Live3s Logo

Russian First Division Livescore - Russian First Division Live Scores & Results

02/08 23:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Baltika 
02/08 21:30
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Torpedo Moscow 
02/08 00:00
FT 
 Alania
Ska Khabarovsk 
01/08 23:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Chayka K Sr 
01/08 23:00
FT 
 Volgar-Astrakhan
Krasnodar II 
01/08 22:00
FT 
 Dinamo Briansk
Gazovik Orenburg 
01/08 22:00
FT 
1 Tekstilshchik Ivanovo
Veles 
01/08 21:00
FT 
 Irtysh 1946 Omsk
Yenisey Krasnoyarsk 
01/08 20:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Spartak Moscow II 
01/08 19:00
FT 
 Volga Olimpiets
Tom Tomsk 
29/03 20:00
 
 Baltika
Avangard 
29/03 20:00
 
 Chertanovo Moscow
Volga Olimpiets 
29/03 20:00
 
 Fakel Voronezh
Tekstilshchik Ivanovo 
29/03 20:00
 
 Chayka K Sr
Yenisey Krasnoyarsk 
29/03 20:00
 
 Mordovia Saransk
Torpedo Armavir 
29/03 20:00
 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Tom Tomsk 
29/03 20:00
 
 Shinnik Yaroslavl
Krasnodar II 
29/03 20:00
 
 Ska Khabarovsk
Luch-Energiya 
29/03 20:00
 
 Spartak Moscow II
Khimki 
29/03 20:00
 
 Torpedo Moscow
Rotor Volgograd 
23/03 21:00
 
 Krasnodar II
Neftekhimik Nizhnekamsk 
22/03 22:00
 
 Torpedo Armavir
Ska Khabarovsk 
22/03 22:00
 
 Tekstilshchik Ivanovo
Chayka K Sr 
22/03 20:00
 
 Avangard
Fakel Voronezh 
22/03 20:00
 
 Volga Olimpiets
Mordovia Saransk 
22/03 20:00
 
 Rotor Volgograd
Spartak Moscow II 
22/03 19:00
 
 Khimki
Shinnik Yaroslavl 
22/03 18:00
 
 Tom Tomsk
Chertanovo Moscow 
22/03 18:00
 
 Yenisey Krasnoyarsk
Torpedo Moscow 
22/03 14:00
 
 Luch-Energiya
Baltika 
15/03 22:00
FT 
 Baltika
Torpedo Armavir 
15/03 22:00
FT 
 Fakel Voronezh
Luch-Energiya 
15/03 22:00
FT 
 Tekstilshchik Ivanovo
Torpedo Moscow 
15/03 20:00
FT 
 Chayka K Sr
Avangard 
15/03 19:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Mordovia Saransk 
15/03 19:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Rotor Volgograd 
15/03 18:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Khimki 
15/03 17:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Spartak Moscow II 1
15/03 16:00
FT 
 Tom Tomsk
Krasnodar II 
15/03 13:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Volga Olimpiets 
10/03 20:00
FT 
 Krasnodar II
Chertanovo Moscow 
09/03 22:00
FT 
1 Torpedo Armavir
Fakel Voronezh 
09/03 22:00
FT 
 Chayka K Sr
Luch-Energiya 
09/03 22:00
FT 
 Tekstilshchik Ivanovo
Spartak Moscow II 
09/03 21:00
FT 
 Mordovia Saransk
Ska Khabarovsk 
09/03 20:00
FT 
1 Avangard
Torpedo Moscow 
09/03 20:00
FT 
 Volga Olimpiets
Baltika 
09/03 20:00
FT 
1 Rotor Volgograd
Neftekhimik Nizhnekamsk 1
09/03 19:00
FT 
 Khimki
Tom Tomsk 
09/03 17:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Shinnik Yaroslavl 
24/11 00:30
FT 
 Torpedo Moscow
Luch-Energiya 
23/11 22:00
FT 
 Baltika
Mordovia Saransk 
23/11 21:00
FT 
 Krasnodar II
Khimki 
23/11 20:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Ska Khabarovsk 
23/11 20:00
FT 
 Fakel Voronezh
Volga Olimpiets 
23/11 20:00
FT 
 Rotor Volgograd
Tom Tomsk 
23/11 19:00
FT 
 Chayka K Sr
Torpedo Armavir 
23/11 19:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Yenisey Krasnoyarsk 1
23/11 19:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Tekstilshchik Ivanovo 
23/11 18:00
FT 
1 Spartak Moscow II
Avangard