia Ridge
North Star 
22/03 15:00
 
 Albany Creek
The Gap Bpl 
22/03 15:00
 
 St George Willawong
Caboolture 
29/03 13:00
 
 Blacktown City Demons
Sydney FC U21 
29/03 13:00
 
 Rockdale City Suns
South Coast Wolves 
28/03 13:00
 
 Sutherland Sharks
APIA Leichhardt Tigers 
28/03 13:00
 
 Manly United
Sydney Olympic 
28/03 13:00
 
 Marconi Stallions
Sydney United 
22/03 16:30
 
 APIA Leichhardt Tigers
Manly United 
22/03 15:30
 
 Sydney FC U21
Sutherland Sharks 
22/03 15:00
 
 Sydney United
Rockdale City Suns 
22/03 13:00
 
 Sydney Olympic
Ted Reiter Mountain City Rovers 
22/03 11:30
 
 South Coast Wolves
Marconi Stallions 
28/03 23:00
 
 South Hobart
Launceston City 
28/03 23:00
 
 Riverside Olympic
Devonport City 
28/03 23:00
 
 Kingborough Lions
Glenn Nochi Knight 
28/03 23:00
 
 Hobart Zebras
Hobart Olympia Warriors 
28/03 14:00
 
 Brisbane City SC
Brisbane Olympic United FC 
28/03 14:00
 
 Gold Coast United
Sunshine Coast Wanderers 
28/03 14:00
 
 Brisbane Strikers
Eastern Suburbs 
28/03 14:00
 
 Capalaba
Gold Coast Knights 
28/03 14:00
 
 Redlands United FC
Magpies Crusaders 
28/03 14:00
 
 Queensland Lions SC
Peninsula Power 
28/03 14:00
 
 Brisbane Roar Am
Moreton Bay United 
28/03 13:00
 
 Perth Sc U20
Rockingham City U20 
28/03 13:00
 
 Ecu Joondalup U20
Cockburn City U20 
28/03 13:00
 
 Sorrento U20
Armadale U20 
28/03 13:00
 
 Inglewood United U20
Bayswater City U20 
28/03 13:00
 
 Perth Glory Am
Balcatta U20 
28/03 13:00
 
 Gungahlin United
Canberra Olympic 
28/03 13:00
 
 Monaro Panthers
Canberra 
28/03 13:00
 
 Woden Valley
Tuggeranong United 
28/03 13:00
 
 Belconnen United
Cooma Tigers 
28/03 12:15
 
 Moreland City
Kingston City 
28/03 12:00
 
 Langwarrin
Northcote City 
23/03 16:30
 
 Kingston City
Werribee City Sc 
27/03 17:00
 
 West Adelaide
Seaford Rangers 
27/03 17:00
 
 Fulham United
Adelaide Victory