Live3s Logo

Slovakia Cup Livescore - Slovakia Cup Live Scores & Results

05/03 01:30
FT 
 DAC Dunajska Streda
Poprad 
05/03 00:30
AET 
 Nitra
Zlate Moravce 
90min [1-1], Penalty [4-5],
04/03 23:30
AET 
 Trencin
Slovan Sahy 
90min [2-2], Penalty [5-6],
04/03 21:30
FT 
 Skf Sered
MFK Ruzomberok 
05/12 01:30
FT 
 Slovan Bratislava
MSK Zilina 
16/11 20:00
FT 
 Partizan Bardejov
Slovan Bratislava 
15/11 00:00
FT 
 FK Pohronie
Zlate Moravce 
31/10 01:00
AET 
1 DAC Dunajska Streda
Spartak Trnava 
90min [0-0], Penalty [4-3], DAC Dunajska Streda win
31/10 00:30
AET 
 FK Senica
MFK Ruzomberok 
90min [1-1], Penalty [3-4], MFK Ruzomberok win
31/10 00:00
FT 
 Nitra
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 1
30/10 23:00
FT 
 Poprad
Dukla Banska Bystrica 
30/10 20:30
FT 
 Trencin
Mfk Skalica 
30/10 20:30
FT 
 Skf Sered
Artmedia Petrzalka 
09/10 21:00
FT 
 Tj Druzstevnik Liptovska Stiavnica
Slovan Sahy 
02/10 21:30
AET 
 Malzenice
FK Senica 
90min [0-0], Penalty [1-4], FK Senica win
26/09 00:00
FT 
 Druzstevnik Radimov
DAC Dunajska Streda 
25/09 21:30
AET 
 MFK Kosice
Trencin 
90min [2-2], Penalty [1-4], Trencin win
25/09 21:30
FT 
 Tj Druzstevnik Besenov
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
25/09 21:30
FT 
 Nove Mesto
MSK Zilina 
25/09 21:30
FT 
 Spisske Podhradie
Poprad 
25/09 21:30
FT 
 Slavoj Trebisov
Zlate Moravce 
24/09 22:00
 
 Rakytovce
FK Pohronie 
24/09 22:00
FT 
 Tj Druzstevnik Jacovce
Spartak Trnava 
24/09 21:55
FT 
 KFC Komarno
Nitra 
18/09 22:30
FT 
 Stara Lubovna
MSK Zilina 
18/09 22:00
FT 
 Trencianske Stankovce
Nove Mesto 1
18/09 22:00
 
 Novohrad Lucenec
KFC Komarno 
17/09 22:00
AET 
 Ftc Filakovo
DAC Dunajska Streda 
90min [0-0], Penalty [5-6], DAC Dunajska Streda win
11/09 22:30
FT 
 Pata
Artmedia Petrzalka 1
11/09 22:30
FT 
 Strecno
Dukla Banska Bystrica 
11/09 22:30
FT 
 Horna Krupa
Mfk Skalica 
11/09 22:00
FT 
 1. Tatran Presov
Poprad 
11/09 22:00
FT 
 Druzstevnik Radimov
Tj Slavoj Boleraz 
11/09 22:00
FT 
 Dunajska Luzna
Lokomotiv Devinska 1
11/09 22:00
FT 
 Tatran Krasno Nad Kysucou
Spartak Trnava 
11/09 22:00
AET 
 Tj Sv And Kysucou
SKM Puchov 
90min [0-0], Penalty [9-8], Tj Sv And Kysucou win
11/09 22:00
AET 
 Mfk Vranov Nad Topou
Partizan Bardejov 1
90min [1-1], Penalty [4-5], Partizan Bardejov win
11/09 22:00
AET 
 Kechnec
Mladost Kalsa 1
90min [1-1], Penalty [1-3], Mladost Kalsa win
11/09 22:00
FT 
 Sarisske Michalany
MFK Kosice 1
11/09 22:00
FT 
 Tj Druzstevnik Jacovce
Mfk Aleksince 
11/09 01:00
FT 
 Salkova
Trencin 
10/09 22:00
FT 
 Msk Fomat Martin
MFK Ruzomberok 
10/09 22:00
FT 
 Predmier
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
10/09 22:00
FT 
 Psc Pezinok
FK Senica 
10/09 22:00
FT 
 Velke Lovce
Nitra 
04/09 22:00
FT 
 Dolne Vestenice
Zlate Moravce 
28/08 23:00
AET 
 Kechnec
Mfk Tahanovce 
90min [4-4], 120min [4-4], Penalty [5-4], Kechnec win
28/08 23:00
AET 
 Kysucke Nove Mesto
Tatran Krasno Nad Kysucou 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [5-6], Tatran Krasno Nad Kysucou win
28/08 22:30
FT 
 Tesla Stropkov
Poprad 
28/08 22:30
FT 
 Sk Milenium
MFK Kosice 
21/08 23:00
AET 
 Hornad Zdana
Mladost Kalsa 
90min [1-1], Penalty [3-4], Mladost Kalsa win
20/08 23:00
FT 
 Ofk Tatran Kracunovce
Partizan Bardejov 
14/08 23:00
FT 
 Banik Lehota Pod Vtacnikom
Zlate Moravce 
14/08 23:00
FT 
 Krasnohorske Podhradie
Zemplin Michalovce 
14/08 23:00
FT 
 Mfk Lokomotiva Zvolen
Skf Sered 
14/08 23:00
FT 
1 Jednota Banova
Spartak Trnava 1
14/08 23:00
FT 
 Csm Tisovec
Trencin 
14/08 23:00
FT 
1 Rohoznik
FK Senica 
14/08 23:00
FT 
 Javornik Makov
SKM Puchov 
14/08 23:00
FT 
 Start Hrabusice
Stara Lubovna