Live3s Logo

FNL Cup Livescore - FNL Cup Live Scores & Results

27/02 18:45
FT 
 Ural 2
Riga 
27/02 16:00
FT 
 Russia U20
Chertanovo Moscow 1
27/02 00:15
FT 
 Fakel Voronezh
SKA Rostov 1
26/02 21:30
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Krylya Sovetov Samara Youth 
26/02 18:45
FT 
 Rotor Volgograd
Mordovia Saransk 
26/02 16:00
FT 
 Rodina Moskva
Tom Tomsk 
25/02 00:30
FT 
 Spartak Tambov
Shinnik Yaroslavl 
24/02 21:45
 
 Chertanovo Moscow
Riga 
24/02 18:45
AET 
 Krylya Sovetov Samara Youth
SKA Rostov 
90min [1-1], Penalty [8-9],
23/02 18:45
AET 
 Yenisey Krasnoyarsk
Fakel Voronezh 
90min [0-0], Penalty [3-4],
23/02 16:00
FT 
 Rotor Volgograd
Rodina Moskva 
22/02 00:15
FT 
 Riga
Ska Khabarovsk 
21/02 21:30
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Mordovia Saransk 1
21/02 18:45
FT 
 Spartak Tambov
Krylya Sovetov Samara 
21/02 16:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Tom Tomsk 
21/02 00:15
FT 
 Ural 2
Rodina Moskva 
20/02 21:30
FT 
 Khimki
Fakel Voronezh 
20/02 18:45
FT 
 Russia U20
Kamaz 
20/02 16:00
FT 
 Rotor Volgograd
Yenisey Krasnoyarsk 
19/02 00:15
FT 
 Ska Khabarovsk
Mordovia Saransk 
18/02 21:30
 
 Riga
Shinnik Yaroslavl 1
18/02 18:45
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Tom Tomsk 
18/02 16:00
FT 
 Spartak Tambov
Chertanovo Moscow 
18/02 00:15
FT 
 Rodina Moskva
Fakel Voronezh 
17/02 21:30
 
 Ural Sr
Khimki 
17/02 18:45
FT 
1 Kamaz
Yenisey Krasnoyarsk 
17/02 16:05
FT 
 Russia U20
Rotor Volgograd 1
15/02 21:30
FT 
 Mordovia Saransk
Riga 
15/02 18:45
FT 
 Tom Tomsk
Spartak Tambov 
15/02 16:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Ska Khabarovsk 
15/02 00:15
FT 
 Fakel Voronezh
Ural Sr 
14/02 21:30
FT 
 Khimki
Rodina Moskva 
14/02 18:45
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Russia U20 
14/02 16:00
FT 
 Rotor Volgograd
Kamaz 
22/02 00:15
AET 
1 Riga
Fakel Voronezh 
90min [2-2], Penalty [5-4], Riga win
21/02 21:30
AET 
 Pyunik
Krasnodar II 1
90min [2-2], Penalty [2-3], Krasnodar II win
21/02 18:45
FT 
 Murom
Ural Sr 
21/02 16:00
 
 Chertanovo Moscow
Levadia Tallinn 2
21/02 00:15
AET 
 Rotor Volgograd
Avangard 
90min [1-1], Penalty [3-4], Avangard win
20/02 21:30
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Spartak Tambov 
20/02 18:45
FT 
 FK Tyumen
Spartak Moscow II 
20/02 16:00
AET 
1 Mordovia Saransk
Khimki 
90min [0-0], Penalty [1-4], Khimki win
19/02 00:15
AET 
 Spartak Tambov
Avangard 
90min [0-0], Penalty [4-5], Avangard win
18/02 21:30
FT 
 Khimki
Spartak Moscow II 1
18/02 18:45
FT 
 Krasnodar II
Fakel Voronezh 
18/02 16:00
FT 
 Ural Sr
Levadia Tallinn 
18/02 00:15
AET 
 Rotor Volgograd
Shinnik Yaroslavl 
90min [1-1], Penalty [5-4], Rotor Volgograd win
17/02 21:30
FT 
 Mordovia Saransk
FK Tyumen 1
17/02 18:45
FT 
1 Pyunik
Riga 
17/02 16:00
FT 
 Murom
Chertanovo Moscow 
16/02 00:15
FT 
 Fakel Voronezh
Levadia Tallinn 
15/02 21:30
FT 
 Avangard
Spartak Moscow II 
15/02 18:45
FT 
 Spartak Tambov
Ural Sr 
15/02 16:00
FT 
 Krasnodar II
Khimki 
15/02 00:15
FT 
 FK Tyumen
Riga 
14/02 21:30
FT 
 Chertanovo Moscow
Shinnik Yaroslavl 
14/02 18:45
FT 
 Rotor Volgograd
Pyunik 1
14/02 16:00
FT 
 Murom
Mordovia Saransk 
13/02 00:15
FT 
1 Levadia Tallinn
Spartak Moscow II 
12/02 21:30
FT 
1 Fakel Voronezh
Avangard