Live3s Logo

Poland 3. Liga Livescore - Poland 3. Liga Live Scores & Results

28/10 21:00
FT 
 Gornik Ii Zabrze
Stal Brzeg 
26/10 02:30
FT 
 Baltyk Gdynia
Unia Swarzedz 
26/10 00:00
 
 Polonia Warszawa
Sokol Aleksandrow Lodzki 
25/10 21:00
 
 Ks Polonia Sroda Wlkp
Swit Skolwin 
22/10 00:00
FT 
 Ruch Wysokie Mazowieckie
Rks Radomsko 
21/10 23:00
FT 
1 Elana Torun
Kp Starogard Gdanski 
14/10 21:00
FT 
 Polonia Bytom
Gwarek Tarnowskie Gory 
11/10 20:00
FT 
 Rks Radomsko
Wikielec 
11/10 01:30
FT 
 Baltyk Gdynia
Chemik Police 
10/10 21:30
FT 
 Podhale Nowy
Korona Ii Kielce 
10/10 21:00
FT 
 Wisla Pulawy
Sokol Sieniawa 
10/10 20:00
FT 
1 Mlks Znicz Biala Piska
Ursus Warszawa 
10/10 18:00
FT 
 Hetman Zamosc
Jutrzenka Giebultow 
09/10 21:00
FT 
 Polonia Bytom
Gawin Sleza Wroclaw 
07/10 21:30
FT 
 Jutrzenka Giebultow
Cracovia 2 
07/10 21:00
FT 
 Siarka Tarnobrzeg
Podhale Nowy 
01/10 00:00
 
 Ruch Wysokie Mazowieckie
Polonia Warszawa 
30/09 21:30
 
 Jutrzenka Giebultow
Orleta Radzyn Podlaski 
25/09 22:00
FT 
 Ks Polonia Sroda Wlkp
Chemik Police 
24/09 01:40
FT 
 Stal Stalowa Wola
Podlasie Biala Podlaska 
23/09 22:00
 
 Wisla Sandomierz
Podhale Nowy 
23/09 22:00
FT 
 Sokol Sieniawa
Jutrzenka Giebultow 
23/09 22:00
FT 
1 Orleta Radzyn Podlaski
Lks Wolczanka Wolka Pelkinska 
13/09 20:00
FT 
 Gawin Sleza Wroclaw
Mks Kluczbork 
12/09 19:00
FT 
1 Kp Starogard Gdanski
Unia Swarzedz 
12/09 17:00
FT 
 Unia Skierniewice
Wikielec 
10/09 01:40
FT 
 Stal Stalowa Wola
Chelmianka Chelm 
09/09 23:00
FT 
 Wisla Pulawy
Wisla Sandomierz 1
09/09 22:30
FT 
 Lks Goczalkowice Zdroj
Gawin Sleza Wroclaw 
09/09 22:00
FT 
 Avia Swidnik
Korona Ii Kielce 
09/09 22:00
FT 
 Sokol Sieniawa
Siarka Tarnobrzeg 
09/09 22:00
FT 
 Cracovia 2
Wisloka Debica 
09/09 22:00
FT 
 Kszo Ostrowiec
Lks Wolczanka Wolka Pelkinska 
09/09 22:00
FT 
 Stal Krasnik
Podhale Nowy 
06/09 23:00
FT 
 Elana Torun
Ks Polonia Sroda Wlkp 
06/09 23:00
 
 Lechia Tomaszow Mazowiecki
Unia Skierniewice 
06/09 22:00
FT 
2 Hetman Zamosc
Stal Stalowa Wola 1
06/09 22:00
 
 Ks Legionovia Legionowo
Ursus Warszawa 
06/09 22:00
FT 
 Rks Radomsko
Olimpia Zambrow 
06/09 21:30
FT 
 Gornik Ii Zabrze
Lechia Zielona Gora 
05/09 19:00
FT 
 Unia Swarzedz
Gryf Wejherowo 
04/09 23:00
FT 
 Gwardia Koszalin
Swit Skolwin 
02/09 23:00
 
 Lechia Tomaszow Mazowiecki
Sokol Aleksandrow Lodzki 
02/09 23:00
FT 
 Polonia Bytom
Gks Pniowek Pawlowice Slaskie 
02/09 23:00
 
 Gryf Wejherowo
Elana Torun 
02/09 22:30
FT 
1 Gwarek Tarnowskie Gory
Lechia Zielona Gora 
30/08 23:00
FT 
 Stal Stalowa Wola
Korona Ii Kielce 
30/08 23:00
FT 
 Sokol Sieniawa
Wisloka Debica 
30/08 22:00
FT 
 Stal Krasnik
Wisla Sandomierz 
30/08 16:00
FT 
 Ursus Warszawa
Znicz Pruszkow Youth 
27/08 01:00
FT 
 Kszo Ostrowiec
Avia Swidnik 1
26/08 23:00
FT 
 Chelmianka Chelm
Sokol Sieniawa 
26/08 23:00
FT 
 Siarka Tarnobrzeg
Stal Krasnik 
26/08 23:00
FT 
 Wisloka Debica
Wisla Pulawy 
26/08 23:00
FT 
 Hetman Zamosc
Orleta Radzyn Podlaski 
26/08 22:55
FT 
 Korona Ii Kielce
Cracovia 2 
23/08 23:00
FT 
 Sokol Sieniawa
Hetman Zamosc 
23/08 23:00
FT 
1 Rks Radomsko
Unia Skierniewice 1
23/08 22:00
FT 
 Ruch Wysokie Mazowieckie
Mks Kutno 
23/08 21:00
FT 
 Radunia Stezyca
Kp Starogard Gdanski