Live3s Logo

Russia Cup Livescore - Russia Cup Live Scores & Results

01/11 00:30
FT 
 Spartak Moscow
FK Rostov 
01/11 00:30
FT 
 Torpedo Moscow
Baltika 
31/10 21:00
FT 
 Gazovik Orenburg
Khimki 
31/10 01:00
FT 
 Zenit St Petersburg
Tom Tomsk 
31/10 00:00
FT 
 CSKA Moscow
Ufa 
30/10 23:00
FT 
 Akhmat Grozny
Luch-Energiya 
26/09 00:30
FT 
 Torpedo Moscow
Krylya Sovetov Samara 
26/09 00:00
AET 
1 Chertanovo Moscow
Gazovik Orenburg 
90min [0-0], 120min [0-2], Gazovik Orenburg win
26/09 00:00
FT 
 Volga Olimpiets
Krasnodar 
26/09 00:00
FT 
1 Fakel Voronezh
Arsenal Tula 
26/09 00:00
FT 
 Chernomorets Novorossiysk
Ural Sr 
25/09 23:30
FT 
 Kamaz
Spartak Moscow 
25/09 23:30
FT 
 Mordovia Saransk
FK Rostov 
25/09 23:00
FT 
1 Chayka K Sr
Ufa 1
25/09 23:00
FT 
 Alania
CSKA Moscow 
25/09 20:30
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Zenit St Petersburg 
25/09 20:00
FT 
 Tom Tomsk
Spartak Tambov 
25/09 17:00
FT 
 Luch-Energiya
Dinamo Moscow 
03/09 22:00
FT 
 FK Tyumen
Yenisey Krasnoyarsk 
03/09 21:00
FT 
 Irtysh Pavlodar
Tom Tomsk 
03/09 16:00
FT 
 Sakhalin
Ska Khabarovsk 
22/08 00:00
FT 
 Khimki
Avangard 
21/08 23:30
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Tekstilshchik Ivanovo 1
21/08 23:30
FT 
 Salyut-Energia Belgorod
Fakel Voronezh 
21/08 23:30
FT 
1 Leningradets
Baltika 
21/08 23:30
FT 
 FK Zvezda Ryazan
Chertanovo Moscow 
21/08 23:00
AET 
1 Veles
Torpedo Moscow 
90min [2-2], 120min [3-3], Penalty [5-6], Torpedo Moscow win
21/08 23:00
FT 
 Chernomorets Novorossiysk
Torpedo Armavir 1
21/08 23:00
FT 
 Inter Cherkessk
Chayka K Sr 
21/08 22:00
FT 
 Ararat Moscow
Volga Nizhny Novgorod 
21/08 21:00
FT 
 Alania
Rotor Volgograd 
21/08 17:00
FT 
1 FK Chita
Luch-Energiya 
10/08 17:00
FT 
 Blagoveshchensk
Sakhalin 
09/08 21:00
FT 
 Irtysh 1946 Omsk
Dinamo Barnaul 
06/08 00:00
FT 
 Murom
Ararat Moscow 
05/08 23:30
AET 
 FK Kaluga
Salyut-Energia Belgorod 
90min [3-3], 120min [3-3], Penalty [4-5], Salyut-Energia Belgorod win
05/08 23:30
AET 
 Chernomorets Novorossiysk
FK Biolog 
90min [2-2], 120min [4-2], Chernomorets Novorossiysk win
05/08 23:30
AET 
1 Luki Energiya
Leningradets 1
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-5], Leningradets win
05/08 22:00
FT 
1 Zorkyi Krasnogorsk
FK Zvezda Ryazan 1
05/08 22:00
FT 
 Spartak Nalchik
Inter Cherkessk 
05/08 22:00
FT 
 Veles
Krasny Smolensk 
05/08 21:00
FT 
1 Alania
Volgar-Astrakhan 
04/08 21:00
AET 
 Kamaz
Zvezda Perm 1
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [6-5], Kamaz win
04/08 21:00
FT 
 Nosta Novotroitsk
FK Tyumen 
28/07 23:30
AET 
1 Druzhba Maykop
Chernomorets Novorossiysk 
90min [0-0], 120min [0-1], Chernomorets Novorossiysk win
28/07 23:00
FT 
 Torpedo Vladimir
Murom 
28/07 23:00
 
 Volgar-Astrakhan
Legion Dynamo 1
28/07 22:00
FT 
1 Dinamo Briansk
FK Kaluga 
28/07 22:00
FT 
 Alania
Anzhi 
28/07 21:00
FT 
 Salyut-Energia Belgorod
Metallurg Lipetsk 
28/07 21:00
FT 
 Pskov 747
Luki Energiya 
28/07 21:00
FT 
1 FK Zvezda Ryazan
Znamya Truda 1
28/07 21:00
FT 
 Veles
Rodina Moskva 
28/07 21:00
FT 
1 Mashuk-KMV
Inter Cherkessk 
28/07 20:00
AET 
 Chelyabinsk
FK Tyumen 
90min [0-0], 120min [0-1], FK Tyumen win
28/07 20:00
FT 
 Magnitogorsk
Nosta Novotroitsk 
28/07 20:00
FT 
 Zvezda Perm
Zenit-Izhevsk 
28/07 19:30
AET 
 Dinamo Barnaul
Sibir M Novosibirsk 
90min [0-0], 120min [2-1], Dinamo Barnaul win
28/07 19:00
FT 
 FK Kolomna
Ararat Moscow 
28/07 19:00
FT 
 Dolgiye Prudy
Zorkyi Krasnogorsk