Live3s Logo

FYR Macedonia Prva liga Livescore - FYR Macedonia Prva liga Live Scores & Results

21/03 21:00
 
 Struga Trim Lum
Makedonija Gjorce Petrov 
21/03 21:00
 
 Shkupi
FK Shkendija 79 
21/03 21:00
 
 Renova Cepciste
Borec Veles 
21/03 21:00
 
 Sileks
Rabotnicki Skopje 
21/03 21:00
 
 Vardar Skopje
Academy Pandev 
18/03 21:30
 
 Vardar Skopje
Sileks 
18/03 21:30
 
 Academy Pandev
Shkupi 
18/03 21:30
 
 Borec Veles
Rabotnicki Skopje 
18/03 21:30
 
 Makedonija Gjorce Petrov
Renova Cepciste 
18/03 21:30
 
 FK Shkendija 79
Struga Trim Lum 
11/03 21:00
FT 
 Academy Pandev
Renova Cepciste 
11/03 21:00
FT 
 Shkupi
Sileks 
08/12 20:00
FT 
 Renova Cepciste
Rabotnicki Skopje 
08/12 20:00
FT 
 Shkupi
Makedonija Gjorce Petrov 
08/12 20:00
FT 
 Struga Trim Lum
Borec Veles 
08/12 20:00
FT 
 Vardar Skopje
FK Shkendija 79 
07/12 20:00
FT 
 Sileks
Academy Pandev 
27/11 20:00
FT 
 Rabotnicki Skopje
Borec Veles 
27/11 20:00
FT 
 Renova Cepciste
Makedonija Gjorce Petrov 
27/11 20:00
FT 
 Shkupi
Academy Pandev 
27/11 20:00
FT 
 Sileks
Vardar Skopje 1
27/11 20:00
FT 
 Struga Trim Lum
FK Shkendija 79 
24/11 20:00
FT 
 Academy Pandev
Struga Trim Lum 
24/11 20:00
FT 
 Borec Veles
Sileks 
24/11 20:00
FT 
1 FK Shkendija 79
Renova Cepciste 
24/11 20:00
FT 
 Vardar Skopje
Shkupi 
18/10 20:30
FT 
 FK Shkendija 79
Academy Pandev 
11/10 21:00
FT 
1 Pobeda Prilep
Tikves Kavadarci 
11/10 21:00
FT 
 Plackovica
Osogovo 
04/10 21:00
FT 
 Rabotnicki Skopje
Renova Cepciste 
22/09 21:30
FT 
 Vardar Skopje
Sileks 
21/09 21:00
 
 Borec Veles
Rabotnicki Skopje 
18/09 21:30
FT 
1 Rabotnicki Skopje
Makedonija Gjorce Petrov 
18/09 21:30
FT 
 Renova Cepciste
FK Shkendija 79 
18/09 21:30
FT 
 Shkupi
Vardar Skopje 
18/09 21:30
FT 
 Sileks
Borec Veles 
18/09 21:30
FT 
1 Struga Trim Lum
Academy Pandev 1
13/09 21:00
FT 
 Academy Pandev
Renova Cepciste 
05/06 22:30
FT 
 Sileks
Tikves Kavadarci 
26/05 22:30
FT 
 Academy Pandev
Vardar Skopje 
26/05 22:30
FT 
1 Pobeda Prilep
Makedonija Gjorce Petrov 
26/05 22:30
FT 
1 Rabotnicki Skopje
Korzo Prilep 
26/05 22:30
FT 
 Renova Cepciste
FK Shkendija 79 
26/05 22:30
FT 
 Sileks
Belasica Strumica 
12/05 22:30
FT 
 Pobeda Prilep
FK Shkendija 79 
12/05 22:30
FT 
 Renova Cepciste
Academy Pandev 
12/05 22:30
FT 
 Sileks
Vardar Skopje 
08/05 22:30
FT 
 Academy Pandev
Pobeda Prilep 
08/05 22:30
FT 
 Belasica Strumica
Renova Cepciste 1
08/05 22:30
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Korzo Prilep 
08/05 22:30
FT 
 FK Shkendija 79
Sileks 
08/05 22:30
FT 
 Vardar Skopje
Rabotnicki Skopje 1
04/05 22:00
FT 
 Belasica Strumica
Makedonija Gjorce Petrov 
04/05 22:00
FT 
 Renova Cepciste
Pobeda Prilep 
04/05 22:00
FT 
 Sileks
Academy Pandev 
30/04 22:00
FT 
 Pobeda Prilep
Academy Pandev 
27/04 22:00
FT 
 Pobeda Prilep
Sileks 
27/04 22:00
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Renova Cepciste 
27/04 22:00
FT 
 Vardar Skopje
Belasica Strumica 
24/04 22:00
FT 
 Rabotnicki Skopje
Pobeda Prilep