Live3s Logo

Romania B Play Off Livescore - Romania B Play Off Live Scores & Results

25/10 21:00
FT 
 Petrolul Ploiesti
Universitatea Craiova 
24/10 16:30
 
 Concordia Chiajna
Farul Constanta 
24/10 16:10
FT 
 Politehnica Timisoara
Css Slatina 
24/10 16:00
FT 
 Unirea 2004 Slobozia
Dunarea Calarasi 
24/10 16:00
FT 
 Cs Aerostar Bacau
Comuna Recea 
24/10 16:00
FT 
 Voin Tate Numa Glenn
Scolar Resita 1
24/10 15:55
FT 
 Metaloglobus
Csikszereda 
18/10 19:30
FT 
1 Comuna Recea
Petrolul Ploiesti 1
17/10 17:00
FT 
1 Farul Constanta
Voin Tate Numa Glenn 1
17/10 16:00
 
 Scolar Resita
Pandurii 
17/10 16:00
FT 
 Dunarea Calarasi
Gloria Buzau 
17/10 16:00
FT 
 Csikszereda
Unirea 2004 Slobozia 
17/10 16:00
FT 
 Css Slatina
Cs Aerostar Bacau 1
17/10 16:00
 
1 Ripensia Timisoara
Metaloglobus 
16/10 23:00
 
 Universitaea Cluj
Concordia Chiajna 
14/10 20:00
FT 
 Unirea 2004 Slobozia
Farul Constanta 
13/10 00:30
 
 Voin Tate Numa Glenn
Universitaea Cluj 
11/10 01:45
FT 
 Universitatea Craiova
Rapid Bucuresti 
10/10 21:45
 
 Concordia Chiajna
CS Mioveni 1
10/10 16:00
FT 
 Unirea 2004 Slobozia
Ripensia Timisoara 
10/10 16:00
 
1 Metaloglobus
Scolar Resita 
07/10 00:30
 
 CS Mioveni
Voin Tate Numa Glenn 
05/10 23:00
 
 Universitaea Cluj
Pandurii 
03/10 18:00
FT 
 Comuna Recea
Universitatea Craiova 
02/10 23:00
 
 Rapid Bucuresti
Concordia Chiajna 
30/09 00:00
FT 
 Universitatea Craiova
Css Slatina 
23/09 00:00
FT 
 Universitaea Cluj
Unirea 2004 Slobozia 
21/09 23:00
FT 
1 Csikszereda
Petrolul Ploiesti 1
20/09 17:30
FT 
 Luceafarul Oradea
Universitatea Craiova 
19/09 19:30
 
 Rapid Bucuresti
Voin Tate Numa Glenn 1
19/09 16:00
FT 
 Farul Constanta
Gloria Buzau 1
19/09 16:00
FT 
 Concordia Chiajna
Pandurii 1
19/09 16:00
FT 
 Scolar Resita
Politehnica Timisoara 
19/09 16:00
FT 
 Css Slatina
Comuna Recea 
16/09 00:30
 
 Petrolul Ploiesti
Ripensia Timisoara 
13/09 19:30
FT 
 Gloria Buzau
Universitaea Cluj 
12/09 18:00
FT 
 Css Slatina
Rapid Bucuresti 
12/09 16:00
FT 
 Cs Aerostar Bacau
Scolar Resita 
12/09 16:00
FT 
 Comuna Recea
Luceafarul Oradea 
10/09 00:30
FT 
1 U Craiova 1948 Sa
Ripensia Timisoara 
08/09 22:00
FT 
 Luceafarul Oradea
Css Slatina 
06/09 23:30
FT 
1 CS Mioveni
Gloria Buzau 
06/09 18:00
 
 Scolar Resita
Petrolul Ploiesti 
06/09 01:00
FT 
 Csikszereda
Universitatea Craiova 
05/09 19:00
 
1 Farul Constanta
Cs Aerostar Bacau 
05/09 16:00
FT 
 Concordia Chiajna
Unirea 2004 Slobozia 
05/09 16:00
FT 
 Voin Tate Numa Glenn
Metaloglobus 1
05/09 16:00
FT 
 Dunarea Calarasi
Comuna Recea 
30/08 18:00
FT 
 Luceafarul Oradea
Rapid Bucuresti 
29/08 16:00
FT 
 Comuna Recea
Csikszereda 
29/08 16:00
FT 
 Unirea 2004 Slobozia
Voin Tate Numa Glenn 
29/08 16:00
FT 
 Css Slatina
Dunarea Calarasi 
02/08 23:30
FT 
 Rapid Bucuresti
Voin Tate Numa Glenn 
02/08 23:30
 
 CS Mioveni
Petrolul Ploiesti 
29/07 00:00
 
 Petrolul Ploiesti
Scm Argesul Pitesti 
28/07 22:00
FT 
1 Voin Tate Numa Glenn
CS Mioveni 
26/07 22:00
FT 
 UTA Arad
Rapid Bucuresti 
22/07 02:00
 
 Voin Tate Numa Glenn
Petrolul Ploiesti 
21/07 23:30
FT 
 Rapid Bucuresti
Scm Argesul Pitesti 
15/07 23:30
 
 UTA Arad
Petrolul Ploiesti